پنج شب در فیلم فردی تهیه کننده “مسخره شده از” بیش از فیلم

پنج شب در فردی در 27 اکتبر 2023 وارد سینماها می شود.

منبع: https://kotaku.com/five-nights-at-freddy-s-fnaf-movie-jason-blum-1850595467

بلوم گفت: «همه گفتند ما هرگز نمی‌توانیم فیلم را تمام کنیم IGN، “از جمله، به هر حال، در داخل شرکت من.” اما هرگز از چالش ابایی نداشت، بلوم جلو رفت، حتی اگر مردم در مورد چشم انداز فیلم شوخی کنند:

صحبت کردن با IGN، تهیه کننده جیسون بلوم در مورد کار دشوار آوردن منعکس کرد پنج شب در فردی به صفحه نمایش بزرگ بلوم گفت که بعد از اینکه فیلم برای پیدا کردن جای خود در اوایل تلاش کرد، این احساس وجود داشت که این یک هدف گمشده است.

در سال 2015، اعلام شد که کمپانی برادران وارنر این فرنچایز را از طریق یک اقتباس سینمایی به سینماها خواهد آورد، اگرچه تلاش های اولیه به نتیجه نرسید. سرانجام IP با یونیورسال پیکچرز رسید و اما تامی و جیسون بلوم به ترتیب نقش‌های کارگردان و تهیه‌کننده را بر عهده گرفتند.

جیسون بلوم در FNaF فیلم: «همه گفتند ما هرگز نمی‌توانیم فیلم را تمام کنیم»

بلوم همچنین به نحوه کار با اسکات کاتون در چند سال گذشته فکر کرد. گفتن اینکه او “یک شخص واقعاً، واقعاً خاص، یک فرد واقعاً خلاق است، احتمالاً خلاق تر از آن چیزی است که حتی به جهاتی برای خود اعتبار قائل است.” درست کردن زیبایی شناسی فیلم کار آسانی نبود، اما بلوم به شدت نسبت به محصول نهایی احساس می کند. او گفت: “بالاخره آن را پیدا کردیم و بالاخره فیلم را ساختیم (…) همانطور که با صدای من می شنوید، من به فیلمی که با هم ساختیم بسیار افتخار می کنم.

“من به خاطر پیگیری این موضوع مسخره شدم، این چیزی که هرگز نمی توانست اتفاق بیفتد، و همیشه آتشی را زیر من روشن می کند تا بگویم، شرط می بندم که می توانم این کار را انجام دهم.”

بلوم در همکاری با خالق سریال اسکات کاتون برای FNaF فیلم

چرا تریلر بازی The Hot New Redfall باعث سردی ما شد

اقتباسی سینمایی از فرنچایز بازی های ترسناک پنج شب در فردی تنها چند ماه تا اولین نمایش خود در 27 اکتبر فاصله دارد و مانند بسیاری از فیلم‌های بازی ویدیویی، ساخت آن حداقل از سال 2015 در دست ساخت بوده است. اکنون، جیسون بلوم (تطهیر و پاکسازی، شکاف، M3GAN) با تولید آن، سرانجام تاریخ انتشار آن مشخص شد، اگرچه رسیدن به آن راه آسانی نبود. بر اساس یک مصاحبه جدید، بلوم به دلیل اینکه پروژه را به عهده گرفت، مورد تمسخر قرار گرفت.