هفته زمستان Roblox 2023 – وبلاگ Roblox

هفته Roblox در یک گردهمایی ارسالی با ده‌ها غرفه نوآوری به اوج خود رسید، جایی که تیم‌های سراسر شرکت ارائه‌هایی را برای ارائه نگاهی به کارهای روزمره خود ایجاد کردند. کارمندان این شانس را داشتند که با تیم هایی که ممکن است به طور منظم با آنها کار نکنند، ارتباط برقرار کنند، شکاف های همکاری را پر کنند و کل سازمان را با درک وسیع تری از کسب و کار ما آشنا کنند.

کارمندان ارائه هایی ایجاد کردند که نیم نگاهی به اهداف و کارهای روزمره تیمشان به اشتراک گذاشت

در سفر ما به ما بپیوندید تا راه دور هم جمع شدن مردم را با لحظات به یاد ماندنی ارتباط و همکاری در طول مسیر دوباره تصور کنیم. تیم با استعداد ما در حال رشد است، بازدید کنید سایت مشاغل Roblox برای کشف فرصت های باز

“(هفته Roblox) یک تجربه عالی بود که به من فرصتی داد تا با افراد زیادی در اطراف شرکت ملاقات و ارتباط برقرار کنم. دموها و غرفه‌های نوآوری همچنین راهی فوق‌العاده برای کارمند جدیدی مانند من بود تا اتفاقات نوآورانه‌ای را که در گروه‌های دیگر در سرتاسر تجارت اتفاق می‌افتد، ببیند.

کارمندان Roblox در حال بررسی غرفه های نوآوری هستندمدیر عامل و بنیانگذار Roblox، Dave Baszucki در مورد قدرت مردم ما و سیستم عامل Roblox منعکس کرد: “اگر ما افراد و رهبران شگفت انگیز، فرآیندهای قوی برای ایجاد تیم های خود، مسئولیت در همه سطوح، راه های خلاقانه برای ارائه خودمختاری در کار خود داشته باشیم، و برنامه ای برای پیوستن همه اینها به هم، این واقعاً محصولی است که ما روی آن کار می کنیم. اگر ما این محصول را بسازیم، مسئولیت را بر عهده بگیریم و آن را واقعاً خوب بسازیم، در نهایت به ساخت این محصول دیگر به نام Roblox می پردازیم، یکدیگر را برای رسیدن به چشم انداز خود به چالش می کشیم و در سطحی باورنکردنی اجرا می کنیم.

دست دادن کارکنان روبولوکس

frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen>

منبع: https://blog.roblox.com/2023/02/winter-2023-roblox-week/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=winter-2023-roblox-week

علاوه بر رویدادهای شرکت گسترده‌تر، بسیاری از تیم‌ها و گروه‌ها از زمان عمدی با هم برای برگزاری جلسات همکاری خود استفاده می‌کردند – رویدادهایی مانند جلسات استراتژیک خارج از سایت، جلسات مرموز تخته سفید، میکسرهای گروه منابع کارمند و موارد دیگر را تسهیل می‌کردند.

رهبران مردمی همچنین دعوت شدند تا در رویداد Roblox in Leadership ما شرکت کنند، جایی که از گروهی از تیم اجرایی ما درباره حکایات و آموخته‌های تجربیات خود به عنوان مدیران شنیدند. شنیدن دیدگاه‌های رهبران دیگر درباره آنچه که از تجربیات مدیریت کارکنان خود آموخته‌اند مفید بود. کیم سنتنو، رئیس بازاریابی محصول در Roblox به اشتراک گذاشت: استراتژی‌هایی که جواب دادند، برخی از چیزهایی که جواب ندادند، و اینکه چگونه می‌توانم آن آموخته‌ها را در کارهای روزمره خود به کار ببرم.

رهبری Roblox روی صحنه در حال سخنرانی در یک پانل

مدیران Roblox تجربیات مدیریتی خود را در پانل Roblox in Leadership که توسط مدیر L&D جیمز هوکس مدیریت می‌شد، منعکس کردند.

شنیدن از رهبران مختلف Roblox در مورد چشم انداز جاه طلبانه ای که برای آینده داریم بسیار عالی بود. اشتیاق و تعهد واقعی به پلتفرم در هر کلمه ای که آنها به زبان می آوردند مشهود بود، و دیدن مسیری که در حال حرکت هستیم، الهام بخش بود.”

همکاری باعث نوآوری می شود

دیو بازوکی در تاون هال ارائه شد و بینشی در مورد اهمیت یک تیم قوی برای دستیابی به چشم انداز ما به اشتراک گذاشت.

در طول هفته، کارمندان این شانس را داشتند که در رویدادهای مختلف میزبانی شده در محوطه دانشگاه و اطراف ما ارتباط برقرار کنند. رویداد اصلی؟ یک تالار شهر حضوری که در آن تیم اجرایی Roblox در مورد نقشه راه محصول بلندپروازانه ما برای سال 2023 صحبت کردند، چالش‌های فنی را که برای دستیابی به نقشه راه خود باید حل کنیم، شرح داد و پیروزی‌های ما را جشن گرفت. قوی 2022. با شنیدن کارمندان در مورد سفر هیجان انگیز شرکت ما، انرژی در اتاق قابل لمس بود.

دیو بازوکی، مدیر عامل و بنیانگذار Roblox، روی صحنه در رویداد تاون هال این شرکت

باربارا مسینگ، مدیر ارشد بازاریابی و تجربه افراد، این تجربه سه روزه را خلاصه کرد: “هفته Roblox درباره جمع شدن کارمندان، ایجاد ایده ها، یادگیری از یکدیگر و توسعه امکانات جدید است که شرکت ما را به جلو می برد.”

آیا در هفته آینده Roblox خواهید بود؟

در طول هفته، کارمندان Roblox روابط موجود را تقویت کردند و فرصت هایی برای ایجاد روابط جدید داشتند.

حرکت در اطراف چشم انداز ما

ما سال 2023 را با هفته Roblox در HQ در سن متئو، کالیفرنیا آغاز کردیم. هفته Roblox یک شرکت معمولی را تماماً به سطح بعدی می برد – تیم ما شخصاً برای یک هفته فعالیت هایی گرد هم می آیند که ارتباط کارکنان را تقویت می کند، احساس جامعه ایجاد می کند و نوآوری های فنی را که برای هدایت آینده خود می سازیم جشن می گیرند. پلت فرم و کسب و کار به دنبال موفقیت ما اولین هفته Roblox در ژوئیه 2022، تصمیم گرفتیم سال جدید را با رویداد دیگری آغاز کنیم و همه را دور هم جمع کنیم تا با چشم انداز مشترک ما برای پیشبرد شرکت و محصول به جلو حرکت کنیم.