نیانتیک ادعاهایی مبنی بر کاهش درآمد پوکمون گو به پایین ترین حد پنج ساله را رد کرد.

این حرکت که ظاهراً تلاشی برای وادار کردن بازیکنان به بازگشت به هنجارهای گیم پلی قبل از همه گیری بود، خشم بسیاری از جامعه را برانگیخت و منجر به واکنش شدید شد.

این ویژگی برای بسیاری از افراد جامعه که در مناطق دورافتاده زندگی می‌کردند، یا معلولیت‌هایی داشتند که از سفر آسان جلوگیری می‌کرد، یک موهبت بود. با این حال، نیانتیک اخیراً اعلام کرده است که از 6 آوریل، قیمت پاس های ریموت راه دور خود را افزایش می دهد و تعداد رویدادهای درون بازی را که بازیکنان می توانند هر روز در آن شرکت کنند، محدود می کند.

اخبار مربوط به کاهش ادعایی و تکذیب Niantic در حالی منتشر می شود که طرفداران پوکمون گو از تغییرات ایجاد شده در سیستم حمله این برنامه انتقاد می کنند. پیش از این، رویه‌های فاصله‌گذاری اجتماعی و قرنطینه که برای مبارزه با همه‌گیری COVID-19 اعمال شد، Niantic را به ایجاد ویژگی‌های بازی از راه دور برای بازی خود سوق داد که به گیمرها اجازه می‌داد تا از امنیت خانه‌هایشان در حملات شرکت کنند.

این پاسخ گزارش اخیر را رد می کند Mobilegamer.Biz، که ادعا می کرد درآمد پوکمون گو از 42 میلیون دلار در ماه مارس به 34.7 میلیون دلار در ماه آوریل کاهش یافته است که نشان دهنده کمترین درآمد ماهانه این برنامه از فوریه 2018 است.

صرف نظر از این، رویدادهای اخیر نشان داده اند که اپلیکیشن پرطرفدار Niantic هنوز هم این قدرت را دارد که جمعیت قابل توجهی را به رویدادهای دنیای واقعی خود بکشاند، که نشان دهنده درآمد دیگری برای توسعه دهنده است.

بخوانید:   «Apollo Justice Trilogy» برای سوییچ، به‌علاوه آخرین نسخه‌ها و فروش‌های فراوان - TouchArcade معرفی شد.

Niantic، توسعه‌دهنده Pokémon Go، ادعاهایی مبنی بر اینکه در ماه آوریل شاهد کسب بدترین درآمد ماهانه این بازی در پنج سال اخیر بوده است، زیرا طرفداران به تغییرات در سیستم حمله بازی اعتراض کردند، رد کرد.

در ماه فوریه، 17000 طرفدار خیره کننده تور لاس وگاس Pokémon Go Niantic را شکست دادند و باعث مشکلات اتصال برای کسانی شد که 30 دلار برای شرکت در این رویداد بلیت شده پرداخت کرده بودند. اپراتورها تا آنجا پیش رفتند که از مهمانان غیرمنتظره خواستند که از پارک عمومی که در آن رویداد برگزار می شد دوری کنند تا “اطمینان از برگزاری یک رویداد آرام برای دارندگان بلیط یکشنبه”.

Niantic در رابطه با تأثیری که تغییرات Raid بر مشارکت گیمر می گذاشت، اظهار داشت: «ما روی روندهای ماه به ماه تمرکز نمی کنیم زیرا آنها بر اساس رویدادهای زنده اصلی در نوسان هستند. تغییرات امسال قبلاً Raiding حضوری را افزایش داده است و ما هیجان‌زده هستیم که ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیزی را در ماه‌های آینده معرفی کنیم.»

یکی از سخنگویان Niantic در ایمیلی به ایمیل خود گفت: “ما معمولاً در مورد برآوردهای شخص ثالث از درآمد خود اظهار نظر نمی کنیم، زیرا آنها اغلب نادرست هستند، که در اینجا صادق است.” یوروگیمر. درآمد ما تا کنون در سال 2023 نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

آنتونی یک مشارکت کننده مستقل است که اخبار علمی و بازی های ویدیویی را برای IGN پوشش می دهد. او بیش از هشت سال تجربه در پوشش پیشرفت‌های مهم در زمینه‌های علمی متعدد دارد و مطلقاً زمانی برای شیطنت‌های شما ندارد. او را در توییتر @BeardConGamer دنبال کنید

بخوانید:   با راه‌اندازی امروز به‌روزرسانی Trails & Tales، ماجراجویی‌های جدیدی در Minecraft منتظر می‌ماند

منبع: https://www.ign.com/articles/niantic-refutes-claims-that-pokmon-gos-revenue-has-slumped-to-five-year-low