نقشه تعاملی Diablo 4 – IGN

نویسندگان متخصص ما Diablo 4 توصیه می کنند می توانید از اینجا شروع کنید:

منبع: https://www.ign.com/articles/diablo-4-interactive-map

بیش از صد سیاهچال برای مبارزه در Diablo 4 وجود دارد. پس از عبور از سیاهچال، با شهرت و یک جنبه افسانه ای پاداش خواهید گرفت. این جنبه‌ها مبتنی بر کلاس هستند، بنابراین مواقعی وجود خواهد داشت که یک جنبه توسط کلاس کاراکتر فعلی شما قابل استفاده نخواهد بود. در انتهای هر سیاهچال، یک مینی باس وجود خواهد داشت و گاهی اوقات ممکن است با یک رویداد مواجه شوید.

مکان های دژ

مکان های سیاه چال

سیاه چال ها

Diablo 4 دارای 15 Strongholds در سراسر Sanctuary است. سنگرها مناطق وسیعی از زمین هستند، معمولاً یک شهر ویران شده، یک معبد یا ساختمان های دیگر که توسط دشمنان تسخیر شده است. شما باید این Strongholds را با شکست دادن همه دشمنان و مینی باس ها پاکسازی کنید تا از پاداش آن بهره مند شوید. اغلب اوقات این استرانگهلدها به شهرهایی معمولی تبدیل می‌شوند که دارای یک ایستگاه راه هستند یا مغازه‌هایی خواهند داشت که می‌توانید از آنها بازدید کنید، که پاکسازی آن‌ها را در زمانی که می‌توانید مهم‌تر می‌کند.

اسپویلرهای مبتنی بر نقشه Diablo 4

نقشه تعاملی Diablo 4 جداسازی یک مورد خاص را که می خواهید پیدا کنید را آسان می کند. باید بدانید که تمام نقاط راه کجا هستند؟ مشکلی نیست! تمام موارد روی نقشه را از حالت انتخاب خارج می کنید و سپس فقط Waypoints را انتخاب می کنید. مکان نزدیکترین رئیس جهانی را می خواهید؟ شما می توانید به دنبال آن نیز باشید. و همانطور که هر هدف را تکمیل می کنید، می توانید آنها را روی نقشه بررسی کنید و آنها را برای شما به خاطر بسپارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی آیکون کلیک کرده و “Check when تکمیل” را علامت بزنید. اطلاعات ذخیره خواهد شد.

بخوانید:   گیم فای (GameFi) چیست؟

<strong>محله های محراب Lilth</strong>” src=”https://assets-prd.ignimgs.com/2023/06/04/altars-of-lilith-1685916607572.png?width=1280&fit=bounds&height=720&quality=20&dpr=0.05″ class=”jsx-2920405963 progressive-image article-image article-image-full-size jsx-2407332289 jsx-3166191823 rounded loading”/></a></p>
<p class=مکان های دژ

سنگرها

با پیشرفت بیشتر در بازی، به روز رسانی نقشه تعاملی با اطلاعات جدید و نقاط مورد علاقه ادامه خواهیم داد.

آخرین به روز رسانی های نقشه Diablo IV

نقشه قله های شکسته Diablo 4

نقشه تعاملی Diablo 4 کل Sanctuary شامل مناطق اصلی را نشان می دهد:

  • قله های شکسته
  • استپ های خشک
  • اسکاسگلن
  • خجستان
  • هوازار
بخوانید:   راه حل Isisim Shrine در Zelda Tears of the Kingdom

این سرزمین وسیع پناهگاه Diablo 4 مملو از دشمنان و مکان‌های مخفی برای کاوش است. چه فقط بر روی کوئست اصلی تمرکز کنید، چه در جستجوهای جانبی، زیرزمین ها، سیاه چال ها و دژهای مستحکم باشید، نقشه تعاملی Diablo 4 ما ابزاری عالی است که به شما کمک می کند مسیر حرکت خود را پیگیری کنید و به شما یادآوری کند که کجا می روید. شما بوده اید

مکان های محراب لیلث

محراب های لیلیت

برای کمک به داستان اصلی Diablo 4، برای شروع به بررسی دقیق Diablo 4 Walkthrough ما بپردازید.

راهنمای بیشتر Diablo 4