هفته هک 2022: ارزش‌هایمان را عملی کنیم

کلاوس ادامه می دهد: «هفته هک در Roblox واقعاً هسته اصلی فرهنگ نوآوری ما است. هر سال شاهد پروژه هایی هستیم که ذهن ما را به هم می زند. روشی که تیم‌های ما به این سؤالات بزرگ حمله می‌کنند و راه‌حل‌هایی برای چیزهایی پیدا می‌کنند که هیچ‌کس قبلاً ساخته نشده است… هفته هک یکی از بهترین نمونه‌های رویکرد Roblox به نوآوری است.»

هفته هک در طول فریز کد سالانه ما اتفاق می افتد، که به همه افراد در سراسر Roblox زمان می دهد تا مجموعه متنوعی از پروژه ها را دنبال کنند. ما هر چیزی را که کنجکاوی ما را در طول سال برانگیخته است، می گیریم و به آن عمل می کنیم. چندین پروژه گذشته به محصولات یا ویژگی‌های کاملاً پیاده‌سازی شده روی پلتفرم تبدیل شده‌اند.

در دسامبر 2022، ما میزبان هفته هک سالانه خود بودیم. در طول این هفته، Robloxians ارزش‌های ما را با پیگیری پروژه‌هایی که نوآوری سریع را هدایت می‌کنند، عملی می‌کنند. این بزرگترین رویداد سالانه خودسازماندهی ما تا به امروز بود، با بیش از 400 کارمند در 225 تیم که برای کسب جایگاهی در سه رتبه برتر در هر چهار دسته با یکدیگر رقابت می کردند.

رها کردن کنجکاوی و ایجاد نوآوری برای پلتفرم ما

شرکت کنندگان در حال صحبت با مدیر عامل در مورد پروژه

افزودن سطح جدیدی از رقابت

«هک ویک قطعا یک هفته تعطیل نیست. کلاوس موبرگ، معاون مهندسی و سازمان‌دهنده هفته هک، می‌گوید: این یک هفته برای افرادی است که شرکت می‌کنند. ما در Roblox سخت کار می کنیم، اما این ممکن است سخت ترین کاری باشد که یک نفر در طول سال کار می کند. شما یک دوره زمانی بسیار کوتاه برای انجام پروژه خود دارید. و رقابتی است.»

بخوانید:   بهترین معاملات روز یادبود PS5 و PlayStation در حال حاضر: صرفه جویی در بازی ها، SSD، هدست و موارد دیگر

برندگان با جوایز خود در مراسم اهدای جوایز عکس می گیرند

در سال‌های گذشته، رهبران ارشد پروژه‌هایی را که برای به اشتراک گذاشتن با کل شرکت نوآورانه بودند، ارزیابی و دست به انتخاب می‌زدند. امسال، ما یک فرآیند داوری و امتیازدهی را برای شناسایی بهترین ها ایجاد کردیم. در طول ثبت نام، تیم ها یکی از چهار ارزش شرکت را برای پروژه های خود انتخاب کردند که دسته های داوری را نیز تعیین کردند. برای ارسال، تیم ها یک ویدیوی سه دقیقه ای ایجاد کردند که کار خود را به نمایش گذاشت. هیئتی متشکل از دوازده داور – رهبران ارشد از سراسر Roblox – هر ارسال را ارزیابی کردند و پروژه ها را به فینالیست ها محدود کردند. در تاون هال سال گذشته، فینالیست ها ارائه شدند، به سؤالات پاسخ دادند و سپس منتظر جایگاه نهایی بودند.

یک حلقه برجسته از تیم های برنده و پروژه های آنها را بررسی کنید:

هفته هک با یک جشن جوایز به پایان رسید که در آن فینالیست ها از جایگاه خود در دسته های مربوطه مطلع شدند و جوایز هفته هک خود را به دست آوردند. استف کورازا، رئیس مهندسی استودیو – سازنده، یکی از اعضای تیمی بود که جایزه مقام دوم را به خانه برد. از نمای طولانی استفاده کنید دسته بندی. پروژه تیم او بر روی آوردن اجراهای زنده به Roblox متمرکز بود. در حالی که برنده شدن عالی بود، بخش مورد علاقه او در مورد هفته هک این بود: «… واقعاً در مورد تیم و نحوه جمع شدن ما. هر شش نفر از ما مجموعه مهارت‌های متفاوتی با زمینه‌های بسیار متفاوت داشتیم.»

