هیولای نتفلیکس با فصل جدیدی درباره برادران منندز بازمی گردد

فصل اول Monster که در سال 2022 پخش شد، ایوان پیترز را در نقش جفری دامر، آدمخوار و قاتل سریالی بدنام بازی کرد. فصل جدید برادران منندز را دنبال می‌کند، که والدین خود را قبل از انجام یک ولگردی و ولخرجی مجلل به قتل رساندند و در مرکز یکی از بزرگترین و علنی‌ترین محاکمه‌های قتل دهه 1990 قرار گرفتند – البته قبل از دادگاه OJ Simpson. برادران منندز در سال 1996 محکوم شدند. محاکمه علنی تر آنها در سال 1993 با دو هیئت منصفه به بن بست پایان یافت. آنها بدون امکان آزادی مشروط به حبس ابد محکوم شدند.

نتفلیکس با فصل جدید داستان دیگری از قتل های بدنام را برای مخاطبان به ارمغان می آورد هیولا، اما این بار نامیده می شود هیولاها: داستان لایل و اریک منندز. فصل جدید این سریال بسیار پرطرفدار که بر روی برادران منندز متمرکز است، روز دوشنبه یک تیزر کوتاه منتشر شد اما تا زمانی در سال 2024 روی این سرویس پخش نخواهد شد.

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story یکی از بزرگترین موفقیت های نتفلیکس در سال 2022 بود و توسط رایان مورفی و ایان برنان ساخته شد. این دو همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در فصل اول سریال با مورفی به عنوان مجری برنامه حضور داشتند. هنوز هیچ خبر رسمی در مورد این موضوع وجود ندارد هیولاها: لایل و اریک منندز داستان یا نه.

منبع: https://www.polygon.com/23707119/netflix-monster-new-season-2-menendez-brothersمنبع: https://www.polygon.com/23707119/netflix-monster-new-season-2-menendez-brothers