نینتندو Tears Of The Kingdom’s Duplication Glitches

نسخه 1.1.2 (منتشر شده در 25 مه 2023)

یادداشت های رسمی نینتندو فقط به این موارد اشاره می کنند:

نوع S: سفر چیاکی دوم جلد 1

تصویر: نینتندو | کوتاکو

رفع اشکال صوتی

کاربران در این موضوع Reddit گزارش می دهند که اشکالات تکراری مختلف دیگر کار نمی کنند، در حالی که آزمایش داخلی خودمان نشان داده است که به طور خاص پاراگلایدر نیز تحت تأثیر قرار گرفته است.

از آنجایی که ظاهراً هر روز تعداد بیشتری از این اشکالات کشف می شد، ما هنوز نمی دانیم که آیا همه از آنها وصله شده اند، یا اگر هنوز برخی از موارد کشف نشده در بازی در انتظار بهره برداری هستند. اما اگر استفاده از این راه‌حل‌ها زندگی را برای شما آسان‌تر کرده است، و می‌خواهید به انجام آن ادامه دهید، ممکن است بخواهید به‌روزرسانی‌های خودکار را برای کنسول/بازی‌تان غیرفعال کنید اگر هنوز برای انجام آن وقت دارید (اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید. زمانی که دارید این را می خوانید ممکن است خیلی دیر شده باشید، ببخشید!)

منبع: https://kotaku.com/zelda-tears-kingdom-duplication-glitch-patched-nerfed-1850478065

همانطور که گزارش دادیم، چند راه پیدا شده است برای بازیکنان برای دسترسی آسان به منابع و اقلام در بازی و حتی پشته قدرت آپ، اما به نظر می رسد که حداقل برخی از آنها اکنون به عنوان بخشی از پچ از بین رفته اند.

اصلاحات اضافی

– مشکلی در تلاش اصلی، “Camera Work in the Depths”، که در آن بازیکنان نمی توانستند فراتر از یک نقطه خاص پیشرفت کنند، برطرف شد. دانلود به روز رسانی به بازیکنان اجازه می دهد تا از آن نقطه عبور کنند.

هر کسی که به پچ یادداشت‌های مبهم نینتندو عادت کرده است، از این موضوع شگفت‌زده نمی‌شود، اما این که خط «چند مشکل برای بهبود تجربه گیم‌پلی حل شده‌اند» مطمئناً می‌تواند زمینه‌های زیادی را پوشش دهد.

لینک های لوتا

– رفع مشکلی که در آن صدا در شرایط خاص با صدای بسیار بالا پخش می شد.

– چندین مشکل برای بهبود تجربه گیم پلی حل شده است.

نینتندو به تازگی آپدیت شده است The Legend Of Zelda: Tears of the Kingdom به نسخه 1.1.2، و در حالی که یادداشت های پچ رسمی این شرکت اشاره ای به آن نکرده اند، کاربران گزارش می دهند که بسیاری از اشکالات تکراری بدنام (و مفید!) بازی حذف شده اند.