هی احمق شاید توسعه دهندگان Battlefield 2042 را اذیت نکن

برای دومین بار در دو سال گذشته، همه چیز در میدان جنگ جامعه – یا حداقل بدترین عناصر آن – آنقدر سمی شده اند که به برخی از درخواست های سختگیرانه از مردم منجر شده است تا آن را کنترل کنند و آن را قطع کنند.

در اوایل سال 2022، کمی بعد Battlefield 2042 پرتاب فاجعه آمیز، ساب ردیت رسمی بازی زمانی که مودها نوشتند به طور منظم بسته شد:

وقتی می گوییم این subreddit به طرز باورنکردنی سمی شده است، دست کم گرفته ایم. تقریباً غیرممکن است که یک بحث ساده بدون توهین به یکدیگر داشته باشید – و واقعاً شروع به آسیب رساندن به کل می کند. میدان جنگ جامعه، و هر یک از ما که بخشی از آن هستیم. (…) مدها موظف به پیروی از قوانین تعیین شده توسط Reddit هستند، و اگر مشخص شود که ما در اجرای نکردن آنها تخلف کرده‌ایم، یا در اجرای آن‌ها کار ضعیفی انجام می‌دهیم، خطر ممنوعیت کامل جامعه را داریم.

اکنون، یک سال بعد، خود توسعه‌دهندگان بازی‌ها بیانیه‌ای را در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند که توسط هر چهار نفر امضا شده است. میدان جنگ استودیوها- می‌گویند «ما شاهد افزایش آزار و اذیت اعضای تیم توسعه‌مان بوده‌ایم» و «اقدامات مناسب» را علیه بازیکنانی که به دستورالعمل‌های انجمن سری‌ها پایبند نیستند، انجام خواهیم داد:

اخیرا شاهد افزایش آزار و اذیت اعضای تیم توسعه خود بوده ایم.

در تمام استودیوهای Battlefield ما پذیرای بازخوردها و انتقادات سازنده درباره بازی‌هایمان هستیم.

اما برای حفظ یک گفتگوی سالم و باز با جامعه خود، از تیم ها و افراد خود در برابر مسمومیت و آزار محافظت خواهیم کرد. ما معتقدیم که این هیچ جایی در بازی ما یا در جامعه Battlefield ندارد.

ما می‌خواهیم به بازیکنان خود یادآوری کنیم که از طریق توافقنامه کاربر EA و دستورالعمل‌های جامعه میدان جنگ، اقدامات مناسبی را برای حفظ این ارزش‌ها انجام خواهیم داد.

به عنوان یک جامعه، ما هدف را با هم بازی می کنیم.

متوجه شدم، میدان جنگ طرفداران در سال های اخیر از طریق پیچ و خم! هر بار که سریال تغییر جهت می دهد، بخش هایی از طرفداران ناراحت می شوند و فکر نمی کنم کسی این را بگوید میدان جنگ 2042 در حالت مناسب و مناسب راه اندازی شد.

بخوانید:   بررسی LEGO 2K Drive - IGN

اما در میانه یک بیماری همه گیر جهانی راه اندازی شد، چیزی که فکر نمی کنم طرفداران به اندازه کافی آن را تشخیص دهند، و در ماه‌ها و سال‌های پس از آن یک کار کاملاً اخیر انجام داد تا خودش را به نوعی واقعی تبدیل کند میدان جنگ بازی.

این باید چیز خوبی باشد! اما نه، این اینترنت است، و این گوشه بازی های ویدیویی اینترنت است، پس مطمئناً باید افرادی باشند که همیشه عصبانی هستند، و مثل همیشه از دست افراد اشتباه عصبانی می شوند. میدان جنگ 2042 افرادی که EA را اداره می کنند، نه طراحان سطح، هنرمندان و مدیران جامعه که در DICE کار می کنند، برای رسیدن به هدف مالی در میانه یک بیماری همه گیر عجله کرد.

خوشحالم که این بیانیه از چنین زبان حمایتی (تیم های آنها) و قوی استفاده می کند. اگر کسی گنگ است و به اندازه کافی نفرت انگیز است که به هر دلیلی توسعه دهندگان یک بازی ویدیویی را مورد آزار و اذیت قرار دهد، در این صورت آن شخص برای انجام بازی های ویدیویی چند نفره با یا در برابر آن سرگرم کننده نخواهد بود.

منبع: https://kotaku.com/battlefield-2042-ea-dice-toxic-harassment-community-pc-1850436395