نمایشگاه جهانی Nintendo Indie برای 19 آوریل تنظیم شده است

یک نمایشگاه جدید Nintendo Indie World امروز معرفی شد! بهتر از آن، قرار است فردا به صورت زنده منتشر شود، به این معنی که لازم نیست مدت زیادی منتظر بروزرسانی جدید در موج بعدی عناوین مستقل جالبی که به نینتندو سوییچ می آیند، بمانید.

این به روز رسانی از طریق حساب رسمی نینتندو توییتر، که تقریباً 20 دقیقه “افشای، اعلان ها و به روز رسانی” را وعده می دهد. هیچ کلمه رسمی در مورد بازی های خاصی که قرار است نمایش داده شوند، وجود ندارد، بنابراین برای اطلاع از این موضوع فقط باید به صورت زنده هماهنگ کنید.

آیا بالاخره می‌توانیم یک تریلر تاریخ عرضه برای Silksong دریافت کنیم؟ انگشتان دست کشیده!

در مورد اینکه نمایشگاه Indie World چه زمانی پخش می شود؟ می توانید انتظار داشته باشید که نمایش در ساعت شروع شود 9 صبح اقیانوس آرام / 12 بعد از ظهر شرقی / 5 بعد از ظهر انگلستان / 6 عصر اروپا زمان.

اگر به پیش‌بینی‌ها علاقه‌مند هستید، Hollow Knight: Silksong یک بازه زمانی تقریباً قبل از ژوئن 2023 ارائه کرده است، بنابراین ما قرار است تاریخ انتشار یا به‌روزرسانی دیگری را برای عنوان موردانتظار تقریباً همین الان دریافت کنیم. به غیر از این، سرنخ کمی از عناوین دیگر وجود دارد که باید انتظار داشت. من شخصاً به یک تریلر جدید Deltarune یا شاید حتی Bomb Rush Cyberfunk امیدوار هستم! بازی‌های زیادی با تاریخ انتشار TBD منتشر شده‌اند که ما دوست داریم فردا آن‌ها را مشاهده کنیم.

به چه چیزی امید داری؟ در زیر به ما اطلاع دهید و همچنین اینکه آیا در حال برنامه ریزی برای تنظیم زنده هستید یا خیر!

اگر می‌خواهید درباره هند نینتندو بیشتر بخوانید، قطعه اخیر ما در مورد توسعه Haunted Chocolatier را بررسی کنید که در حالی که توسعه‌دهنده روی به‌روزرسانی 1.6 Stardew Valley کار می‌کند یا حتی یک قطعه متمرکز AAA مانند Splatoon 3 که یک Splatfest با مضمون Zelda در پیش دارد، متوقف شده است. از پرتاب اشک پادشاهی.

بخوانید:   از بین بردن Gleeoks در Tears of the Kingdom با یک توپ لیزری مداری آسان است

منبع: https://www.vg247.com/nintendo-indie-world-showcase-set-for-april-19