پیشرو در Roblox با آنتونی Choudhuri

من رئیس مهندسی گروه اقتصادی Roblox هستم. این بدان معناست که من تیم‌هایی را رهبری می‌کنم که پلتفرم و محصولاتی را ایجاد می‌کنند که اقتصاد مجازی و پر جنب و جوش ما را برای همه کاربران و سازندگان در Roblox فعال می‌کنند. من همچنین با تیم محصول خود همکاری نزدیکی دارم تا مطمئن شویم که روی پروژه‌های درستی کار می‌کنیم که بیشترین تأثیر را برای جامعه و شرکت ما داشته باشد. بنابراین، من هر روز به ارائه استراتژی بلندمدت خود و ایجاد راه حل هایی فکر می کنم که کاربران ما آن را ارزشمند و توانمند بدانند.

شما بیش از یک دهه پیش به Roblox پیوستید. چه چیزی شما را به اینجا رساند؟

من به‌تازگی نقش خود را به‌عنوان رهبر گروه اقتصاد شروع کرده‌ام، اما در حال حاضر به بازار خود و نحوه ایجاد یک سیستم اقتصاد مجازی بر خلاف سیستم‌های دیگر در جهان افتخار می‌کنم. این واقعا نوآورانه است. هیچ شرکت دیگری این کار را انجام نمی دهد و هیچ محصول دیگری وجود ندارد که بتوانیم به آنها نگاه کنیم و بگوییم “این کار دقیقاً همینطور است.” من امیدوارم که روزی مردم به گذشته نگاه کنند و بگویند ما دنیا را تغییر دادیم. کاری که ما انجام می دهیم ما را برای آینده ای آماده می کند که در آن میلیاردها نفر در همه اقشار زندگی و همه مرزها می توانند در یک اقتصاد مجازی منصفانه و عادلانه با هم تعامل داشته باشند. این واقعاً رمان و واقعاً هیجان انگیز است.

یک چیز دیگر نیز وجود دارد که من را با انگیزه نگه می دارد: انجام کار شگفت انگیز با افراد شگفت انگیز در هر روز معین در Roblox، می توانید باشید قسمتی از پروژه ای که قرار است همه چیز را تغییر دهد. ما چشم انداز بسیار بزرگ و پتانسیلی برای تأثیرگذاری در این مقیاس داریم. شما می دانید که چه زمانی همه چیز کلیک می کند، و زمانی که انجام می شود، این احساس بی نظیر است.

آنتونی چودهوری

کار در یک شرکت در حال رشد از بسیاری جهات هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز است، اما به سطحی از ظرافت و سرسختی نیز نیاز دارد. Roblox همیشه مقیاس و فرصت‌هایی را برای تأثیر معنی‌دار فراهم می‌کند، بنابراین شما می‌توانید بخشی از سفر شگفت‌انگیز به سوی دیدگاه ما برای تجسم مجدد روشی که افراد دور هم جمع می‌شوند، باشید. افرادی که بیشترین موفقیت را در این محیط دارند، خود رانده، پیگیر هستند، قادر به تفکر درازمدت هستند و همیشه بهترین منافع شرکت و جامعه ما را سرلوحه کار خود نگه می دارند.

چیزی که به عنوان یک رهبر در Roblox یاد گرفته اید چیست؟

از داستان آنتونی الهام گرفته اید؟ او و تیمش در حال استخدام هستند. از … ما دیدن کنید سایت مشاغل برای کشف نقش های باز

منبع: https://blog.roblox.com/2023/05/leading-roblox-antoni-choudhuri/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=leading-roblox-antoni-choudhuri

به مرور زمان به عهده گرفتم مسئولیت بیشتری به عنوان یک IC دارم و ثابت کردم که می توانم پروژه های بزرگ را به طور موثر مدیریت کنم. پس از حدود دو سال، من به سمت مدیر مهندسی ترکیبی تبدیل شدم که در آن افراد را رهبری می‌کردم، اما در بخش IC نیز مشارکت داشتم. من سال‌های انگشت شماری را در آن موقعیت گذراندم و همیشه به فلسفه‌ام برای یادگیری از همسالان و رهبرانم وفادار ماندم و مهارت‌هایم را با به چالش کشیدن خودم با پروژه‌های بسیار پیچیده ایجاد کردم. Roblox آنقدر سریع در حال رشد بود که در نهایت متوجه شدم آنقدر گزارش مستقیم دارم که در تلاش بودم تا سطح رهبری بالایی را که برای خودم تعیین کرده بودم حفظ کنم و همچنان بتوانم در سمت IC ارائه دهم. بنابراین وضعیت را با مدیرم که بسیار حامی بود در میان گذاشتم و با هم کار کردیم تا برنامه‌ای را طراحی کنیم که هم رشد من و هم موفقیت تیم را در کل تقویت کند.

