پریسیلا دیدگاه متفاوتی از الویس به عنوان نقش جیکوب الوردی ارائه می دهد

جدیدترین فیلم سوفیا کاپولا (گمشده در ترجمه) پریسیلا داستان پریسیلا آن واگنر (کایلی اسپانی) را روایت می کند که در نهایت با الویس (یعقوب الوردی) ازدواج می کند. اما برخلاف فیلم‌های دیگر، جایی که الویس گردابی می‌سازد که بقیه فیلم را در خود می‌پیچد، به نظر می‌رسد فیلم کاپولا همه چیز را روی پریسیلا متمرکز می‌کند، حداقل در این پیش‌نمایش کوتاه این کار را انجام می‌دهد. ما از صحنه های پریسیلا به عنوان یک دختر جوان به صحنه هایی از او با الویس می رویم که او را کمی شخصی تر از بت روی صحنه می کند.

همانطور که باز لورمن سال گذشته ثابت کرد، داستان الویس پریسلی در حال حاضر طلایی باکس آفیس شده است، اما اکنون ما دیدگاه بسیار متفاوتی داریم: دیدگاه پریسیلا. فیلم جدید با تمرکز بر همسر الویس، پریسیلا پریسلی، اولین تریلر خود را در روز چهارشنبه، قبل از تاریخ اکرانش در اواخر سال جاری منتشر کرد.

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی کاپولا و بر اساس خاطرات خود پریسیلا ساخته شده است الویس و من، که او با همکاری ساندرا هارمون نوشته است. در این فیلم همراه با اسپانی و الوردی، جورجا کادنس و داگمارا دومینچیک نیز بازی خواهند کرد. این فیلم توسط A24 تهیه و توزیع شده است.

منبع: https://www.polygon.com/23769058/priscilla-elvis-jacob-elordi-movie-release-date-cast