پلتفرم پلتفرم دوبعدی دوبعدی جهانی «Tetragon» در 19 ژوئیه در iOS و اندروید راه اندازی شد – TouchArcade

برای نجات پسر گمشده خود چه می کنید؟ آیا سکوهایی را از هوای رقیق ایجاد می کنید یا به معنای واقعی کلمه زمینی را که روی آن ایستاده اید بچرخانید؟ خوب، اگر شما به جای لوسیوس، قهرمان پلتفرمر پازل دوبعدی بودید تتراگون که قبلاً روی رایانه شخصی و کنسول ها راه اندازی شده بود و اکنون راه خود را به دستگاه های iOS و اندروید هفته آینده باز می کند. همانطور که اشاره شد، پسر لوسیوس ناپدید شده است و او باید بیش از 40 سطح را طی کند که در 4 جهان در تتراگون برای پیدا کردن پسرش و خاموش کردن دشمن شیطانی که تهدید به نابودی کل جهان است. بنابراین، چیزهای زیادی در جریان است. همچنین لوسیو یک چوب بر است. این جهان حاوی ماده جادویی به نام TetraGen است که به لوسیو اجازه می دهد تا سکوها را از زمین بلند کند، راه پله ایجاد کند و حتی کل جهان را حول محور خود بچرخاند. لوسیو با استفاده از این توانایی ها و جاذبه قدیمی، تصمیم می گیرد تا پسرش را نجات دهد و… (صدای تریلر فیلم) دنیا را نجات دهد.

خوب، پس شاید این اصلی ترین خط داستانی در اطراف نباشد، اما تا جایی که می توانم بگویم مردم بازی نمی کنند تتراگون برای داستان غنی اش نه، آن‌ها آن را برای پلتفرم‌های پازلی بازی می‌کنند که مبتنی بر دستکاری محیط و استفاده از گرانش به نفع شماست. فقط با توجه به تریلر بالا می توانم بگویم که چند سرخراش جدی وجود خواهد داشت تتراگونو من برای آن اینجا هستم. همچنین به نظر می‌رسد که این یکی از آن بازی‌هایی است که در یک صفحه لمسی احساس راحتی می‌کنند، و در حالی که در بیانیه مطبوعاتی به جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد واقعی آن‌ها اشاره نشده است، نشان می‌دهد که توسعه‌دهنده استودیوی Cafundo کنترل‌ها را به‌طور خاص برای موبایل اصلاح کرده است. . من علاقه مند خواهم بود ببینم چه زمانی همه چیز به سرانجام می رسد تتراگون در 19 جولای بر روی iOS و Android راه اندازی می شود.

بخوانید:   رئیس جمهوری چین خطاب به بایدن: باید از هرگونه درگیری بین دو کشور پرهیز شود

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/10/world-rotating-2d-puzzle-platformer-tetragon-launching-on-ios-and-android-july-19th/