همه بازی‌های Danganronpa با تخفیف برای مدت محدود در iOS و Android – TouchArcade

  • Danganronpa: ماشه ویرانی مبارک (6.99 دلار)
  • Danganronpa 2: Goodbye Despair (6.99 دلار)
  • Danganronpa V3: Killing Harmony نسخه سالگرد (6.99 دلار)
  • Danganronpa S: کمپ تابستانی نهایی (6.99 دلار)

شایان ذکر است که اینها پایین‌ترین قیمت‌هایی نیستند که قبلاً داشته‌اند، اما اگر قبلاً آنها را ندارید، همه آنها ارزش قیمت فعلی را دارند. آنها را در اندروید دریافت کنید اینجا هر کدام 6.99 دلار نظرات من در مورد دو بازی اول روی موبایل را اینجا و اینجا ببینید. توجه داشته باشید که نسخه App Store برای برخی از مناطق ساخت متفاوتی دارد. لینک های قبلی برای آمریکای شمالی هستند. استفاده کنید این یکی برای آسیا به خاطر داشته باشید که این بازی ها از کنترلرها یا ذخیره های ابری پشتیبانی نمی کنند. وب سایت رسمی پورت های موبایل را بررسی کنید اینجا و موضوع انجمن ما برای بازی ها اینجا و اینجا. بازی کردی دانگانرونپا بازی های قبل؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/27/danganronpa-discount-price-iphone-android-rain-code-switch-preorder-digital-spike-chunsoft/ Spike Chunsoft دهمین سالگرد تاسیس را جشن گرفت دانگانرونپا با انتشار سه گانه اصلی در iOS و Android در قالب نسخه های سالگرد. پس از سه‌گانه‌ای که در موبایل منتشر شد، اسپایک چون سافت اسپین آف را برای iOS و اندروید پس از مدتی انحصاری Switch در قالب Danganronpa S: کمپ تابستانی نهایی. امروز، Spike Chunsoft پیش‌سفارش دیجیتالی بازی انحصاری Nintendo Switch را در eShop آغاز کرد. آرشیو استاد کارآگاه: RAIN CODE. کد باران ویژگی های بسیاری از کارکنان کلیدی در پشت دانگانرونپا بازی‌ها، و Spike Chunsoft همه بازی‌های iOS و Android را تخفیف داده است تا پیش‌فروش Switch را به صورت دیجیتالی جشن بگیرد. در حال حاضر Danganronpa: ماشه ویرانی مبارک (6.99 دلار)، Danganronpa 2: Goodbye Despair (6.99 دلار)، Danganronpa V3: Killing Harmony نسخه Anniversary (6.99 دلار) و Danganronpa S: کمپ تابستانی نهایی (6.99 دلار) همگی به 6.99 دلار برای مدت زمان محدود تخفیف داده می شوند.

بخوانید:   مصاحبه تی لوپس – The Music of Sonic، Streets of Rage 4، TMNT Shredder's Revenge، موسیقی متن و موارد دیگر – TouchArcade