هدست PlayStation VR 2 به خرده فروشان بیشتری می آید

زمانی که خرده فروشان اعلام کردند که هدست واقعیت مجازی را حمل می کنند، این پست و کارت محصول زیر را به روز می کنیم.

منبع: https://www.polygon.com/23700495/playstation-vr-2-headset-buy-best-amazon-gamestop-walmart

هدست PlayStation VR 2 به دنبال فعالیت انحصاری دو ماهه خود در فروشگاه مستقیم سونی به مشتریان، راه خود را به خرده فروشان بیشتری باز می کند. سونی این خبر را در توییتر اعلام کرد، اما هنوز به اشتراک گذاشته نشده است که کدام خرده فروشان شروع به فروش هدست واقعیت مجازی خواهند کرد و همچنین تاریخ رسمی را به اشتراک گذاشته است. با این حال، ممکن است که در 12 می سقوط کند، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdomتاریخ راه اندازی، طبق خرده فروش بریتانیا فروشگاه به اعلام کرد که فروش PlayStation VR 2 در آن تاریخ آغاز خواهد شد.

خرید PlayStation VR 2 در خرده‌فروشی‌های بیشتر، برای هر کسی که ممکن است یک کارت هدیه داشته باشد برای کاهش هزینه بالای 549.99 دلاری آن، یک مزیت است. دلیل اینکه من از دیدن آن به خرده فروشان بیشتر هیجان زده هستم این است که به احتمال زیاد شاهد تخفیف روی هدست خواهیم بود.

در حالی که سونی عملکرد فروش PlayStation VR 2 را فاش نکرده است طبق گزارشات، انتظارات فروش خود را به نصف رساند قبل از عرضه در اواخر فوریه به دلیل دریافت پیش‌سفارش‌های کمتر از حد انتظار. اما اگر مردم بتوانند آن را در قفسه‌های فروشگاه ببینند، احتمالاً موفقیت بیشتری را تجربه خواهد کرد (چقدر بیشتر باید دید).