ویل فرل برای به تصویر کشیدن چهره افسانه ای NFL جان مدن در فیلم آینده – گزارش

در حالی که آمازون از اظهار نظر در مورد این خبر خودداری کرد، ظاهراً مفهوم Madden مدتی است که در حال توسعه بوده است. راسل بر اساس فیلمنامه ای از کامبرون کلارک، که در لیست سیاه ظاهر شد، روی اصلاحات کار می کرد تا اینکه پروژه به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شد.

Madden، که به عنوان Prime Video Sports Original طبقه بندی می شود، قصد دارد زندگی مادن کاریزماتیک، یک چهره برجسته در حاشیه NFL را بررسی کند. آرزوی مدن این بود که سرمربی شود و در این نقش به موفقیت های بزرگی دست یافت. با این حال، ماهیت سخت کار در نهایت تاثیر خود را گذاشت و او را وادار کرد تا از مربیگری کناره گیری کند.

بنا بر گزارش ها، ویل فرل در حال مذاکره برای به تصویر کشیدن شخصیت NFL جان مدن در یک فیلم سینمایی آینده با عنوان Madden است. با استناد به منابع متعدد بی نام، ضرب الاجل گزارش می دهد که این پروژه قرار است توسط دیوید او. راسل، نامزد پنج دوره اسکار (American Hustle، Silver Linings Playbook) و همکاری آمازون و MGM کارگردانی شود.

این فیلم در درجه اول بر دوستی مدن با آل دیویس، مالک اوکلند رایدرز تمرکز خواهد کرد و اینکه چگونه مدن مسیر جدیدی را پیدا کرد که شناخت بیشتری برای او به ارمغان آورد. مدن علیرغم اینکه هیچ تجربه شخصی با بازی های ویدیویی نداشت، نقش مهمی در انقلابی کردن صنعت بازی به عنوان سرآمد مجموعه محبوب Madden NFL ایفا کرد، که به طور مداوم یکی از پرفروش ترین های منتشر شده توسط Electronic Arts بوده است.

بخوانید:   نینتندو یک اخطار DMCA علیه انتشار شبیه ساز دلفین در Steam ارسال کرد

Madden که توسط Escape Artists، با تاد بلک، جاناتان شوکات، و جیسون بلومنتال تهیه شده است، امید زیادی به گرفتن ذات یکی از محبوب ترین چهره های NFL دارد. شایان ذکر است، استیو تیش، یکی از مالکان غول های نیویورک نیز در میان تهیه کنندگان این فیلم حضور دارد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/will-ferrell-to-portray-legendary-nfl-figure-john-madden-in-upcoming-movie-report/1100-6514609/?ftag=CAD-01-10abi2f