نقشه Spider-Man 2 دو برابر نقشه قبلی خود خواهد بود

الکس استدمن یک سردبیر ارشد اخبار با IGN است که بر گزارش های سرگرمی نظارت می کند. وقتی او در حال نوشتن یا ویرایش نیست، می توانید او را در حال خواندن رمان های فانتزی یا بازی Dungeons & Dragons بیابید.

منبع: https://www.ign.com/articles/spider-man-2s-map-will-be-twice-the-size-of-its-predecessors


برایان اینتیهار، کارگردان خلاق بازی، در مصاحبه ای با او فاش کرد واشنگتن پست، گفت که نقشه دنباله دو برابر نقشه مرد عنکبوتی 1 خواهد بود. او همچنین کنایه زد که چرخیدن در کوئینز چگونه است، که قبلاً فهمیدیم در دسترس خواهد بود در طول نمایش 12 دقیقه ای گیم پلی هفته گذشته.

برای اطلاعات بیشتر درباره Spider-Man 2، تمام جزئیات جدید را بررسی کنید ما از نسخه ی نمایشی گیم پلی یاد گرفتیم و نشست ما با Intihar و کارگردان بازی رایان اسمیت.

در Spider-Man 1، بازیکنان فقط می توانستند منهتن را طی کنند. از سوی دیگر، Spider-Man 2 شامل کوئینز و بروکلین خواهد بود و همچنین انتظار می‌رود که بخش‌های دیگری نیز وجود داشته باشد. در حال صحبت با خروجی ژاپنی فامیتسو (از طريق جماتسو)، Intihar کنایه زد که چگونه اضافه شدن کوئینز و بروکلین برخی از یکنواختی های وب را از بین می برد.

او گفت: “از آنجایی که این دو منطقه تا حدودی کوچکتر و مسکونی هستند، فکر می کنم آنها را با منهتن متفاوت خواهید یافت.” ما موقعیت‌های غیرمنتظره‌ای را آماده کرده‌ایم که قبلاً انجام نداده‌ایم، مانند نبرد در رودخانه بین دو شهر، بنابراین امیدوارم که منتظر آنها باشید.»

Intihar گفت: “از نظر وسعت شهر، در مقایسه با Spider-Man 1 دو برابر است.” وقتی در کوئینز بازی می‌کنید، حس محله‌ای بیشتر به وجود می‌آید، ساختمان‌های کوچک‌تر، به همین دلیل است که بال‌های وب به خوبی در آن منطقه حرکت می‌کنند، جایی که اگر بخواهید می‌توانید به سمت زمین تاب بخورید یا می‌توانید در آن پرواز کنید. “

ما موقعیت‌های غیرمنتظره‌ای را آماده کرده‌ایم که قبلاً انجام نداده‌ایم.

بخوانید:   کره شمالی از موتور سوخت جامد با رانش بالا رونمایی کرد

بدون شک انتظارات از Spider-Man 2 زیاد است، زیرا Spider-Man 1 و Spider-Man: Miles Morales دو تا از محبوب ترین بازی های پلی استیشن هستند. با این حال، ما هنوز تاریخ انتشار نداریم. PlayStation Showcase هفته گذشته فقط تکرار شد پاییز 2023 که قبلا اعلام شده بود پنجره آزادسازی

ما به تازگی در مورد بزرگی نقشه Spider-Man 2 شفاف سازی کرده ایم و مطمئن باشید که وجود خواهد داشت. فراوانی کاوش.