همه تخفیف‌های Prime Day در کارت‌های گرافیکی Nvidia و AMD، فروش‌های بزرگ در پردازنده‌های گرافیکی

برخی از بهترین معاملات در این روز پرایم مربوط به پردازنده‌های گرافیکی میان رده Nvidia هستند، مانند Zotac RTX 3060 OC با قیمت 275 دلار (کاهش از 340 دلار)، Asus Dual (White OC Edition) RTX 3060 با قیمت 280 دلار (قبلاً 370 دلار) یا قوی تر Asus Dual RTX 3060 Ti OC Edition با قیمت 340 دلار (از 430 دلار کاهش یافته است). اگر کارت های Radeon AMD را ترجیح می دهید، ممکن است بخواهید به آن نگاه کنید MSI RX 6750 XT با قیمت 355 دلار (قبلاً 445 دلار) یا PowerColor RX 6800 XT با قیمت 480 دلار (در اصل 570 دلار).

کارت‌های ویدیویی محور اصلی هر دستگاه بازی رایانه‌ای هستند، و سرمایه‌گذاری در مورد مناسب به شما کمک می‌کند تا بهترین استفاده را از راه‌اندازی خود ببرید. آنها همچنین گران‌ترین بخش در رایانه‌های شخصی بازی هستند، بنابراین Amazon Prime Day (11-12 ژوئیه) زمان خوبی برای بررسی معاملات برای صرفه‌جویی در کارت‌های ویدیویی گران است. این معاملات طیف گسترده‌ای از قیمت‌ها را پوشش می‌دهند، بنابراین چه به دنبال یک پردازنده گرافیکی مقرون‌به‌صرفه باشید یا یک نیروگاه برتر، مطمئناً یک کارت گرافیک برای شما وجود دارد.

تعدادی از تخفیف های عمیق تر را می توان در کارت های مقرون به صرفه مانند RTX 2060 SC EVGA با قیمت 200 دلار (کاهش از 360 دلار) و Asus Dual (OC Edition) RTX 3050 با قیمت 220 دلار (از 380 دلار کاهش یافته است). اما شما همچنین می توانید مقدار مناسبی از پردازنده های گرافیکی فوق العاده بالا مانند آن را حذف کنید Zotac Trinity RTX 4080 با قیمت 1098 دلار (قبلاً 1300 دلار) یا MSI Trio RTX 7900 XTX با قیمت 925 دلار (در اصل 1125 دلار).

معاملات روز پرایم بیشتر

موجودی برخی از این پردازنده‌های گرافیکی نیز ممکن است محدود باشد، پس از اتمام موجودی این کارت‌ها (یا ذخیره‌سازی مجدد) آگاه باشید. در زیر لیست کاملی از کارت‌های ویدئویی موجود در روز پرایم به همراه قیمت‌های تخفیف‌خورده، قیمت‌های اصلی، و پیوندهایی به صفحه هر کالا آمده است.

معاملات ارزان قیمت Nvidia GPU Prime Day

شرحی ارائه نشده است

تخفیف های میان رده انویدیا GPU Prime Day

شرحی ارائه نشده است

تخفیف‌های گران‌قیمت Nvidia GPU Prime Day

شرحی ارائه نشده است

تخفیف های ارزان قیمت/میان رده AMD Radeon Prime Day

شرحی ارائه نشده است

تخفیف های سطح بالای AMD Radeon Prime Day

شرحی ارائه نشده است

بسته‌های کارت گرافیک/CPU Intel Arc

شرحی ارائه نشده است

در طول این روز پرایم، معاملات بسیار دیگری برای گیمرهای رایانه شخصی وجود دارد، بنابراین حتماً تخفیف‌های هنگفت را در حافظه‌های SSD فوق‌سریع WD Black و Samsung NVMe، لوازم جانبی Steelseries مانند ماوس‌ها و هدست‌ها، و فهرستی از مانیتورهای گیمینگ سامسونگ بررسی کنید. و اگر ترجیح می‌دهید یک سیستم جدید را به صورت عمده خریداری کنید، حتماً برخی از رایانه‌های شخصی بازی از پیش ساخته شده را که در حال فروش هستند، بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید:   کدهای ریل ستاره Honkai برای بازخرید - می 2023

منبع: https://www.gamespot.com/articles/all-prime-day-deals-on-nvidia-and-amd-video-cards-big-sales-on-gpus/1100-6515873/?ftag=CAD-01-10abi2f