همه ما در این آخر هفته طولانی چه بازی می کنیم؟

اینجا در بریتانیا، بدون هیچ دلیل خاصی آخر هفته طولانی دیگری را می گذرانیم. دولت فکر می کرد ما ممکن است از یک روز زیر نور خورشید لذت ببریم، می دانید؟ فرصتی برای تعجب بره‌ها، دنبال کردن کارهای خانه، خواندن کتاب، استراحت در ساحل، داشتن چند دوست برای کباب کردن، فقط یک روز آزاد برای انجام هیچ کاری خاص بدون دلیل. سه شنبه با قدرت کامل برمی گردیم. تا اون موقع آخر این هفته چی بازی میکنی؟ اینجا چیزی است که ما روی آن کلیک می کنیم!

آلیس بی
من نمی‌توانستم در برابر بازی Redfall مقاومت کنم، بنابراین شب قبل با یک دوست وارد شدم و حتی بعد از همه چیزهایی که دیگران به من گفته بودند، صادقانه بگویم که هنوز هم شگفت‌انگیز بود. من هنوز آرکان قرص هستم، اما خدای من. یکی از دوستان دیگر من هنوز در حال بازی کردن است و من ممکن است دوباره با آنها بروم. عجیب نیست نه سرگرم کننده نمی دانم این چیست.

اد و لیام در مورد پاسخ های ehhh خود به Redfall چت می کنند

آلیس0
من Quantum Break را بازی می‌کنم که اکنون روی PC Game Pass است و تا کنون، 7/10. در آن زمان، قدرت‌های slo-mo و مواردی از این قبیل احساس می‌کردند که Remedy تلاش می‌کند تا تکه‌هایی از Max Payne را در شوترهای کاور بیاورد. در حال بازی کردن، خیلی بیشتر شبیه اولین ترک در پایه های Control است. زمینه، آه.

اد
من نیاز استراحت از ردفال آرامش در جلسات بازماندگان خون آشام روی کاناپه نهفته است، شاید برخی از قضاوت گمشده، زیرا از زمانی که من مدتی را با کلوپ رقص گذرانده‌ام مدت زیادی می‌گذرد.

بخوانید:   تریلر TEKKEN 8 Hwoarang Reveal & Gameplay

هایدن
من می‌خواهم آخر هفته طولانی را دوباره برای باشگاه بازی‌های RPS در Citizen Sleeper سپری کنم. من از زمان اجرای اولیه‌ام در نوامبر بازی نکرده‌ام، و به نظر می‌رسد زمان کافی برای ورود به یک سیو جدید و دنبال کردن شاخه‌هایی است که قبلاً از آن صرفنظر کرده‌ام. پخش مجدد همچنین بهانه ای عالی برای من برای بررسی آخرین به روز رسانی داستان یعنی Purge است که در ماه مارس منتشر شد!

جیمز
سؤال خوبی بود. داشتم به ردفال فکر می‌کردم، اما هر ساعت که می‌گذرد از بی‌قراری آن خسته‌تر می‌شدم. با این حال، شاید آخرین فرصت را به آن بدهم قبل از اینکه با تمبر «ترجیح می‌دهم دیپ راک گالاکتیک بازی کنم» به آن سیلی بزنم.

کاترین
من هنوز هم در آخر هفته Live A Live-ing هستم، اما با انتشار Zelda: Tears Of The Kingdom هفته آینده، چند مورد نیز وجود دارد که می‌خواهم قبل از اینکه لینک و همکاری زندگی‌ام را به دست بگیرند، همه چیز را پاک کنم. برای مثال، هنوز کمی باید با God Of War (2018) کار کنم، و با اینکه فکر نمی‌کنم تا جمعه آینده نزدیک به اتمام آن نباشم، مطمئناً می‌توانم تلاش کنم. من همچنین می‌خواهم حداقل یکی از به‌روزرسانی‌های Citizen Sleeper DLC را برای RPS Game Club نیز امتحان کنم. آیا همه چیز در عرض سه روز اتفاق می افتد؟ کی میتونه بگه. اما این برنامه است.


کاس و کیلی در فیلم جانوران کاست با دندیلیون و ماسکراتل مبارزه می کنند.

لیام
به سلامتی برای آخر هفته طولانی چارلی. من نمی‌توانم در مورد مهمانی کلاه بزرگ شما حرفی بزنم، اما فکر می‌کنم با اکراه از یک روز بیشتر مرخصی خواهم گرفت. من ترجیح می‌دهم مؤسسه قدیمی‌ای که شما را بهتر از بقیه می‌دانست لغو شود و مجبور شوید همه چیزهایی را که به سرقت رفته‌اند به آنهایی که متعلق به آن‌ها هستند برگردانید، اما، آه! خوب! با این اوصاف. اوه، بازی های ویدیویی. جانوران کاست. من Cassette Beasts را بازی خواهم کرد.

اولی
شما بچه ها… Honkai Star Rail واقعا خوبه. واقعا خوب اگر بازی‌های گاچا و صداهای آزاردهنده با صدای بلند برای شما یک معامله‌ساز هستند، متوجه هستم. اما در اینجا واقعا چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد – از جمله این که چقدر حرکات نهایی شخصیت ها به طرز مضحکی زرق و برق دار هستند. Himeko مورد علاقه من است، فقط یک فنجان قهوه خود را می خورد و در حالی که به کشتی خود دستور می دهد دشمن را از مدار بمباران کند. هرگز باعث خوشحالی من نمی شود.

راشل
دور!

ربکا
در یک دنیای ایده آل، من قصد دارم تا آنجا که ممکن است روز شنبه را روی یک تپه بلند بگذرانم. اما از آنجایی که احتمال زیادی وجود دارد که بارندگی شود، برنامه پشتیبان این است که من و شریکم اجرای فعلی Monster Roadtrip را به پایان برسانیم و سپس به تبرئه یک فیل از اتهام قتل در شرلوک هلمز فصل اول برگردیم.


اما شما، خواننده عزیز، این آخر هفته چه بازی می کنید؟

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/what-are-we-all-playing-this-long-weekend-3