پاول ایدینگ، بازیگر صداپیشگی متال گیر، در مورد طرفداران و هوش مصنوعی بدون اجازه از صدای خود صحبت می کند.

عید توییت کرد دیروز از سازندگان محتوا خواست تا از صدای سرهنگ کمبل و دیگر شخصیت‌های ترانسفورمرز، فال‌آوت و دیگر کارهایی که او را درگیر می‌کنند، به شکل غیرقانونی استفاده نکنند.

خالق هوش مصنوعی سپس لیندبک را به تحریک یک کمپین آزار و اذیت علیه آنها به خاطر این ویدیو متهم کرد، که آنها آن را “یک جلد احمقانه اما بی ضرر فوتبا هوش مصنوعی” می دانستند. از آن زمان توییتر خالق هوش مصنوعی را به دلیل نقض خط مشی رسانه ای خود از این پلتفرم تعلیق کرده است.

«اگر اجازه کتبی برای استفاده از صدای من ندارید، اجازه استفاده از صدای من را ندارید.
از جمله استفاده از هوش مصنوعی،” او نوشت. انجام این کار نقض حقوق قانونی من و یک سیلی واقعی است.»

منبع: https://www.ign.com/articles/metal-gear-solid-voice-actor-paul-eiding-speaks-out-on-fans-ai-using-his-voice-work-without-permission

عصبانیت عیدینگ از استفاده از هوش مصنوعی از صدایش به دنبال اریکا لیندبک است که صداپیشگی Futaba Sakura در Persona 5، Hrist در God of War Ragnarok و Blaze the Cat در سری Sonic the Hedgehog را بر عهده دارد و در مورد همین موضوع صحبت می کنند. مطابق با TheGamerلیندبک از طرفدارانش در توییتر خواست تا ویدیوهای هوش مصنوعی را گزارش کنند که از صدای او بدون اجازه او استفاده می‌کنند، از جمله کاور «Welcome to the Internet» توسط بو برنهام که توسط فوتبا خوانده شده است.

پیشاپیش از اینکه این کار را انجام ندادید متشکرم. #MGS #مبدل ها #بن10 #فال اوت

– پل عیدینگ (@4pauleiding) 9 جولای 2023

Paul Eiding، صداپیشه سرهنگ کمبل در مجموعه Metal Gear Solid، در مورد استفاده از صدای خود برای پروژه های هوش مصنوعی بدون اجازه او صحبت کرده است.

تاثیر هوش مصنوعی یک موضوع داغ در صنعت است. در ماه می، اندرو ویلسون، رئیس EA گفت که صنعت بازی احتمالا “یکی از بزرگترین ذینفعان هوش مصنوعی” خواهد بود. او هوش مصنوعی را «افزایش» برای تیم‌های EA و همچنین راهی برای اجازه دادن به بازیکنان برای ایجاد محتوا در دنیای EA توصیف کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد موضوع هوش مصنوعی، IGN اخیرا هفته هوش مصنوعی را با مقالات و محتوای ویدیویی در مورد فناوری نوپا برگزار کرد.

بخوانید:   انویدیا با Isaac AMR استقلال پیشرفته ای را برای ربات های موبایل به ارمغان می آورد