نمایشگاه بازی‌های ایکس باکس روی فیلم‌های داخل بازی و موتوری مایکروسافت سنگین خواهد بود

چیزی بیش از نمایشگاه بازی های ایکس باکس در این هفته برگزار می شود. GameSpot برنامه‌ای را برای سال 2023 که در E3 نیست جمع‌آوری کرده است و Summer Games Fest، Devolver Digital و Ubisoft Forward نیز در این ماه برگزار می‌شوند.

گرینبرگ به کسی پاسخ داد در توییتر در مورد اینکه مایکروسافت چه نوع فیلمی را برای نمایشگاه Xbox Games در روز یکشنبه در ساعت 10 صبح PT / 1 PM ET عرضه خواهد کرد. او گفت: «هیچ یک از بازی‌های اول‌پارتی ما در نمایش، تریلر کامل CG نیستند. “همه چیز یا فیلم درون بازی است، فیلم درون موتور، یا فیلم درون بازی با برخی فیلم های سینمایی. هر یک از تریلرهای ما برچسب گذاری خواهند شد، بنابراین امیدواریم برای طرفداران ما روشن باشد.”

این شفاف سازی همچنین در پی برخی نارضایتی ها در مورد میزان فیلم CG ارائه شده در نمایشگاه پلی استیشن در ماه گذشته صورت گرفت. علاوه بر آن، گرینبرگ پاسخ دیگری ارائه کرد در توییتر که در آن او اظهار داشت: “هیچ تریلر فیلم یا برنامه تلویزیونی” در نمایشگاه بازی های Xbox وجود نخواهد داشت. این را می توان در هنگام رونمایی سونی از تریلر جدید فیلم Gran Turismo در نمایشگاه پلی استیشن، جزئی دانست.

بخوانید:   قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی، عملکرد به رایانه‌های شخصی NVIDIA RTX می‌آیند

نمایشگاه Xbox Games با Starfield Direct دنبال می‌شود و هر دو رویداد آخر هفته در سینماها پخش خواهند شد. مایکروسافت تا کنون در مورد آنچه ممکن است در این آخر هفته ظاهر شود، نسبتاً مسکوت نگه داشته است، اگرچه Xbox نگاه جدیدی به Fable ارائه کرده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/xbox-games-showcase-will-be-heavy-on-in-game-and-in-engine-footage-from-microsoft/1100-6514792/?ftag=CAD-01-10abi2f

مایکروسافت ممکن است از بازی‌هایی که در نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس این هفته می‌بینیم خجالتی باشد، اما معاون بازاریابی بازی‌های این شرکت، آرون گرینبرگ، جزئیات کمی درباره این رویداد ارائه کرده است. او تأیید کرد که عناوین شخص اول در رویداد یکشنبه دارای فیلم‌های درون بازی یا موتور خواهند بود – هیچ کدام فقط CG نخواهد بود.