ویدیوهای Lost Signals جزئیات هنر، موسیقی و حال و هوای دنباله آینده – TouchArcade

در حالی که بدون پرداخت هزینه اضافی برای مشترکین نتفلیکس در تلفن همراه گنجانده می شود، قیمت آن در کنسول ها و پلتفرم های رایانه شخصی 19.99 دلار خواهد بود. تا زمان Oxenfree II: Lost Signals منتشر می شود، می توانید بازی کنید Oxenfree: Netflix Edition اینجا در اپ استور برای iOS و اینجا در گوگل پلی برای اندروید. من قراره بازی کنم Oxenfree II: Lost Signals مطمئناً در Steam Deck و iPad ماه آینده. نظر شما در مورد آن چیست و آیا بازی کردید؟ Oxenfree?

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/13/oxenfree-2-lost-signals-new-soundtrack-art-gameplay-trailer-netflix-iphone-ipad-mobile/

مدرسه شبانه اخیراً این موضوع را تأیید کرده است Oxenfree II: Lost Signals ماه آینده از طریق Netflix در کنار نسخه های PS5، PS4، Switch و PC به iOS و Android می آید. Oxenfree II: Lost Signals پس از موجود در حال حاضر وارد خواهد شد Oxenfree: Netflix Edition (رایگان) در موبایل منتشر شده توسط نتفلیکس. امروز مدرسه شبانه ویدیوی جدیدی را منتشر کرد که به موسیقی و حالات آن می پردازد Oxenfree II: Lost Signals. ویدیوی قبلی همچنین به هنر و حال و هوای دنباله آینده می پردازد که پنج سال پس از وقایع بازی اول اتفاق می افتد. تماشای Oxenfree II: Lost Signals ویدیوهای Tape 3 و Tape 4 در زیر:

Oxenfree II: Lost Signals شخصیت‌های جدید و داستانی بدیع علیرغم اینکه بعد از بازی اول اتفاق می‌افتد، دارد. به گفته شان کرانکل، مدیر استودیوی Night School، این بازی حتی ریسک های بالاتری نیز خواهد داشت. همانطور که قبلاً آشکار شد، Oxenfree II: Lost Signals شامل یک رابط محلی و پشتیبانی از زیرنویس برای عربی، چینی (ساده شده)، چینی (سنتی)، کرواتی، چکی، دانمارکی، هلندی، انگلیسی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، یونانی، عبری، هندی، مجارستانی، اندونزیایی، ایتالیایی، ژاپنی ، کره ای، مالایی، نروژی بوکمال، لهستانی، پرتغالی (برزیل)، پرتغالی، رومانیایی، اسپانیایی، اسپانیایی (اسپانیا)، سوئدی، ترکی، اوکراینی و ویتنامی.

بخوانید:   The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Creators بعد از موفقیت ماریو به فیلمی علاقه مند هستند