هونکای: متن های گروهی ستاره ریل بدون هنگ هستند

در حالی که مکالمه‌هایی مانند این اغلب با شروع جستجوها به یک هدف گیم‌پلی کمک می‌کنند، اما به‌عنوان وسیله‌ای شیرین و احمقانه برای توصیف افراد و آموزش فرهنگ بزرگ‌تر این جهان به ما عمل می‌کنند.

پس از سوار شدن به Astral Express، به یک چت گروهی که شامل همه مسافران است می‌پیوندید تا همه اعلان‌های مهم را دریافت کنند. در یک نقطه، شما وارد گپ گروهی دیگری با محققان می‌شوید و متوجه می‌شوید که آنها با اضافه کردن شما یک قانون را زیر پا گذاشته‌اند و منجر به تنبیه رئیس‌شان، آستا می‌شوید. در مکالمه ای دیگر، پسری به نام آرلان به شما پیامک می زند، اما پول تلفنش تمام می شود، بنابراین چت ناگهان به پایان می رسد. بعداً با 7 مارس فقط به صورتک‌های زیبا پیامک ارسال می‌کنید و او را برای همه افراد حاضر در گپ محبوب‌تر می‌کنید.

این بازی موبایل و رایانه شخصی Trailblazer را دنبال می کند، جوانی با قدرت های کیهانی که پس از سوار شدن به یک قطار بین ستاره ای به نام Astral Express به یک ماجراجویی بین سیاره ای می رود. در سفرهایشان، دو دوست به آن‌ها ملحق می‌شوند: یک دختر دخترانه به نام 7 مارس که عاشق سلفی گرفتن است و یک شمشیر زن سرد به نام دن هنگ، که ترجیح می‌دهد در آنجا بماند و بخواند. در قسمت‌های اولیه بازی، این سه نفر در سفری مهم شرکت می‌کنند که می‌تواند سرنوشت یک سیاره یخی و هر کسی را که آن را خانه می‌خواند تعیین کند.

چت های متنی گروهی مانند hydras هستند – حذف یکی و به نوعی دو مورد دیگر جای خود را پیدا می کنند. چه آنها را دوست داشته باشید و چه از آنها متنفر باشید، آنها بخشی از زندگی هر کاربر هستند. ظاهراً آنها نیز بخشی از دنیای علمی تخیلی هستند هنکای: راه آهن ستاره، یک بازی ماجراجویی فضایی از Genshin Impact توسعه دهنده، Hoyoverse. هنکای: راه آهن ستارهجهان از این نظر با جهان ما تفاوت چندانی ندارد. بین نجات دنیاها و مبارزه با موجودات کیهانی، شخصیت‌ها دائماً به یکدیگر پیامک می‌فرستند و مکالمات بی‌حرکت آنها جذابیت‌های منحصر به فرد هر شخصیت را به نمایش می‌گذارد.

بخوانید:   شمار کشته های زلزله اندونزی به ۱۶۲ نفر رسید 

با توجه به شرایط وخیم، Trailblazer احتمالا باید از تلفن خود برای برقراری ارتباط اطلاعات مهم با شخصیت های دیگر، مانند به روز رسانی در ماموریت ها، استفاده کند، اما آنها عمدتاً از آن برای شلیک به جهل استفاده می کنند. این مکالمات برای طرفداران برجسته شده است و مردم در مکان هایی مانند TikTok قطعه های مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارند. در مکالمه ای که در ضبط زیر نشان داده شده است، دانشمند مشهور بین کهکشانی هرتا از Trailblazer می خواهد که برخی از فناوری های جدید او را آزمایش کند، که آنها پاسخ می دهند “التماس می کنم”.

حتی خارج از مکالمات، تلفن های همراه جزء اصلی زندگی در Astral Express و سیارات فراتر از آن هستند. هنگامی که صفحه را مکث می کنید، کاراکتر شما به طور خودکار تلفن خود را بررسی می کند و هر کاراکتری دارای جعبه منحصر به فرد خود است. در Belobog، یک شهر بزرگ در اوایل بازی، می‌توانید با یک باجه تلفن ارتباط برقرار کنید، و یک راوی دانای کل فقط به شما می‌گوید که تنها دلیلی که آن را بدیع می‌یابید این است که از عصر موبایل هستید. برجستگی تلفن‌های همراه در بازی مانند یک تصدیق زیبای دیوار سوم از تعداد افراد بازی است. هنکای: راه آهن ستاره. همانطور که پخش کننده های تلفن همراه روی تلفن های خود ضربه می زنند، با همه دوستان خود پیامک ارسال می کنند.

منبع: https://www.polygon.com/gaming/23701348/honkai-star-rail-cell-phone-march-7th-dan-heng-trailblazerمنبع: https://www.polygon.com/gaming/23701348/honkai-star-rail-cell-phone-march-7th-dan-heng-trailblazer