نقد و بررسی The Forsaken Maiden – یک نقطه شروع خوب – TouchArcade

با وجود داشتن مشکلات پورت مشابه با بازی اول، Voice of Cards: The Forsaken Maiden ورودی صیقلی تر و مورد علاقه من در صدای کارت سه گانه ساختار و داستان را خیلی بیشتر دوست داشتم و موسیقی عالی است. شرم آور است که Square Enix هنوز DRM آنلاین را اصلاح نکرده و پشتیبانی ذخیره ابری را به این نسخه ها اضافه نکرده است. اگر تازه وارد هستید صدای کارت، من بازی کردن را توصیه می کنم Voice of Cards: The Forsaken Maiden بالاتر از سایر بازی های اصلی امیدوارم در آینده شاهد این سری بیشتر از اسکوئر انیکس باشیم.

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/28/voice-of-cards-the-forsaken-maiden-mobile-review-card-rpg-square-enix-iphone-ipad-android/

ذیل Voice of Cards: The Isle Dragon Roars است Voice of Cards: The Forsaken Maiden (12.99 دلار)، دنباله ای مستقل در سه گانه جدید اسکوئر انیکس از RPG های نوبتی با زیبایی شناسی روی میز و بازی با ورق. از آنجا که Voice of Cards: The Forsaken Maiden شبیه است به Voice of Cards: The Isle Dragon Roars از بسیاری جهات از جمله مشکلات پورت iOS آن، این بررسی کمی متفاوت خواهد بود. من روی آنچه تنظیم می شود تمرکز خواهم کرد Voice of Cards: The Forsaken Maiden جدا از بازی اول و اینکه چرا یک نقطه ورود عالی است. این بازی مورد علاقه من در بازی باقی مانده است صدای کارت سه گانه، و من در چند هفته گذشته از بازدید مجدد آن در iPad و iPhone بسیار لذت برده ام.

Voice of Cards: The Forsaken Maiden، پسندیدن Voice of Cards: The Isle Dragon Roars، یک RPG بسیار ساده است که به صورت مکانیکی مبتنی بر نوبت است که به دلیل زیبایی شناختی روی میز و بازی با ورق آن ارتقا یافته است. این ورودی در جزایری در اقیانوسی با ارواح باستانی تنظیم شده است، و ساختار شما را در حال چرخش اعضای حزب و بازدید از جزایر مذکور می بیند. روایت قطعا تیره تر از بازی اول است و همچنین سعی می کنید یک جزیره خاص را از نابودی نجات دهید. شما همچنین آزادی بیشتری نسبت به بازی اول در اینجا دریافت می کنید، هرچند باز شدن آن کمی طول می کشد.

بخوانید:   انجمن های Overwatch به دلیل دوجنسیتی باپتیست داغ می شوند

درست مثل Voice of Cards: The Isle Dragon Roars، Voice of Cards: The Forsaken Maiden پشتیبانی از کنترلر ندارد من DualSense و 8bitDo و همچنین Kishi V2 خود را امتحان کردم. به هر حال کنترلر بهترین راه برای پخش آن نیست، اما در نظر گرفتن Voice of Cards: The Forsaken Maiden دارای پورت های PS4 و Nintendo Switch در کنار پشتیبانی از کنترلر در رایانه شخصی است، باید برای کسانی که این گزینه را می خواهند اضافه می شد. Voice of Cards: The Forsaken Maiden همچنین متأسفانه شامل پشتیبانی ذخیره iCloud نمی شود.

در حالی که من داستان و ساختار را دوست دارم Voice of Cards: The Forsaken Maiden خیلی، موسیقی فقط عالی است. من مرتباً در حین کار به آهنگ‌هایی از موسیقی متنی که در iTunes خریدم گوش می‌دهم و قطعاً یکی از موسیقی‌های متن بهتر Square Enix است. Voice of Cards: The Forsaken Maiden همچنین شامل صدای دوگانه است، و اگر مطمئن نیستید با چه زبان روایتی استفاده کنید، توصیه می‌کنم هر دو گزینه را کمی امتحان کنید. زیرنویس‌هایی وجود دارد، بنابراین اگر ترجیح می‌دهید همچنان می‌توانید با صدای ژاپنی بازی کنید.

به‌عنوان یک کتاب رومیزی یا کتاب بازی، تا زمانی که تبدیل خوب باشد، به انجام بازی‌هایی مانند این روی یک دستگاه قابل حمل ادامه می‌دهم. روی هر چیزی که منتشر می‌شود قابل پخش است، اما اگر این گزینه را دارید، مطمئناً آی‌پد را روی آیفون قرار می‌دهم. عدم همگام‌سازی iCloud این تصمیم را سخت‌تر می‌کند، زیرا اگر آنها را داشته باشید نمی‌توانید روی هر دو بازی کنید.

