نقد و بررسی «Stakes Winner 2 ACA NEOGEO» – بازگشت به روی اسب – TouchArcade

با این حال، به عنوان یک تجربه تلفن همراه چگونه است؟ خوب، همانطور که گفته شد، نمی‌توانید حالت سرگرم‌کننده چند نفره را بازی کنید، مگر اینکه کنترل‌کننده‌های خارجی و تمایل به جمع شدن در اطراف دستگاه تلفن همراه خود داشته باشید. فکر می کنم حتی به عنوان یک تجربه تک نفره فوق العاده است، بنابراین می تواند از این شکست جان سالم به در ببرد. در مورد کنترل‌ها، باید اعتراف کنم که انجام حرکات ویژه کمی پیچیده‌تر از چیزی است که من روی چوب مجازی می‌خواهم. اگر یک کنترلر خارجی دارید، کمی بهتر است که با یک کنترلر خارجی بازی کنید، اما می‌توانم بگویم که هنوز هم در کنترل‌های لمسی خوب است. فقط حواستان باشد که این یک بازی پیچیده‌تر از بازی اول است و این بدان معناست که کنترل‌ها چیزهای بیشتری برای مقابله با آن دارند.

ببین، من آن را با افتخار می پوشم: دوست دارم برنده سهام و من دنباله اش را بیشتر دوست دارم. فکر نمی‌کردم این کار را بکنم، اما پس از تکان دادن منصفانه به آنها، فکر می‌کنم اینها برخی از غیر مبارزان مورد علاقه من در NEOGEO هستند. بازی دوم یکی از عمیق‌ترین تجربه‌های تک‌نفره موجود بر روی پلتفرم است، تا جایی که به من مربوط می‌شود. می‌دانم که این نوع بازی برای سلیقه‌های غربی عجیب است، اما اگر با آن صبور باشید و آن را با شرایط خودش دنبال کنید، فکر می‌کنم شما هم آن را دوست خواهید داشت. به عنوان یک بازی، برنده سهام 2 عالیه.

اضافی ACA NEOGEO حالت ها اینجا هستند و حالت Score Attack یک چالش بزرگ است. حالت کاروان در این بازی کار زیادی برای من انجام نمی دهد، اما شما نمی توانید همه آنها را برنده شوید. گزینه‌های معمول در دسترس هستند، بنابراین می‌توانید تنظیمات، کنترل‌ها و غیره بازی را به دلخواه تغییر دهید. شبیه سازی Hamster مثل همیشه در نقطه است، بنابراین بازی به نظر می رسد، صداها، و بازی همان طور که باید. من می‌خواهم ناراحتی همیشگی‌ام را درباره نداشتن اینترنت یا چندنفره بی‌سیم انجام دهم، اما تصدیق می‌کنم که برخی از این بازی‌ها آنقدر جذاب هستند که باید خوشحال باشم که اصلاً آنها را دریافت می‌کنیم.

بخوانید:   چگونه یک رمان علمی تخیلی در سال 2019 با قدرت انتشار پست های انیمه در فضای مجازی منتشر شد

اگر دوست داشتید برنده سهام، دوست خواهی داشت برنده سهام 2. در حالی که هسته اصلی بازی یکسان است و نمایش کلی آن تغییر چندانی نکرده است، اضافه شدن حالت تک نفره به طور قابل توجهی تجربه کلی را بهبود می بخشد. این یک بازی فشرده تر، یک بازی استراتژیک تر، و فقط یک تجربه بهتر در کل است. چنین بازی‌های زیادی وجود ندارد، به خصوص به زبان انگلیسی، و من فکر می‌کنم کسانی که مایلند روی چیزی غیرعادی قمار کنند، به خاطر شجاعتشان پاداش خواهند گرفت.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/13/stakes-winner-neogeo-mobile-review-iphone-android-hamster-snk-classic-sports/

این بدان معناست که اگر توصیه‌های من را دنبال کنید و اولین بازی را انجام دهید، اکشن مسابقه‌ای آشنا خواهد بود. شما باید استقامت خود را در حین عبور از هر مسیر مدیریت کنید. آیتم های مفید را بردارید و سعی کنید در حین انجام این کار با هیچ یک از اسب های دیگر برخورد نکنید. یک حرکت Burst جدید وجود دارد که می توانید یک بار در هر مسابقه در اسپرینت نهایی از آن استفاده کنید و می تواند تفاوت بین پیروزی و شکست باشد. هر اسب در حال حاضر دارای یک آمار برای این توانایی است، بنابراین شما می خواهید آن را در هنگام انتخاب بین فهرستی که اکنون ده ها نفر قوی هستند، در نظر بگیرید. جوکی‌ها اکنون حرکات ویژه‌ای دارند که با دستورات سبک بازی مبارزه می‌کنند، و این یک لایه استراتژی دیگر را به هر مسابقه اضافه می‌کند. مسابقات سریع‌تر و حتی سرگرم‌کننده‌تر از قبل هستند، و در حالی که من یک بار دیگر به طبل خود می‌کوبم که این بازی با یک بازیکن دیگر فوق‌العاده سرگرم‌کننده است، به اندازه کافی خوب است که حتی اگر انفرادی سوار می‌شوید لذت ببرید.

