نقد و بررسی «The Super Spy ACA NEOGEO» – میلیون نینجا نمی تواند اشتباه باشد – TouchArcade

هفته طلایی اکنون در ژاپن پشت سر گذاشته شده است، و این بدان معناست که Hamster به تلاش خود بازگشته است تا ظاهراً همه بازی‌های NEOGEO را که SNK مالک حقوق آنها در iOS و Android است قرار دهد. قبل از استراحت، شاهد انتشار دمدمی بودیم سلطنت وحشی، یک بازی مبارزه ای از اواسط عمر طولانی کنسول. به نظر می رسد ما به پر کردن کتابخانه با عناوین اولیه کنسول بازگشته ایم، زیرا آخرین نسخه از سری ACA NEOGEO است. سوپر جاسوس (3.99 دلار). در ابتدا در سال 1990 وارد بازی های آرکید شد و اکنون می توانید آن را در جیب خود داشته باشید. اما شما خواستن آن را در جیب شما؟

کنسول در آن زمان بیش از سی بازی داشت و ما می‌توانیم انواع مختلفی از نسخه‌های منتشر شده را در آن دسته اولیه ببینیم. بازی های ورزشی از انواع مختلف داده شده است، و تعداد زیادی از آن ها وجود داشت. یک جفت شوت ام آپ، چند بازی پلتفرم، چند ضرب و شتم، چند گیج کننده. اما شاید غیرمعمول ترین این بازی های اولیه بود سوپر جاسوس. همچنین ممکن است یکی از جاه طلبانه تر باشد. شما در نقش مرد اسرارآمیز بین المللی روی قلب بازی می کنید که توسط سیا به ماموریتی فرستاده شده است تا به ساختمانی که توسط تروریست ها اشغال شده نفوذ کند. سلام من این فیلم رو دیدم این مجموعه می‌توانست برای دسته‌ای از ژانرهای سنتی کار کند، اما SNK تصمیم گرفت یک ضرب و شتم اول شخص بسازد.

مبارزه تن به تن نشانه های زیادی از نینتندو می گیرد پانچ بیرون!!، با توانایی مسدود کردن و رد کردن حملات دشمنان خود بین تاب و قلاب خود. اگر بدون استفاده از این ویژگی ها سعی کنید آن را بیرون بیاورید، در نهایت با عجله کیف پول خود را از سکه خالی می کنید. می دانید، اگر مجبور بودید با این نسخه نگران این موضوع باشید. شما این کار را نمی‌کنید، می‌توانید هر چند وقت یکبار که می‌خواهید سکه‌های مجازی را تغذیه کنید تا از این نبرد استقامتی محض یک بازی عبور کنید. اما من از شما خواهش می کنم که در واقع با آن سیستم جنگی غوغا درگیر شوید، گویی لذتی در آن وجود دارد. سوپر جاسوس از طریق تسلط بر آن است. وقتی به نحوه کار آن پی بردید، به جرات می‌توانم بگویم که ممکن است کمی سرگرم شوید.

بخوانید:   پلی استیشن باید پس از حکم دادگاه مقداری لوت باکس را پس بدهد

ای کاش می توانستم به شما بگویم که سرگرمی در طول بازی طول می کشد، اما همه ما برای باور به افسانه ها پیرتر از آن هستیم. بعد از چند طبقه نینجاهای شبیه به هم، یکنواخت می شود، و من به شما یادآوری می کنم که در مجموع شانزده نفر هستند. بدتر از آن، زمانی که دشمنان از محدوده دوک های شما خارج می شوند، همه چیز کمی به قلمرو ناامیدی وارد می شود. امیدوارم مقداری مهمات ذخیره کرده باشید. هنگامی که بازی را یاد بگیرید و بدانید که چه زمانی و کجا از سلاح های محدود خود استفاده کنید، همه چیز می تواند کمی سریع تر و خوشایندتر پیش برود، اما مطمئن نیستم که چند نفر قصد انجام چنین کاری را دارند مگر اینکه مبلغی را پرداخت کنند. چند صد دلار برای یک کارتریج

من نقدهای زیادی در مورد اینها نوشته ام ACA NEOGEO بازی‌ها در حال حاضر، و امیدوارم یکی از چیزهایی که توانسته‌ام بیان کنم این است که روزهای اولیه این کنسول واقعاً عجیب و غریب و متعاقباً به شیوه‌ای خاص جذاب بوده است. قبل از Street Fighter II به نظر می‌رسد که SNK هیچ ایده روشنی برای کتابخانه کنسول جدید خود ندارد. واضح است که بازی هایی می خواست که نشان دهند سخت افزار چه کاری می تواند انجام دهد. فراتر از آن، کتابخانه شرکتی را منعکس می کند که گل و لای هولناکی را به دیوار پرتاب می کند تا ببیند چه چیزی می چسبد. خشم کشنده راه رو به جلو را نشان خواهد داد، اما این اتفاق تا سال دوم زندگی NEOGEO رخ نداد.