بخوانید:   Armored Core 6 در کره رتبه بندی می شود و انتظار را سخت تر می کند

شکایت اصلی من با Voice of Cards: The Forsaken Maiden هنوز بررسی آنلاین هنگام راه اندازی است. این یک بازی پریمیوم پولی در iOS است و نیازی به مجازات بازیکنان با DRM آنلاین مانند این نیست. امیدوارم یک آپدیت در آینده بتواند این را حذف کند.

Voice of Cards: The Forsaken Maiden در آیفون 11 و آیپد پرو من خوب به نظر می رسد، اما شبیه به بازی اول اجرا می شود که به نرمی نسخه های PC و PS4 نیست. امیدوارم اسکوئر انیکس بتواند حداقل برای دستگاه‌های جدیدتر این مشکل را برطرف کند، زیرا سخت‌افزار مدرن موبایل باید بتواند این کار را انجام دهد و همچنین زمان بارگذاری طولانی مانند بازی اول را نداشته باشد. زیبایی شناسی همچنان عالی به نظر می رسد و هنر کیمیهیکو فوجیساکا بار دیگر با شخصیت های اصلی و فرعی می درخشد. استفاده از رنگ به خصوص در این بازی بسیار خوب است نسبت به اژدهای جزیره غرش می کند.

Voice of Cards: The Forsaken Maiden همچنین شامل DLC پرداختی اختیاری از طریق خریدهای درون برنامه ای است. این DLC مشابه بازی اول است اما محتویات آن متفاوت است. DLC اختیاری لوازم آرایشی و موسیقی پس‌زمینه در اینجا موضوعی است NieR: خودکار بنابراین شامل یک آواتار 2B، تابلوی شهر کپی شده، Resistance Jukebox و موارد دیگر با مجموعه هنری پیکسل است. من فکر نمی کنم DLC در حال حاضر ارزشش را داشته باشد مگر اینکه قبلاً بازی کرده باشید Voice of Cards: The Forsaken Maiden در یک پلتفرم دیگر و در حال پخش مجدد آن در موبایل هستند، در این صورت ممکن است تغییر خوبی باشد.

بازی کردم Voice of Cards: The Forsaken Maiden در رایانه شخصی، Steam Deck، iPhone، iPad، و Nintendo Switch (داک شده و دستی). از زمان نوشتن این مقاله، راه‌های مورد علاقه من برای بازی iPad و Switch هستند تا زمانی که با چک آنلاین در نسخه موبایل مشکلی نداشته باشید. هر دوی این نسخه‌ها به نرمی نسخه‌های PS4 و PC کار نمی‌کنند، اما iPad و Switch برای چنین بازی‌هایی در مقایسه با بازی‌هایی مانند Steam Deck بسیار راحت‌تر هستند، مخصوصاً با کنترل‌های لمسی عالی.

بخوانید:   کره جنوبی از حل چالش غرامت کارگران زمان جنگ با ژاپن خبر داد

به استثنای تنظیم، داستان و موسیقی، Voice of Cards: The Forsaken Maiden بسیار شبیه به بازی اول است. برخی از موارد اضافه شده برای مبارزه وجود دارد، اما اگر از اولین بازی پیش درآمد لذت نبرید، چیزی نظر شما را تغییر نخواهد داد. یکی دیگر از جنبه های قابل توجه دشواری آن است. اولین Voice of Cards: The Isle Dragon Roars بسیار آسان بود، اما Voice of Cards: The Forsaken Maiden چالش برانگیزتر است. خیلی سخت نیست، اما به نظر می رسد که بیشتر به سطح مهارت بازیکن احترام می گذارد. در حالی که آشکارا قبلاً در حال توسعه بود، خوب است که شاهد رسیدگی به شکایات بازیکنان در این بازی دوم باشیم.

اگر با این سری کاملاً تازه کار هستید و می خواهید با بهترین بازی شروع کنید، Voice of Cards: The Forsaken Maiden تا حد زیادی مورد علاقه من است، اما همچنان توصیه می کنم که مقدمه رایگان آن را دریافت کنید تا ببینم در مورد کیفیت، کنترل ها و زیبایی پورت چه احساسی دارید. Voice of Cards: The Isle Dragon Roars Chapter 0 Demo در دسترس است iOS و اندروید رایگان. این یک نسخه نمایشی و یک پیش درآمد برای سه گانه است. به خاطر داشته باشید که گزینه سرعت بالا که به طور چشمگیری احساس من را در بازی ها بهبود بخشید در این نسخه دموی / فصل 0 وجود ندارد.