پروانه جدیدی کشف شد، دانشمندان نام آن را به نام شخصیت شرور ارباب حلقه ها نامگذاری کردند

محققان این نام را به این دلیل انتخاب کردند که پروانه های تازه کشف شده دارای بال های نارنجی و نقاط چشمی هستند که کمی شبیه چشم سائورون هستند. دانشمندان در واقع دو اکتشاف کردند و آنها را Saurona Triangula و Saurona aurigera نامیدند.

موزه تاریخ طبیعی لندن دارد اعلام کرد را کشف از یک جنس که آنها آن را “Saurona” می نامند، که از نام چشم سائورون از ارباب حلقه ها گرفته شده است.

بخوانید:   نینتندو موفق شد تا زمان عرضه اشک های بزرگ ترین راز پادشاهی را نگه دارد

در دیگر اخبار ارباب حلقه ها، WB Discovery برنامه های خود را برای ساخت فیلم های جدید ارباب حلقه ها اعلام کرده است – اما این بسیار روزهای اول. فراتر از آن ها، یک فیلم انیمیشن، جنگ روهیریم، در سال 2024 اکران می شود. بازی ویدیویی بعدی ارباب حلقه ها، ارباب حلقه ها: گلوم، در 25 می اکران می شود.

Huertas می گوید: «این نشان می دهد که حتی در میان گروهی از گونه های بسیار شبیه به هم، می توانید زیبایی را در میان کسل کننده ها پیدا کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/new-butterfly-discovered-scientists-name-it-after-lord-of-the-rings-villain/1100-6513897/?ftag=CAD-01-10abi2f