ویرایشگر ویدیو پاتریک استرلینگ افکت سفارشی را برای نرم افزار DaVinci Resolve اختراع کرد

او گفت: «با بودن در کنار افرادی که کارهای مشابهی را انجام می‌دهند، دائماً روش‌ها و رویکردهای جدیدی را برای پروژه‌های خلاقانه خود در معرض نمایش قرار می‌دهید».

ویرایشگر ویدیو پاتریک استرلینگ.

استرلینگ تولیدکنندگان مشتاق محتوا را تشویق می‌کند که «کنجکاو بمانند» و «ارزش ارتباط با افراد خلاق دیگر را نادیده نگیرند».

فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی در برنامه‌های خلاقانه، که زمانی خوب به نظر می‌رسید، به سرعت برای سازندگان محتوای مشتاق و با تجربه ضروری می‌شود.

ویرایشگر ویدیو پاتریک استرلینگ از این برنامه استفاده کرد ماسک جادویی این هفته در نرم افزار Blackmagic Design DaVinci Resolve برای ایجاد یک افکت سفارشی که انیمیشن های بافت دار افراد را ایجاد می کند. در استودیوی NVIDIA.

استرلینگ استفاده شده است ادغام گره هایی برای ترکیب تصاویر پس زمینه و پیش زمینه. او را مستقر کرد سر و صدای سریع گره برای ایجاد دو نوع بافت برای مرد دو بعدی و فیلم واقعی، که کنتراست بیشتری را برای تصویر ایجاد می کند.

سازماندهی گره ها برای این گردش کار خلاقانه مهم است.

استرلینگ سپس یک تصحیح کننده رنگ را برای تغییر اشباع اضافه کرد، پردازنده گرافیکی RTX او این فرآیند را تسریع کرد. او ویرایش ویدیوی خود را با ترکیب کردن کامل کرد ماسک جادویی افکت و تمام گره های باقی مانده – زمینه، ادغام و سر و صدای سریع.

استرلینگ گفت: «DaVinci Resolve و GeForce RTX 4080 کاملاً مناسب هستند.
هنگامی که زمان اتمام پروژه فرا می رسد، استرلینگ می تواند رمزگذارهای ویدیویی AV1 دوگانه GPU RTX 4080 را به کار ببندد – که زمان صادرات را به نصف کاهش می دهد.

استرلینگ یک کلیپ کوتاه را در صفحه Fusion شتاب‌دهنده RTX GPU در DaVinci Resolve باز کرد، یک گردش کار مبتنی بر گره با صدها ابزار دو بعدی و سه بعدی. گره‌ها محبوب هستند زیرا ویرایش ویدیو را به یک فرآیند کاملاً رویه‌ای تبدیل می‌کنند – اجازه می‌دهند گردش‌های کاری غیرخطی و غیر مخرب انجام شود.

بخوانید:   هشدار دوباره چین به آمریکا درباره تبعات مداخله جویی‌های واشنگتن

سپس استرلینگ خطوط آبی را برای اعمال ترسیم کرد ماسک جادویی به هر سطح روی موضوعی که می خواست لایه بندی کند. همانطور که از نامش پیداست، ماسک جادویی مانند جادو عمل می کند، اما کامل نیست. هنگامی که اثر بیش از لایه ژاکت کشیده پوشانده شد، استرلینگ یک خط قرمز ثانویه برای تعیین آنچه نه برای گرفتن در آن منطقه.

لایه کت و شلوار همانطور که در نظر گرفته شده پوشانده شده است.

«در حالی که قدرت خام پردازنده‌های گرافیکی RTX باورنکردنی است، کاری که NVIDIA برای بهبود کار در DaVinci Resolve انجام می‌دهد، به طور خاص، واقعاً چشمگیر است. دانستن اینکه من قدرت ایجاد جلوه‌های پیچیده را دارم، بسیار مایه اطمینان است.» – پاتریک استرلینگ

این هنرمند گفت: «من می‌خواستم از «ماسک جادویی» برای جایگزینی سوژه‌ها با نسخه‌های بافت‌دار، ساده‌شده و برش‌خورده از خودشان استفاده کنم. این سبک یادآور خلاقیت‌های کاغذی ساختمانی است که بینندگان ممکن است در دوران کودکی با آن بازی کرده باشند، انرژی یک صحنه را حفظ می‌کند و همچنین توجه را از هر ویژگی خاص سوژه دور می‌کند.»

اثر استرلینگ شخصیت های بافت دار و متحرک ایجاد می کند.

استرلینگ را بررسی کنید کانال یوتیوب برای آموزش DaVinci Resolve.

یادداشت سردبیر: این پست بخشی از هفته نامه ما است در استودیوی NVIDIA مجموعه‌ای که هنرمندان برجسته را تجلیل می‌کند، نکات و ترفندهای خلاقانه را ارائه می‌دهد و نحوه انجام آن را نشان می‌دهد انویدیا استودیو فناوری گردش کار خلاق را بهبود می بخشد. ما همچنین در حال غواصی عمیق در جدید هستیم پردازنده گرافیکی GeForce RTX 40 Series ویژگی‌ها، فناوری‌ها و منابع، و چگونگی تسریع چشمگیر آنها در ایجاد محتوا.

او تکنیک های مشابهی را برای پیراهن لباس، دست ها، ریش، مو و پوست صورت به کار برد. سپس هنرمند پس‌زمینه‌های رنگی عمومی را با آن اضافه کرد زمینه گره های روی هر لایه برای تکمیل کاراکتر دو بعدی او.

بخوانید:   چین به شبیه سازی حمله علیه تایوان متهم شد
بافت ها کنتراست را با صحنه ایجاد می کنند.

تلاش های اولیه استرلینگ برای اجرای این اثر به دلیل محدودیت های سیستم شش ساله او کوتاه شد. بنابراین استرلینگ اولین رایانه شخصی خود را – مجهز به پردازنده گرافیکی GeForce RTX 4080 – برای مقابله با این چالش ساخت. گفت تفاوت شب و روز بود.

اثر استرلینگ بر نمایش کامل در DaVinci Resolve.

NVIDIA Studio را در ادامه دنبال کنید اینستاگرام، توییتر و فیس بوک. دسترسی به آموزش ها در کانال یوتیوب استودیو و به‌روزرسانی‌ها را مستقیماً با عضویت در صندوق ورودی خود دریافت کنید استودیو خبرنامه

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/04/04/davinci-resolve-fusion-ai-effects/

او ویرایش‌ها را به‌صورت بلادرنگ با استفاده از دو پنجره باز شده در کنار هم، با فیلم اصلی در سمت چپ و تغییرات گره در سمت راست مشاهده کرد.

تصاویر اصلی و تغییرات مبتنی بر گره، در کنار هم.

مجهز به هوش مصنوعی ماسک جادویی ویژگی که امکان انتخاب سریع اشیا و افراد در یک صحنه را فراهم می کند، توسط پردازنده گرافیکی RTX 4080 شتاب گرفت و عملکرد هوش مصنوعی را تا 2 برابر نسبت به نسل قبلی افزایش داد. استرلینگ می‌گوید: «GPU همچنین قدرت مورد نیاز موتور عصبی داوینچی را برای برخی از این جلوه‌های واقعا جالب فراهم می‌کند.

استرلینگ می‌گوید: «وقتی احساس نمی‌کردم دائماً به دیوار برخورد می‌کنم و منتظر می‌مانم تا سیستمم به عقب برگردد، خیلی راحت‌تر توانستم یک جریان خلاق را پیدا کنم و حفظ کنم.