پلی استیشن استودیوی First-Party PixelOpus را خاموش می کند

سونی بی سر و صدا PixelOpus، یکی از استودیوهای شخص اول خود، پلی استیشن را تعطیل کرده است. این استودیو مستقر در سن متئو، کالیفرنیا، مسئولیت سال 2014 را بر عهده داشت در هم تنیده شده است و 2019 جن بتن.

پایان غم انگیزی برای یک استودیوی با استعداد است، اما احساس می کند که با آن همخوانی دارد چرخش سخت سونی به پرستیژهای پرستیژ به هر قیمتی شده. علاوه بر بستن PixelOpus، شرکت استودیوی ژاپن در سال 2021 بسته شد، که برخی از کارهای آزمایشی تر را در اکوسیستم شخص اول پلی استیشن انجام می داد. شرم آور است، و در حالی که هنوز برخی از استودیوها در مکان هایی مانند Media Molecule کارهای جالبی انجام می دهند، مطمئناً شکافی در کاتالوگ سونی بدون آن وجود دارد.

منبع: https://kotaku.com/pixelopus-shut-down-playstation-studios-sony-closure-1850410532

خبر این اولین بار از طریق یک پست توییتر از استودیو، که از بازیکنانی که از بازی های آنها لذت برده اند تشکر می کند.

PixelOpus یک تیم کوچک در غول غول پیکر استودیو پلی استیشن بود کمتر از 20 کارمند تا سال 2019. اولین بازی این استودیو مربوط به سال 2019 بود جن بتن در PS4، که دیدن آن بسیار زیبا بود و مکانیک نقاشی جالبی داشت، اما سرعت آن بالا بود احساس کرد کمی اوج گرفت، حتی با زمان اجرای سریع پنج ساعت یا بیشتر. قبل از بسته شدن، Pixelopus بود کار روی پروژه ای با Sony Pictures Animation، اما هنوز نمی دانیم که آیا آن بازی هنوز با تیم دیگری در دست ساخت است یا به طور کامل لغو شده است.

خاکستر در حال راه رفتن در کنار ساختمان و لمس دستان با موجودی نقاشی دیده می شود.