نه، فلش واقعاً DC Universe را ریست نمی‌کند

بنابراین چیزی که ما در واقع با بیت کلونی به پایان می‌رسانیم، واقعاً یک تیز بعدی است که به فلش حالت راه‌اندازی مجدد اسلایدرها را می‌دهد و بری باید از بعد به بعد بپرد به این امید که پرش بعدی او را به خانه بازگرداند. صادقانه بگویم، این یک ایده عالی برای فیلمی است که می تواند پیامدهای بزرگی برای آینده دنیای توسعه یافته DC داشته باشد.

بچه های خوب این یکی را برنده نمی شوند. Zod سوپرگرل را می کشد، بتمن با بت وینگ تصادف می کند و منفجر می شود و بری جوان تصمیم می گیرد سفر در زمان را امتحان کند. اما هیچ کاری که انجام نمی دهد جواب نمی دهد. سوپرگرل همیشه می میرد و زود همیشه همه روی زمین را می کشد. بری جوان‌تر برای مدت طولانی تلاش می‌کند، هرچند – به اندازه‌ای طولانی که تمام واقعیت در هر کیهانی شروع به از بین رفتن کند، همانطور که می‌بینیم توسط گوی‌های CGI احمقانه، پر از بتمن‌ها و سوپرمردم گذشته، که در سرعت با یکدیگر برخورد می‌کنند، نشان می‌دهد. زور.

او در گذشته، حول و حوش وقایع مرد پولادین است. ژنرال زود به دنبال یک کریپتونی گمشده – کارا، با نام مستعار سوپرگرل، در این جهان می‌گردد و در غیر این صورت هیچ ابرقهرمانی وجود ندارد که بتواند در مقابل زود و عواملش بایستد. نه زن شگفت انگیز، نه آکوامن، نه سایبورگ. و نه فلش، زیرا این بری جوانتر قرار بود به جای قرار گرفتن در جایی که قدرت هایش را بدست می آورد، با آیریس وست قرار بگذارد. اما پیر بری این را برطرف می کند.

صحنه پس از اعتبار یک قطعه اطلاعات مهم دیگر به ما می دهد: آکوامن در اینجا وجود دارد، و او دقیقاً همان آکوامنی است که قبلاً می شناختیم.

اخطار: این مقاله حاوی تمام بزرگترین اسپویل های فلش است.

در عین حال، آنها نمی خواهند که شما خیلی از این چیزها عرق کنید، این همان چیزی است که در صحنه پس از ساخت فیلم Aquaman در مورد آن است. در این صحنه، بری به آرتور می گوید که با وجود اینکه با همه این بتمن های مختلف آشنا شده است، اما هر آکوامن دقیقاً یکسان است. فقط برای اینکه بدانید وقتی Aquaman and the Lost Kingdom اواخر امسال منتشر می‌شود، لازم نیست نگران این باشید که در کدام کیهان رخ می‌دهد – در هر صورت این موضوع یکسان است!

این یک داستان واقعاً باز است، و بنابراین نمی توان با قطعیت گفت که همه اینها در حال حاضر به چه معناست. اما کاملاً واضح به نظر می رسد که چیست نمی کند معنی: اینکه ما در خانه دائمی جدید فیلم ورس DC فرود آمده ایم. اگرچه می‌توان تصور کرد که کلونی، بازیگر نقش بتمن و رابین، دوباره برای نقشی به اندازه نقش‌هایی که کیتون و افلک در فلش داشتند، شنل را بپوشد، تقریباً هیچ شانسی وجود ندارد که او واقعاً بتمن آینده این فرنچایز باشد. در حالی که برنامه ها می توانند تغییر کنند، جیمز گان، رئیس دی سی، چند ماه پیش گفت که آنها کسی را برای بتمن بعدی خود می خواهند. که قبلا این نقش را بازی نکرده استو کلونی قطعا اینطور نیست.

