وقتی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name در 9 نوامبر اکران می شود، خود را برای اقدام استخوان شکن آماده کنید.

در طول نمایشگاه زنده تابستانی گیم فست 2023، SEGA و استودیو Ryu Ga Gotoku تاریخ انتشار بازی را اعلام کردند. مثل اژدها گایدن: مردی که نامش را پاک کرد.

در تاریخ 9 نوامبر می توانید بازی اکشن ماجراجویی را با قیمت 49.99 دلار خریداری کنید. در کنار تاریخ انتشار، تریلر جدیدی نیز منتشر شد. در زیر به آن ساعت بدهید.


این تریلر جدید Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name را تماشا کنید.

این بازی داستان Kazuma Kiryu را دنبال می کند که با اسم رمز Joryu فعالیت می کند. زمانی که یک یاکوزای افسانه ای بود، مرگ خود را جعل کرد و به خاطر محافظت از خانواده خود نام خود را رها کرد. اکنون، او توسط یک شخصیت مرموز که تلاش می کند او را از مخفیگاه بیرون کند، درگیر درگیری می شود.

همانطور که در سوتنبوری و یوکوهاما کاوش می کنید و از آن لذت می برید، در ماموریت های فرعی شرکت خواهید کرد که شما را به یک مسابقه حماسی می کشاند که هر چه بیشتر کاوش می کنید آشکار می شود. شما نبردهای استخوان شکن را تجربه خواهید کرد، با شخصیت های جالب آشنا خواهید شد و در فعالیت های جالب تری شرکت خواهید کرد.

هنگام مبارزه، بازی به شما این امکان را می دهد که به صورت پویا بین سبک های مبارزه Yakuza و Agent سوئیچ کنید. با استفاده از سبک یاکوزا، می‌توانید حرکات تهاجمی را با قدرت و استعداد Kiryu انجام دهید. سبک عامل ضربات را با سرعت و دقت مطلق وارد می‌کند و می‌توانید از مجموعه‌ای از ابزارهای پیشرفته مانند سیم‌های اتصال برقی برای بیهوش کردن دشمنان استفاده کنید و سپس آنها را به پرواز درآورید.

بخوانید:   یکی از خالقان Sonic The Hedgehog به دلیل تجارت داخلی به تعلیق محکوم شد

برای سرگرمی، می‌توانید در میدان نبرد مخفی دعوا کنید، یک آهنگ جدید کارائوکه بخوانید، از نوشیدنی در کلوپ کاباره‌های لایو اکشن لذت ببرید، و حتی اگر نیاز به استراحت دارید، در پیست جیبی مسابقه دهید.

اگر به بازی علاقه مند هستید، برای پیش خرید در دسترس است و با انجام این کار به بسته جنگنده افسانه ای دسترسی خواهید داشت که یاکوزاهای زیر را برای مقابله در میدان نبرد معرفی می کند: گورو ماجیما، تایگا سایجیما و دایگو دوجیما. .

پس از انتشار، این بازی برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود.

منبع: https://www.vg247.com/prepare-for-bone-shattering-action-when-like-a-dragon-gaiden-the-man-who-erased-his-name-hits-november-9