بخوانید:   اشک های سازنده پادشاهی در پشت هلیکوپتر بی نهایت اسرار او را فاش می کند

امسال، پروژه‌ها به تمام بخش‌های پلتفرم و پشته فنی رسیدند. در اینجا برخی از پروژه های امسال برای نشان دادن وسعت آنچه تیم ها روی آن کار کرده اند آورده شده است:

  • پشتیبانی از اجراهای زنده در Roblox با ایجاد یک افزونه منبع باز که امکان پخش داده های ضبط صدا و حرکت را فراهم می کند تا آواتارها را در تجربه به حرکت درآورد.
  • یک جزء فیلتر تصویر که به توسعه دهندگان ما اجازه می دهد تا تصاویر خود را دستکاری کنند تا تجربیات آنها سبکی متمایز داشته باشد.
  • چارچوبی برای انجام اقدامات رایج اشکال زدایی و آزمایش که در همه پلتفرم های مشتری قابل دسترسی خواهد بود.
  • داشبوردی برای تجزیه و تحلیل اسناد رسمی سازنده و ارائه اطلاعات در مورد نحوه بهبود پوشش و کیفیت آن.

به عنوان یکی از داوران، کلاوس به دنبال چند ویژگی در هر پروژه بود. “من واقعاً از دیدن همه چیز از نوآوری طولانی مدت تا راه حل های تاکتیکی کوتاه مدت هیجان زده هستم. به طور کلی، من به دنبال پروژه هایی که با ارزش های اصلی شرکت ما صحبت می کنند و دارند روی کاربران، کارمندان ما و در کل روی Roblox تاثیر بگذارد.”

برندگان

شرکت کننده پروژه خود را برای مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی توضیح می دهد

برای نیک، هک ویک فضایی ایجاد کرد تا چیزی را دنبال کند که به آن علاقه داشت. “پروژه ما کاری بود که من برای مدت طولانی به انجام آن فکر می کردم، بنابراین دیدن به ثمر رسیدن آن بسیار هیجان انگیز بود.”

دو نکته برجسته برای برندگان مقام اول ما مسئولیم دسته کوین کولکار و نیکلاس چوی. کوین می‌گوید: «همکاری با کسی که معمولاً با او همکاری نمی‌کنم، بخش مورد علاقه‌ام بود. من و نیک در گذشته در یک تیم بودیم، اما در سال گذشته، روی چیزهای مختلفی کار کرده ایم. هفته هک به ما این فرصت را داد که برگردیم و روی چیزی با هم کار کنیم.”

بخوانید:   تیشرت مردانه چیست؟

بنابراین، راز ایجاد یک پروژه عالی هک ویک چیست؟ همه چیز در مورد ریسک های بزرگ و پرسیدن سوالات بزرگ است. دیو بازوکی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، می گوید: «ما در حال صحبت در مورد بازبینی راه دور هم جمع شدن مردم هستیم. ما در مورد تکامل فناوری ارتباطات صحبت می کنیم، از تلفن تا ویدیو گرفته تا سه بعدی فراگیر. من فکر می کنم یکی از بزرگترین کارهایی که این هفته انجام می دهد اعتبار بخشیدن به دیدگاه ما است. 20 سال دیگه نیست این چیزی است که ما هر سال در حال پیشرفت در آن هستیم. هفته هک، تعریف نهایی نوآوری در مقیاس است.

داوران سخنرانی های شرکت کنندگان را تماشا می کنند

به گفته کلاوس، همه چیز برنده شدن نیست. پروژه های بسیار زیادی وجود دارد که باورنکردنی هستند و واقعاً آینده پلتفرم هستند. تمام کارهایی که مردم انجام داده اند توسط رهبران شرکت به رسمیت شناخته می شود و قرار است با تیم هایی که مسئول آن مناطق هستند به اشتراک گذاشته شود. هر پروژه به تنهایی این پتانسیل را دارد که نشان دهد محصول ما چگونه در حال پیشرفت ساخته شده است.”

frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen>

منبع: https://blog.roblox.com/2023/02/hack-week-2022/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=hack-week-2022