بخوانید:   عناوین روزنامه‌های جهان؛ سوئد راکتور هسته‌ای جدید می‌سازد/ ۲ میلیون فقیر در اسرائیل

بنابراین در نبرد با زود و دیگر کریپتون‌ها، دو فلش داریم (یکی از آنها کاملاً جدید است)، یک سوپرگرل که مدت‌ها در زندان روسیه بوده و یک بتمن که ده‌ها سال بزرگ‌تر از آن چیزی است که بری می‌شناخت. .

بری اصلی ما از بری دیگر التماس می کند که متوقف شود، اما او گوش نمی دهد. با این حال، در نهایت، نسخه دیگری از آن آلت بری، که مربوط به چرخه بی‌پایان شکست در متوقف کردن زود بود، وارد Speed ​​Force می‌شود، آن درخواست‌ها را می‌شنود و خود بزرگ‌ترش را بیرون می‌آورد. این همه نسخه های بری را از این جهان غیر لیگ عدالت می کشد و به Zod اجازه می دهد تا کل نژاد بشر را در آن جهان خاموش کند. و در شرایطی که کسی برای نجاتش باقی نمانده است، بری آزاد است که سعی کند به جدول زمانی قبلی خود بازگردد.

عرق نکردن همه اینها احتمالاً بهترین ایده برای همه ما است، زیرا هنوز برای سران جدید استودیو دی سی، جیمز گان و پیتر سافران، خیلی زود است که برنامه های کلی خود را به طور کامل اجرا کنند، به گونه ای که ما می توانیم ببینیم – هر فیلم DC در راه است. این سال قبل از اینکه آن دو تحویل بگیرند، تولید می شد. بنابراین، قبل از اینکه ایده‌ای در مورد آنچه واقعاً در دنیای DC می‌گذرد به دست بیاوریم، مدتی منتظر خواهیم بود. احتمالاً تا زمانی که فیلم شایعه شده بتمن را ببینیم که ظاهراً تحت مراقبت اندی موشیتی کارگردان The Flash خواهد بود.

اما شما اشتباه می کنید. شاید.

در ابتدا به نظر می رسد که شاید او موفق شده است، اما شکاف ها خیلی سریع نشان می دهند: پدرش که به اتهام کشتن مادر بری در زندان است، بر اساس شواهدی که در جدول زمانی قبلی وجود نداشت، درخواست تجدید نظر او را جلب می کند. و سپس هنگامی که بری سعی می کند با دوست قدیمی خود بروس وین گپ بزند، متوجه می شود که قطعاً هنوز در خانه نیست. زیرا در این جهان، جورج کلونی بتمن است.

بخوانید:   شرکت سازنده بالون چینی، احتمال تولید محصولات نظامی را رد کرد
تصاویر برادران وارنر
تصاویر برادران وارنر

خلاصه اصلی The Flash به این صورت است: پس از نجات قهرمانانه دوازده نوزادی که از پنجره بیمارستان افتاده بودند، بری آلن سطح را بالا می برد و اکنون می تواند آنقدر سریع بدود که به گذشته برمی گردد. بنابراین او به دوران کودکی خود می دود و از مرگ مادرش جلوگیری می کند و سپس سعی می کند به زمان حال بازگردد. اما به نظر می رسد که او نمی تواند به آنجا برسد – و سپس یک چهره تاریک او را از Speed ​​Force بیرون می کشد و به واقعیت باز می گردد.

داستان کمیک که آن فیلم بر اساس آن ساخته خواهد شد، شجاع و جسور، پسر بروس وین، دامیان را به عنوان رابین و وارث نقش بتمن معرفی می کند. اگر قرار باشد کلونی در نقش بروس فراتر از این فیلم کوتاه باقی بماند، این یک داستان تک فیلمی قابل قبول برای او است که می تواند ما را با دامیان وین به عنوان فرنچایز اصلی دی سی بتمن باقی بگذارد. و از این نظر، این فیلم بتمن می‌تواند به‌عنوان دنباله‌ای مستقیم برای The Flash باشد، و همچنین بازنشانی فرنچایزی است که ما فکر می‌کردیم The Flash قرار است باشد.