فکر می‌کنم زمان آن رسیده است که کمی عادی را طی کنیم. اگر بخواهید می‌توانید با یک کنترلر خارجی بازی کنید، و صادقانه بگویم، اگر این گزینه را دارید، راه بسیار بهتری برای انجام کارها است. چیدمان دکمه ها در اینجا چندان پیچیده نیست، اما تاکید بر جاخالی دادن و پاسخ دادن با زمان بندی سریع می تواند کنترل های لمسی را کمی غیرقابل اعتماد کند. در اینجا گزینه های زیادی برای بازی در اختیار دارید، و ما قبلاً در مورد حالت های اضافی و تابلوهای امتیازات آنلاین صحبت کرده ایم. شبیه سازی خوب است، اما من مطمئن هستم که همه ما تا به حال چنین انتظاری داریم. تنظیم سفارشی تر ممکن است سودمند باشد سوپر جاسوس، اما من متوجه شدم که چگونه کل مدل کسب و کار در اینجا کار می کند.

بخوانید:   راه حل Kiuyoyou Shrine در Zelda Tears of the Kingdom

سوپر جاسوس یک بازی است که شاید در بدترین حالت خود باشد، اگر بخواهید آن را با اعتبار دادن به کمپین خسته کننده آن بازی کنید. من می‌توانم بفهمم که چرا در آن روز به‌خصوص توسط دارندگان AES مورد پسند نبود، و به طور مشابه می‌دانم که چرا بررسی‌های مدرن چیزهای خوبی برای گفتن در مورد آن ندارند. اما من فکر نمی کنم که این کاملاً خالی از لطف نیست، و حالت های اضافی در این ACA NEOGEO حالت بازی را به اندازه‌ای جالب می‌کند که اگر یک گیمر کنجکاو هستید. این است فوق العاده NEOGEO Core اولیه، و اگر برای شما جالب به نظر می رسد، من این را با تردید توصیه می کنم.

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/10/super-spy-game-review-iphone-android-aca-neogeo-snk-hamster-classic/

به دلایلی پسر ما روی تنها با چاقو و اسلحه با دوازده گلوله وارد ساختمان شده است. اما نگران نباشید، زیرا مهارت های رزمی او چشمگیر است. باید به آن‌ها عادت کنید، زیرا زمانی که در شانزده طبقه پر از دشمنان راه می‌روید، بسیار از آن‌ها استفاده خواهید کرد. هرازگاهی با نجات گروگان‌هایی که به طور موقت کمی به استیک می‌چسبند، اسلحه‌هایی پیدا خواهید کرد، و می‌توانید از چاقوی خود استفاده کنید تا زمانی که در اثر استفاده بیش از حد زنگ بزند (اینطور نیست. اصلا)، اما بیشتر قتل‌های شما با دستان خالی یا پاهای خوب شما انجام می‌شود. کاوش های بسیار سبکی نیز در اینجا وجود دارد، و من می گویم که در زمان این بازی تماشای آن بسیار خیره کننده بود. شخصیت‌های واقعاً بزرگ، مقیاس‌بندی مناسب، تأثیرگذاری زیاد.

بخوانید:   مایکروسافت انتظار دارد سونی یک مدل باریکتر پلی استیشن 5 را در سال جاری عرضه کند
به نظر می رسد خبر بد برای سوپر جاسوس، سپس. آن را جمع کنید، چند ستاره آماده کنید، و همه ما به روز خود ادامه خواهیم داد. بجز! به جز همستر همان کاری را که معمولاً برای نسخه‌هایش در اینجا انجام می‌دهد، و یکی از آن کارهای معمولی در واقع انجام می‌دهد سوپر جاسوس آ مقدار زیادی جذابتر. حالت‌های اضافی که توسعه‌دهنده همیشه اضافه می‌کند، همراه با تابلوهای امتیازات آنلاین، در اینجا گنجانده شده‌اند. این بدان معناست که شما یک حمله امتیازی و حالت کاروان زمان‌بندی شده برای بازی دارید، که هر دو شما را به یک اعتبار محدود می‌کنند. و این به نوبه خود به این معنی است که اگر می خواهید در این حالت ها پیشرفتی داشته باشید، می توانید باید با مکانیک ها و اهداف متمایز بازی مقابله کنید.

در انجام این کار است که شما آن را پیدا کنید سوپر جاسوس کمی بهتر از آن است که گاهی اوقات برای آن اعتبار می شود. مطمئنا، شکست دادن بازی خسته کننده و طاقت فرسا است، اما من می توانم همین را برای Capcom بگویم 1942. بازی‌های آرکید در اینجا در سال 2023 (یا هر زمان که این را می‌خوانید) به قدری از متن خود دور هستند که فکر می‌کنم گاهی اوقات فراموش می‌کنیم که لزوماً قرار نبوده که اولین باری که به دستگاه می‌روید شکست بخورند. قرار نبود اعتبار بی نهایت داشته باشید، به جای اینکه بازی را به درستی یاد بگیرید و مهارت های خود را بسازید، هر بار که شکست می خورید، سکه دیگری می ریزید. قرار نیست اینجا بنشینم و بگویم سوپر جاسوس هنر زیبا است، اما من می گویم که اگر آن را در شرایط اولیه اش ارزیابی کنیم، اشکالی ندارد. و حالت‌های اضافی همستر شما را مجبور به انجام این کار می‌کند، البته تا حد زیادی.