پایان تکان دهنده Fast X و صحنه پس از اعتبار توضیح داده شد

این کلیف هنجر شماره یک است.

پس چه کسی در پایان Fast X مرده است؟

یک صحنه جایزه وجود دارد که در اواسط تیتراژ می آید. ما مردی را با تجهیزات تاکتیکی کامل به سبک Call of Duty می‌بینیم که صورتش پوشیده شده است و در یک اتاق بزرگ، خزنده و آشکارا شرورانه حرکت می‌کند که کاملاً یادآور زمانی است که Dom در اوایل فیلم «تخته بینایی» دانته را پیدا کرد. یک تلفن زنگ می‌خورد، درست مثل آن صحنه قبلی، و مرد گوشی را برمی‌دارد. این دانته است، و او به این مرد همان تهدیدی را می‌کند که «تو مسئول مرگ پدرم بودی و حالا من به دنبال تو می‌آیم» که دیگران را تهدید کرد.

تا زمانی که تیتراژ فیلم Fast X پخش می شود، جاکوب و لیتل برایان موفق می شوند با Dom ملاقات کنند. از طریق یک سری فیلم‌های اکشن سرگرم‌کننده، برایان کوچولو وارد ماشین دانته می‌شود و یاکوب خود را قربانی می‌کند (و “ماشین توپ” خود را که مملو از مواد منفجره است) برای از بین بردن تعدادی از دشمنان تا Dom بتواند روی دانته حرکت کند. دام به او نزدیک می شود و برایان کوچولو از ماشین دانته به سمت ماشین دوم می پرد در حالی که آن دو در وسط یک بزرگراه دور هم دونات می پردازند در یک شاهکار غیرممکن دراماتیک که هیچ کس نمی توانست پیش بینی اش را بکند. دام و برایان کوچولو به سمت غروب می‌روند.

سخت است که بدانیم از این صحنه چه باید کرد. آیا Gisele اکنون برای Cipher کار می کند؟ اگر چنین است، آیا این بدان معناست که Cipher واقعاً شیطانی نیست؟ آیا او به طور مخفیانه الینا را زنده و در جایی پنهان دارد؟

با توجه به اینکه Fast & Furious بزرگترین فرنچایز باقی مانده است که او با آن در ارتباط است، نتیجه این است که جانسون اکنون، در طول این رکود کوچک برای او، باز خواهد گشت. و با توجه به اینکه Dom تقریباً هیچ صحنه‌ای با هیچ یک از بازیگران طولانی‌مدت خود در Fast X ندارد، جانسون ممکن است حتی مجبور نباشد برای اینکه کار را انجام دهد، با دیزل حل و فصل کند. می‌دانید، آنها فقط می‌توانند در دو فیلم بعدی حضور داشته باشند بدون اینکه واقعاً یکدیگر را ببینند یا با هم صحبت کنند.

بخوانید:   Street Fighter 6 - The Final Preview

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/fast-x-shocking-ending-post-credits-scene-explained/1100-6514363/?ftag=CAD-01-10abi2f

همانطور که گفته شد، Cipher تا پایان Fast X یک کارت وحشی عجیب باقی می‌ماند. او زمانی به‌عنوان بد بزرگ این مجموعه معرفی شد، اما به نظر می‌رسد که دانته اکنون این نقش را بازی می‌کند. آیا Cipher می تواند به #خانواده بپیوندد؟ هرگز نگو هرگز.

صحنه میانی فیلم Fast X توضیح داد: آیا می توانید بوی مامور هابز در حال پختن را حس کنید؟

یه جورایی بعد از اون فیلم تموم نشد. در عوض، با لتی و سایفر که نیمی از فیلم به نظر می‌رسید روی پرده نرفته بودند، تماس گرفتیم. آنها از زندان سیاه خود در قطب جنوب خارج می شوند و در طبیعت با زیردریایی بیرون آمده از یخ روبرو می شوند که ظاهراً آنجاست تا آنها را بگیرد و به زیردریایی هسته ای که Cipher سعی کرد در F8 بدزدد، تماس می گیرد. دریچه زیردریایی باز می‌شود و ژیزل (گال گدوت) که فکر می‌کردیم چهار فیلم پیش مرده است، بیرون می‌آید. برش سیاه (دوباره).

مرد سپس کلاه و ماسک خود را برمی دارد و دواین «راک» جانسون را آشکار می کند. او دانته را “سامبیچ” می نامد و ما برای آخرین بار سیاه می شویم. مامور هابز رسما بازگشته است.

اگر از من بپرسید، تِج، رومن، هان و رمزی به وضوح نمرده اند – کشتن آنها بدون دلیل در صحنه ای که هیچ شانسی برای مشارکت واقعی در آن نداشتند بسیار وحشتناک خواهد بود. از طرف دیگر، یعقوب در واقع به نظر می رسد که رفته است. پس از آن، ما قبلاً شاهد بودیم که شخصیت‌هایی که در انفجار اتومبیل منفجر می‌شوند زنده می‌مانند، پس هرگز نگویید هرگز.