با این حال، اگر کلونی به عنوان بتمن جدید برای جایگزینی بن افلک در فیلم DC برمی گشت، احتمالاً از منابع خبری دنیای واقعی در مورد آن مطلع می شدیم.

پس قضیه اینجا چیست؟ فعلا: اصلاً هیچی. فلش هیچ نوع تغییری را در وضعیت موجود فرنچایز دی سی فراتر از معرفی چندجهانی منعکس نمی کند. این چیز کمی نیست، اما در واقع وضعیت واقعیت را فراتر از این فیلم تغییر نمی دهد. به عنوان مثال، بتمن بن افلک از وجودش نوشته نشده است – جهانی که بری از آنجا آمده است، هنوز وجود دارد، بدون فلش.

اما قطعات بسیار زیادی در حال حرکت هستند و ما هنوز اطلاعات کافی در مورد هیچ یک از آنها نداریم.

این به نوعی نقطه عطف فیلم فلش است: این فیلم به تنهایی چیزی را در مورد فرنچایز بزرگتر DC تغییر نمی دهد، فراتر از ارائه چارچوبی که به فیلم های آینده اجازه می دهد تا در صورت تمایل استودیو، وضعیت موجود را به طرز چشمگیری تغییر دهند. شبیه لوکی مارول نیست، جایی که معرفی چندجهانی خود یک حادثه تحریک‌کننده برای داستان بزرگ‌تر کانگ فاتح بود. در مقابل، فلش صرفاً کارها را طوری تنظیم می کند که استودیو دی سی با ظاهر جدید بتواند بعداً هر طرح بزرگ جدیدی را که می خواهد شروع کند. این درها را به روی بسیاری از مسیرهای بالقوه جدید باز می کند، اما منتظر است تا شخص دیگری تصمیم بگیرد که کدام یک را انتخاب کنیم.

بخوانید:   'Brotato' 1.0 اکنون پس از راه اندازی دسترسی زودهنگام در سپتامبر 2022 برای رایانه شخصی منتشر می شود - TouchArcade

از سوی دیگر، کلونی نام بسیار خوبی برای بازسازی فرنچایز خواهد بود. و در حالی که او مطمئناً بتمن و رابین را مسخره کرده است – که با دست پایین، بدترین فیلم بتمن است، در طول سه دهه گذشته بارها – این مانع از آن نمی شود که دوباره آن را با مجموعه ای کاملا متفاوت از خلاقیت ها امتحان کند.

تلاش دی سی برای کپی برداری از سلطه گیشه مارول با دنیای مشترک خودش، برای مدت طولانی تری نسبت به آن ها دور از ذهن بوده است – اگر واقعاً همیشه در مورد آنها بوده است – و فلش مدت هاست که به عنوان راهی گمانه زنی می شود. برای راه‌اندازی مجدد نرم‌افزار کلی فرنچایز با استفاده از سفر در زمان. و حتی پس از دیدن فیلم ممکن است وسوسه شوید که فکر کنید این چیزی است که اینجا اتفاق افتاده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/no-the-flash-doesnt-really-reset-the-dc-universe/1100-6515303/?ftag=CAD-01-10abi2f

فلش بیش از یک سال است که به دلیل انواع حوادث حقوقی مربوط به ستاره ازرا میلر مورد بررسی قرار گرفته است. این بازیگر دو بار در هاوایی به اتهام آزار و اذیت و تجاوز دستگیر شد، پس از اتهام دزدی به تخلفات قانونی اعتراف کرد و از جمله موارد دیگر، به نگهداری از یک خردسال متهم شده است. خردسال مورد نظر که اکنون بالغ شده است، ادعای نظافت را رد می کند. در آگوست 2022، میلر اعلام کرد که به دنبال درمان برای “مسائل پیچیده سلامت روان” هستند. بعداً در ژانویه، استودیوی فلش، برادران وارنر اعلام کرد که پشت سر این بازیگر ایستاده اند. در اینجا می توانید در مورد مسائل پیرامون میلر بیشتر بخوانید.