پل راد و کری کون دون گوست‌باستر لباس‌ها برای دنباله‌دار زندگی پس از مرگ

به جای فیلم، کری کون و پل راد ستارگان در ویدیویی با کارگردان جیسون رایتمن و نویسنده گیل کنان در کنار فیلم شکارچیان روح جوان فین ولفهارد و مککنا گریس ظاهر شدند. تمام خانواده، از جمله راد و کون، در لباس‌های خاکی نمادین هستند. این ویدیو آنها را به عنوان یک خانواده توصیف می‌کند، که نشان می‌دهد شخصیت‌های کون و راد پس از ملاقات ترسناکشان در فیلم اول، بین دو فیلم گیر کرده‌اند.

رایتمن و شرکت پیش از اکران Ghostbusters: Afterlife در مورد دنباله‌ای صحبت می‌کردند. کینان گفت که «راه‌های شگفت‌انگیز زیادی وجود دارد که آینده و گذشته می‌توانند با هم، کنار هم و جداگانه رشد کنند» در زمان انتشار Afterlife.

Ghostbusters 2021: Afterlife در را کاملاً باز کرد تا ارواح بیشتری وارد شوند و همچنین دنباله‌ای از آن ساخته شد. در حالی که سونی پیکچرز هیچ فیلمی ارائه نکرد، اما آنچه را که به نظر می‌رسد یک طرح جدید برای فیلم آینده باشد به اشتراک گذاشته است.

دنباله The Ghostbusters: Afterlife در حال حاضر بدون نام رسمی است. ستارگان مک کنا گریس، فین ولفهارد، پل راد و کری کون همگی نقش خود را بازی خواهند کرد و بازیگران پاتون اسوالت (جوان بزرگسال) و کومیل نانجیانی (بیمار بزرگ) نیز ظاهراً در این فیلم حضور خواهند داشت. کنان کارگردانی فیلمنامه را بر عهده خواهد داشت که با همکاری رایتمن نوشته است. Ghostbusters: Afterlife 2 در حال حاضر قرار است در تاریخ 20 دسامبر 2023 اکران شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید:   چین: اسرائیل اقدامات تحریک آمیز را متوقف کند

منبع: https://www.gamespot.com/articles/paul-rudd-and-carrie-coon-don-ghostbuster-suits-for-afterlife-sequel-tease/1100-6513520/?ftag=CAD-01-10abi2f