بخوانید:   کره شمالی ۱۳۰ گلوله توپخانه شلیک کرد

برای چند سال اول، من یک مشارکت کننده فردی (IC) بودم و آن را دوست داشتم. اما عمیقاً می دانستم که علاقه واقعی به رهبری دارم و می خواهم به توسعه افراد و مهارت های مدیریت مهندسی خود ادامه دهم. با هر پروژه جدید، من به خوبی به این موضوع توجه می‌کردم که چه چیزی مؤثر است و چه چیزی مفید نیست و آن درس‌ها را درونی می‌کردم. متعاقباً، از طریق مشاهده و همکاری با رهبرانم، یاد گرفتم که تفویض اختیار کنم، سؤالات سخت بپرسم و پاسخگو باشم.

در این نمایه پیشرو در Roblox، با آنتونی چودوری، رئیس مهندسی گروه اقتصاد خود آشنا می شویم. آنتونی نزدیک به 11 سال در Roblox بوده است و از یک مهندس نرم افزار مشارکت کننده فردی به رئیس مهندسی اقتصاد تبدیل شده است. در این مقاله، او به دوران تصدی خود در Roblox می پردازد و بینش های کلیدی را در مورد فرهنگ ارزش محور ما و همچنین فلسفه مدیریت خودش آشکار می کند.

از اینکه به ما ملحق شدید متشکرم، آنتونی. برای شروع، می توانید در مورد موقعیت فعلی خود به ما بگویید؟

آنتونی چودوری در RDC 2022

به عنوان یک رهبر موفق Roblox، چه توصیه ای به کارمند جدید یا فردی که به فکر پیوستن به شرکت است می دهید؟

در سمت خالق، تیم بر روی باز کردن فرصت‌ها برای سازندگان تمرکز دارد تا ابزارها و سیستم‌های خود را بسازند که نیازهای فردی آنها را برطرف کند. توسط با توانمندسازی سازندگان برای حل مشکلات خود، به آنها کمک می کنیم کارآمدتر و مؤثرتر بسازند. به عنوان مثال، گروه Creator راه اندازی شد باز کردن ابر، که به سازندگان اجازه می‌دهد ابزارها و برنامه‌های خود را بسازند تا از طریق APIهای وب استاندارد به منابع Roblox دسترسی داشته باشند و راحت‌تر در بالای Roblox بسازند. بیشتر از 3 میلیون سازنده در Roblox، و مقیاس این تاثیر است بسیار بزرگتر از هر کاری که می توانیم با چند هزار کارمند انجام دهیم. بنابراین، باز کردن پتانسیل خالق و استفاده از آن برای هر محصولی که به آن نگاه می کنیم، قدرتمند است و قطعاً چیزی برای تجلیل است.

بخوانید:   لطفاً کاری نکنید که Link در Zelda: Tears of the Kingdom کارهای زشت انجام دهد

Roblox یک شرکت ارزش محور است، بنابراین در پایان، آیا می توانید یک ارزش اصلی را به اشتراک بگذارید که با شما به عنوان یک رهبر طنین انداز شود؟

زمانی که شرکت کمتر از 40 کارمند داشت به عنوان مهندس نرم افزار به Roblox پیوستم. هیچ «تیمی» به معنای سنتی وجود نداشت، بنابراین من مستقیماً به هر چیزی و هر چیزی که سر راهم قرار می‌گرفت ضربه زدم. آن دوره واقعاً هیجان انگیزی بود که در آن چیزهای زیادی در مورد محصول و فناوری یاد گرفتم. هر روز یک فرصت رشد بود.

اخیراً، من در دو گروه مهندسی خود رهبر بوده ام. اول، من به مدت سه سال مدیر ارشد مهندسی در گروه خالق خود بودم و در اوایل سال 2023 به عنوان رئیس مهندسی گروه اقتصادی خود ارتقاء یافتم. من در این پست های رهبری آموخته ام که شما همیشه مسئول بخشی از شرکت، فرقی نمی‌کند که یک گروه از افراد باشد، یک پروژه چند فصلی یا چند ساله، یا حتی یک موضوع یا اصل شرکت. بنابراین مهمترین بخش کار روزانه من مسئولیت پذیری و مالکیت در هر زمینه ای است که مسئولیت آن را بر عهده دارم. و در حالی که تغییر از تحویل و اجرای پروژه به مسئولیت یک گروه یک تغییر چشم‌انداز بزرگ بوده است، آنچه در تمام نقش‌ها و سطوح مختلف من در Roblox ثابت مانده است، حفظ دیدگاه طولانی در ذهن و اولویت‌بندی ماموریت است. بنابراین به عنوان یک رهبر، یکی از اولویت‌های من القای فرهنگ مالکیت و تفکر بلندمدت در تمام جنبه‌های تیم‌هایمان است. این حس همسویی و مسئولیت مشترک بسیار ارزشمند است و دلیل اصلی موفقیت Roblox و مکانی عالی برای کار است.

