هر چیزی که می توانید در زلدا ترکیب و کار کنید: اشک پادشاهی

توانایی‌های جدید «فیوز» و «اولتراتند» لینک، همانطور که در تریلرها توضیح داده شده و به طور کامل در یک توضیح داده شده است. شیرجه عمیق گیم پلی در 28 مارس، در واقع یک سیستم کاردستی بسیار شیرین است. به جای پیروی از دستور العمل های از پیش تعیین شده برای کاردستی، بازیکنان می توانند تمام اشیاء منحصر به فردی را که در اطراف Hyrule پیدا می کنند ترکیب کنند تا سلاح های موقتی بسازند. مکس دیوانهوسایل نقلیه ارزشمند، و چه کسی می داند چه چیز دیگری؟ فیلم‌هایی که تاکنون نشان داده‌اند توانایی ایجاد طرح‌های سفارشی با فیزیک شبیه‌سازی‌شده مانند شناوری و نیروی محرکه هوا را نشان داده‌اند. نمونه‌های دیگر ارتقای سلاح را نشان می‌دهند که باعث ایجاد اثرات وضعیت مانند انجماد می‌شود.

انتظار تقریباً به پایان رسیده است. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom سرانجام در 14 مه 2023 روی سوییچ عرضه می‌شود. سه تریلر حماسی به‌علاوه نگاهی به برخی از گیم‌پلی‌ها فقط ما را هیجان‌زده‌تر کرده است تا در نهایت وارد فصل بعدی سری ماجراجویی نینتندو شویم. این بار، لینک دارای تعدادی توانایی جدید شیرین است. یکی از آنها برداشتی هوشمندانه از کاردستی است که بازی آن را “فیوز” می نامد.

بیشتر بخوانید: اینجاست Zelda: Tears of the Kingdomتریلر بازی Final Epic قبل از انتشار

با چنین سیستم همه‌کاره‌ای، آسمان برای کارهایی که ممکن است بتوانید بسازید، در 12 مه محدودیت ایجاد می‌کند. برای اینکه به شما ایده بدهیم که چگونه Link می‌تواند مفید باشد، همه چیزهایی را که تا به حال قهرمانمان فیوز دیده‌ایم فهرست‌بندی کرده‌ایم. خواهید دید که او در واقع بسیار خوش دست است.

منبع: https://kotaku.com/zelda-tears-of-the-kingdom-switch-crafting-fuse-guide-1850338521

بخوانید:   فقط یک دهه طول کشید تا Rockstar به شما اجازه دهد فقط یک دکمه را نگه دارید تا در GTA 5 بپرید