بخوانید:   گلوبال تایمز: کره جنوبی دنباله‌روی آمریکا و غرب علیه چین نباشد

Fast X به چهار خط داستانی اصلی برای همه به جز پنج دقیقه اول یا بیشتر تقسیم می شود. دام به برزیل می رود تا بفهمد که معامله با بدی جدید دانته چیست. لتی (میشل رودریگز) در یک زندان سیاه محبوس است و برای فرار باید با سیفر (شارلیز ترون) متحد شود. جاکوب (جان سینا) با پسر دام برایان به یک سفر جاده ای می رود. رومن، تج، هان و رمزی (تایرس گیبسون، لوداکریس، سونگ کانگ و ناتالی امانوئل) چرخ‌های خود را می‌چرخانند در حالی که منتظرند تا فیلم هدفی برای وجودشان داشته باشد. یا وجود نداشتن؟

پایان X سریع توضیح داده شده است

دام و برایان کوچولو زنده می مانند، اما سپس دانته آخرین ترفند خود را فاش می کند: منفجر کردن خود سد، در حالی که دام و برایان کوچولو در پایه آن ایستاده اند. به رنگ مشکی برش دهید.

هشدار: این مقاله با اسپویلرهای اصلی Fast X پر خواهد شد.

یا به نظر می رسد، تا حدود 30 ثانیه بعد، زمانی که دانته آنها را در سدی به دام می اندازد و ادعا می کند که ایندر واقع، نقشه واقعی او بود. دقیقاً در همین لحظه است که رومن، تج، هان و رمزی به دلایلی که مشخص نیست با یک جت بر فراز سد پرواز می کنند – و دانته به ایمز، رئیس جدید آژانس، آنها را با موشک ساقط می کند و هواپیما سقوط می کند و منفجر می شود، ظاهراً با این چهار تکیه گاه اصلی در داخل.

زمانی که جانسون یکی از بازیگران اصلی این سریال بود، با وین دیزل دشمنی خوبی داشت که باعث شد او از سریال اصلی برای اسپین آف هابز و شاو با جیسون استاتهام خارج شود. اما تا آنجا که همه می دانند، هابز و شاو فعلاً تمام شده است، و جانسون اکنون از شکست عظیمی که بلک آدام بود خارج می شود.

بخوانید:   Melodies of Steel 2، 'Gunvein'، به علاوه انتشارات و فروش های دیگر امروز - TouchArcade

Fast X به عنوان پایان سری اصلی Fast & Furious برنامه ریزی شده بود، و سپس آن پایان به یک دو قسمت تبدیل شد و اکنون Fast X به طور بالقوه به یک سه گانه تبدیل شده است. این طرح در حال تکامل به وضوح تأثیر زیادی بر نتیجه گیری خود Fast X یا عدم وجود آن داشت – این طرح به چند صخره عظیم ختم می شود.

در همین حال، دانته دارای دو سکوی بزرگ حمل گاز در دو طرف سد است که مستقیماً به سمت ماشین Dom حرکت می کند. دام، به طور طبیعی، پدال را روی فلز می گذارد و در حالی که کامیون ها پشت سر او منفجر می شوند، از جلوی سد خارج می شود – یک ضربه اوج پولی که آنها در تریلرهای فیلم گذاشتند.

پاسخ به هر یک از آن سوالات بیشتر شبیه “نه” است. یک شرط بهتر این است که، مانند هان، ژیزل برای آژانس کار می کند – و به طور خاص برای خانم کوچک هیچکس بری لارسون. در F9، آنها هان را با ادعای اینکه او در یک ماموریت مخفی برای مستر هیچکس بوده است، بازگرداندند، و بنابراین ساده ترین توضیح در اینجا این است که ژیزل همان داستان جدید را دریافت خواهد کرد. این بدان معناست که در حالی که همه فکر می کردند هان و ژیزل مرده اند، آنها در واقع با هم کارهای مخفی دولتی برای آژانس انجام می دادند.

این سوال برای دو سال آینده این خواهد بود که قهرمانان ما چگونه از این آشفتگی بیرون می آیند. حدس من این است که معلوم می‌شود که آن چهار نفر در حال اشتباه کردن با هواپیما بوده‌اند، و در نجات دام و برایان کوچولو در سبک ۱۱ اوشن «در واقع، آنها قبلاً ده دقیقه دزدی کردند. ago” نوعی پیچش، زیرا حضور آنها در این قسمت در حال حاضر هیچ معنایی ندارد.

صخره دیگر Fast X: Gal Gadot بازگشته است