چه چیزی شما را با انگیزه نگه داشته است؟

همانطور که من حرفه ام را توسعه دادم و رشد کردم، Roblox نیز در حال رشد بود. چالش‌های فنی که ما حل می‌کردیم جاه‌طلبانه‌تر و هیجان‌انگیزتر شدند و در همان زمان، هم جامعه سازندگان و هم نیروی کار داخلی ما به‌طور چشمگیری افزایش می‌یافتند. هر روز فرصت‌های جدیدی به ارمغان می‌آورد، که بسیار انگیزه‌بخش بود و هنوز هم هست. و در حالی که آنچه من از حرفه ام می خواستم و به آن نیاز داشتم در طول زمان تکامل یافته و تغییر کرده است، Roblox همیشه توانسته آن را در قالب پروژه های جدید، چالش های فنی و پیشرفت شغلی ارائه دهد.

بخوانید:   هشدار کره جنوبی به کره شمالی درباره استفاده از تسلیحات هسته ای

بهترین راه برای هماهنگ کردن انگیزه با موفقیت این است که در مورد انتظارات شفاف باشید. به صورت دو طرفه کار می کند: هم دریافت و هم ارائه انتظارات واضح به یک تیم قدرت می دهد تا موفق شود. من همیشه این توصیه را به افرادی که در طول سال‌ها با آنها کار کرده‌ام و به آنها آموزش داده‌ام منتقل کرده‌ام و دریافته‌ام که این توصیه‌ها در همه انواع کار در هر سطحی از سازمان مرتبط است.

کاری که تیم شما انجام داده است و شما به آن افتخار می کنید چیست؟

ارزش “Take the Long View” ما برای هر کاری که در Roblox انجام می دهیم بسیار ذاتی است و عمیقاً با من طنین انداز می شود. زمانی که من برای اولین بار به شرکت ملحق شدم، ارزش ها و چشم انداز ما تقریباً مانند امروز بود. برای من، این تحقق نهایی “از دید طولانی” است. همچنین شایان ذکر است که Roblox نگاه طولانی به من داشت. من وقت گذاشتم، اما فرهنگ Roblox در یادگیری مداوم و سرمایه‌گذاری دلیلی است که من امروز در اینجا هستم. “Take the Long View” در بسیاری از جنبه ها در شرکت ما تعبیه شده است – از فلسفه مدیریت عملکرد ما گرفته تا نقشه راه محصول ما تا میان وعده های بهداشتی آگاهانه در کافه. تعهد ما به تفکر بلندمدت برای شغل من، تجربه من به عنوان یک رهبر فناوری مفید بوده و حتی دیدگاه من را به عناصر زندگی شخصی تغییر داده است. این یک سفر شگفت انگیز تا کنون بوده است، و من بسیار هیجان زده هستم که ببینم در آینده چه خواهد شد.

من در گذشته از این پلتفرم استفاده کرده بودم و شاهد تکامل و بهبود آن در طول سالها بودم. پس از بررسی نقش‌ها در شرکت و ارتباط داخلی با مردم، شروع به درک حلقه اصلی محصول کردم و شیفته آن شدم. هر چند بیشتر از همه به سمت مردم کشیده شدم. هرکسی که با آنها صحبت می‌کردم روی مشکلات واقعاً سخت کار می‌کردند و اشتیاق واقعی به کار، مأموریت و چشم‌انداز داشتند. در گذشته واترپلو مسابقه ای بازی می کردم و به آن علاقه زیادی داشتم. از طریق واترپلو، یاد گرفتم که وقتی عضو یک تیم قوی و متعهد بودم، به عنوان فردی نیز پیشرفت کردم. همین زنگ برای من در Roblox صدق کرد. من می‌خواستم بهترین مهندس ممکن باشم و می‌دانستم که اطرافم با چنین همکاران با استعدادی به من کمک می‌کند تا این کار را انجام دهم.

در طول دوره تصدی خود در Roblox، شما تأثیر فوق‌العاده‌ای بر پلتفرم و شرکت ما گذاشته‌اید و در طول مسیر شغل خود را افزایش داده‌اید. از پیشرفت شغلی خود تا کنون بگویید.