پیتر مولینوکس نیز می‌خواست بازی‌های بیشتری را در تریلر افسانه جدید ببیند

ایکس‌باکس اخیراً در نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس راه‌اندازی مجدد بازی‌های پلی‌گراند گیمز را به پایان رسانده و برداشتی سرگرم‌کننده و عجیب از این فرنچایز کلاسیک را نشان می‌دهد. این تریلر با استقبال خوبی روبرو شد، اما برخی ناظران از عدم گیم پلی آن انتقاد کردند.

Molyneux با یادآوری کار خود بر روی Fable اصلی، می‌گوید که تریلر Playground Games ضبط می‌کند

افسانه اصلی یک موفقیت اولیه برای ایکس باکس بود تا حدی به لطف وعده های بزرگ Molyneux در مورد جهانی دائما در حال تکامل. جایی که بازیکنان می توانستند یک بلوط بکارند و رشد آن را به یک درخت بلوط بزرگ تماشا کنند. Molyneux در سال 2012 Lionhead را ترک کرد و استودیو در سال 2016 تعطیل شد.

Fable در ابتدا در سال 2020 به عنوان “شروعی جدید” برای سریال اعلام شد و بلافاصله پس از آن ساکت شد. اطلاعات کمی در مورد جهان یا گیم پلی آن وجود دارد.

پیتر مولینوکس در مورد بازی بعدی خود صحبت می کند

“من فکر می کنم که ما به مکانیکی برخورد کرده ایم که قبلاً هرگز در یک بازی دیده نشده است. من فکر می کنم که ما از این مکانیک در دنیایی و محیطی که در نهایت برای مردم آشنا است سوء استفاده می کنیم. و چون در این آشناست. محیط، تازه خواهد بود. بسیاری از اینها عرفانی به نظر می رسند، زیرا من سعی می کنم از گفتن دقیق آن به شما اجتناب کنم. اما این چیزی است که بسیار نزدیک به تجربه ای است که شما در Fable – سیاه و سفید – خواهید داشت. مولینوکس گفت: نگهبان سیاه چال.

بخوانید:   با این ترفند هر ویدیوی یوتیوب را با MrBeast بپوشانید

مولینوکس به GameReactor گفت: “من هم مثل شما دوست داشتم گیم‌پلی بیشتری ببینم، اما وقتی قهرمان توپ آتشین را پرتاب می‌کند، دوست داشتم. احساس ضربه را دوست داشتم. فکر می‌کردم واقعا امیدوارکننده است. بنابراین بله، انتظارات من بالاست.” در مصاحبه اخیر

او در ادامه از ریچارد آیواد از IT Crowd به‌عنوان یک «انتخاب عالی» برای بازی تمجید کرد، و اینکه «او را به سبزیجات وسواس داد، بسیار شبیه به افسانه‌ها بود».

ما تقریباً تصمیم گرفته‌ایم که این عنوان به جای دستگاه‌های تلفن همراه برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها باشد. من نمی‌گویم که هرگز آن را برای دستگاه‌های تلفن همراه نخواهیم ساخت، اما بدون شک تصمیم گرفته‌ایم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها را به‌عنوان عنوانی انتخاب کنیم. پلتفرم های اولیه، عمدتاً به این دلیل که ما به قدرت نیاز داریم.”

پیتر مولینوکس، که به طراحی Fable اصلی کمک کرد و اخیراً در NFT ها مشغول بوده است، موافق است.

Molyneux مکرراً به خاطر دادن وعده‌های بزرگ در بازی‌هایش مورد انتقاد قرار می‌گیرد و فقط به خاطر عدم تحقق آن وعده‌ها، و سابقه ۲۲cans تا به امروز مثبت نبوده است. اینکه آیا پروژه بعدی او می تواند شهرت او را به عنوان یک مبتکر واقعی احیا کند یا نه، باید دید.

کت بیلی مدیر اخبار IGN و همچنین مجری مشترک چت صوتی نینتندو است. نکته ای دارید؟ به @the_katbot برای او DM ارسال کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/peter-molyneux-reacts-to-xboxs-fable-trailer

به نظر می رسد که Molyneux به بازی جداگانه ای از Legacy اشاره می کند، پروژه مبتنی بر بلاک چین خود که میلیون ها نفر را به فروش زمین به بازیکنان رساند. میراث هنوز در دسترسی اولیه است.

بخوانید:   Markiplier برای کارگردانی و بازی در اقتباس فیلم Iron Lung

می‌دانید، چیزی که باید در مورد فابل به خاطر بسپارید – یادم می‌آید که وقتی در ابتدا در حال طراحی فابل بودیم، نشستیم و گفتم: فکر می‌کنم همه ما موافقیم که فابل به خاطر کاری که بازیکنان انجام می‌دهند سرگرم‌کننده خواهد بود. تن از جوک. در واقع، شوخی نداشت، اما خنده‌دار بود، زیرا به بازیکنان اجازه دادیم واکنش‌های پوچ نشان دهند و این انرژی مضحک در تریلر وجود دارد.”

من هم مثل شما دوست داشتم گیم پلی بیشتری ببینم، اما وقتی قهرمان توپ آتشین را پرتاب می کرد دوست داشتم. من احساس تاثیر را دوست داشتم. فکر کردم واقعا امیدوار کننده بود

در مورد Fable، هنوز تاریخ انتشار ندارد.

در همین حین، Molyneux بر روی بازی جدیدی که استودیوی او، 22cans، در حال توسعه برای رایانه شخصی و کنسول است، روشن کرد. او با این قول که آن را «درخشنده‌ترین بازی جهان» نمی‌نامد، به این نکته اشاره کرد که «مکانیکی که هرگز دیده نشده» در آن وجود دارد.