بخوانید:   هشدار موشکی تایوان به چین

برنده سهام 2 یک دنباله نسبتاً سریع بود، همانطور که این چیزها پیش می روند. اولین بازی زمانی که در اواخر سال 1995 به نمایش درآمد، بلافاصله در ژاپن موفق شد و SNK قرار نبود به موفقیت های خود ادامه دهد. از توسعه‌دهنده Saurus برای ساخت بازی دیگری در این سری استفاده شد و این آخرین باری نیست که مجبور به انجام این کار می‌شود. با این حال، این آخرین باری است که Saurus این کار را روی سخت‌افزار NEOGEO انجام می‌دهد. با توجه به چرخه توسعه سریع تنها یک ساله، احتمالاً می توانید تصور کنید که بازی دقیقاً چرخ را دوباره اختراع نمی کند. از بسیاری جهات، بسیار شبیه به بازی اول است. لزوماً چیز بدی نیست، اما چیزی است که باید در نظر داشت.

این حرکات جوکی جدید به لطف انتخاب آموزش سوارکاری بین مسابقات، ویژگی جدیدی به بازی اضافه شده است. مقدار زیادی پول بپردازید، حرکتی نرم انجام دهید. همچنین می‌توانید این حرکت‌ها را در صورتی که موفق به شکست دادن رقیب در زمانی که شما را به چالش می‌کشند، انتخاب کنید. مانند قبل، می‌توانید اسب خود را در یک مینی‌بازی بین مسابقه‌ها آموزش دهید تا برخی از ارتقاء دائمی آمارهای آن‌ها را به دست آورید، که بخش مهمی از همگامی با گروه است، همانطور که عمیق‌تر و عمیق‌تر به حالت حرفه‌ای می‌روید. شما همچنین می توانید یک محصول جدید دیگر را در بین مسابقات در قالب یک فروشگاه ویژه پیدا کنید. شما می توانید پولی را که به سختی به دست آورده اید را در اینجا خرج کنید و اقلامی را بخرید که می توانید در مسابقه بعدی از آنها استفاده کنید. بنابراین در اینجا دوباره پایه اولیه بازی اول را می بینیم که دست نخورده باقی مانده است اما با چیزهای جدیدی ساخته شده است تا کمی پیچیدگی و استراتژی را به روند کار اضافه کند.

بخوانید:   بهترین سیم کارت مدیریت حتی یک بازی ویدیویی نیست: قسمت 61 بهترین بازی های تاریخ نمایش داده شده است

یکی دیگر از چیزهای جالب این است که شما اکنون می توانید بین دو انتخاب کنید … نام آنها چیست؟ دربی ها؟ خوب، این بار می‌توانید بین اروپا یا آمریکا انتخاب کنید، به این معنی که شما دو حالت کاملاً متفاوت برای پاک کردن در حالت داستانی دارید، که هر کدام آهنگ‌های خاص خود را دارند. با توجه به اینکه احتمالاً این نسخه موبایلی بازی را به صورت تک نفره بازی خواهید کرد، این نوع محتوای اضافی بسیار معنادار است. همه روش‌های جدید برای خرج کردن پول، توجه دیگری به گیم‌پلی‌های شما می‌افزایند، زیرا برنده نهایی شما امتیاز شماست. اگر در طول مسیر بیشتر خرج کنید، امتیاز شما کمتر خواهد بود. برای بالا بردن امتیاز خود، باید کمتر به کمک‌های مختلفی که بازی ارائه می‌کند تکیه کنید. در این ACA NEOGEO نسخه، حتی مهمتر است زیرا شما آن امتیاز را برای رقابت با سایر بازیکنان به تابلوی امتیازات ارسال می کنید.

چند ماه پیش، همستر و SNK منتشر شدند برنده سهام در ACA NEOGEO خط موبایل همانطور که عادت دارم، آن را بررسی کردم و متوجه شدم که یک بازی واقعاً لذت بخش و منحصر به فرد است که به خوبی با نیازهای بازی های تلفن همراه مطابقت دارد. خب الان داریم برنده سهام 2 (3.99 دلار). چه تفاوت هایی دارند؟ بهتر است؟ بدتر؟ آیا آن را با بینی جلوتر می کشد، یا این فقط یک نق زدن قدیمی است؟ من سعی می کنم مانند یک نویسنده قدیمی GamePro بنویسم. آیا آن را دوست دارید؟ احتمالا نه. ببینید، من خیلی از این بازی ها را انجام داده ام، نوشتن یک پاراگراف مقدمه سخت می شود. نکته اصلی این است که ما دنبال بازی ای هستیم که من را به طرز دلپذیری شگفت زده کرد و زمان آن رسیده است که ببینیم آیا این بازی می تواند همین کار را انجام دهد یا خیر.