پیشرو در Roblox با دیمیتری اسیونین

DE: در دانشگاه همیشه می خواستم شرکت خودم را راه اندازی کنم. من دائماً روی پروژه‌های جانبی مختلف در زمینه‌های مختلف کار می‌کردم، از دیجیتالی کردن کارت‌های تمبر پاداش (مانند کارت‌های «بخرید 10، یک کارت رایگان دریافت کنید» که می‌توانید در کافی شاپ محلی خود دریافت کنید) تا یک برنامه بررسی غذا.در اجازه می دهد کاربران به غذای خاص خود علاوه بر رستوران کلی امتیاز می دهند. در حالی که هیچ‌کدام از این‌ها به موفقیت بزرگی دست پیدا نکرد، من در طول راه چیزهای زیادی درباره تجارت و مدیریت یاد گرفتم. گام بعدی طبیعی برای من مدیریت افراد بود – من همیشه احساس می کردم که رهبری یک تیم بسیار شبیه به اداره شرکت کوچک شماست. شما مهارت ها و تجربیات مشابهی را در محیطی کنترل شده تر و گاه ساختارمندتر به دست می آورید.

از طرف توسعه‌دهنده و سازنده، من به این تیم افتخار می‌کنم که به جامعه احترام می‌گذارد و اطمینان می‌دهیم که توسعه‌دهندگان ما از روش‌هایی که بهترین کار را برای آنها دارد کسب درآمد می‌کنند. ما در حال راه‌اندازی سیستم تبلیغات فراگیر خود هستیم، و این راه دیگری برای توسعه‌دهندگان برای کسب درآمد و کشف نحوه افزودن تبلیغات به شیوه‌ای غیر سرزده و همسو با تجربیات همهجانبه‌شان خواهد بود. این در راستای رویکرد گسترده‌تر ما است که ابزارها و زیرساخت‌ها را برای جامعه خود فراهم می‌کنیم و به آنها اجازه می‌دهیم تا با ابزاری که ما ارائه می‌کنیم، هر طور که می‌خواهند عملیاتی کنند. ما قبلاً پرداخت‌های حق بیمه را با همان فرآیند فکری راه‌اندازی کرده‌ایم و ویژگی‌های جدیدی نیز در دست ساخت هستند.

دیمیتری و دو روبلوکسی در حال قدم زدن در محوطه دانشگاه

من همیشه طرفدار ساختن وسایل بوده ام. من انگیزه آفرینش را دارم و خودم را در زندگی شخصی و حرفه ای سازنده می دانم. پدر و مادرم همیشه به شوخی می گفتند که بهترین راه برای سرگرمی من در کودکی این است که یک تکه چوب و میخ به من بدهند که ساعت ها در آن چکش کنم.

دیمیتری با خلق کردن کامل می شود، چه نوشتن کد یا دم کردن آبجو

برخی از ویژگی های رهبری که از آنها قدردانی می کنید چیست؟

Leading at Roblox مجموعه ای است که به بررسی سفرهای شغلی رهبران Roblox می پردازد و در مورد نقش ها، فلسفه ها و سبک های مدیریتی آنها بحث می کند. در این نمایه، با دیمیتری اسیونین، مدیر مهندسی در تیم اقتصادی Roblox آشنا شوید.

بیایید در مورد مسیر شغلی شما به سمت رهبری Roblox صحبت کنیم. چگونه همه چیز شروع شد؟

خیلی زیاد هستند! چیزی که بیشتر به آن افتخار می کنم تمرکز ما بر تقلب است. Roblox یک چالش و فرصت منحصر به فرد با کلاهبرداری دارد زیرا ما اقتصاد مجازی خود را با انتقال پول به داخل و خارج همیشه اداره می کنیم. ما بر روی این موضوع تمرکز کرده‌ایم و تأیید صحت 2 مرحله‌ای را در تراکنش‌های بزرگ ایجاد می‌کنیم، یادگیری ماشین را در بالای سیستم قوانین اکتشافی خود ایجاد می‌کنیم و ابزارهایی برای شناسایی فعالیت‌های مشکوک ایجاد می‌کنیم. همه اینها برای بهبود ایمنی و کاهش موارد تقلب مفید بوده است. ما در این زمینه پیشرفت کرده ایم و به تمرکز خود در اینجا ادامه خواهیم داد.

به نظر من، مهمترین چیز برای یک رهبر مردمی این است که واقعا تیمی را که اداره می کنید، درک کند و از نظر سبک و رویکرد انعطاف پذیر باشد تا به طور کامل از آنها حمایت کند. انواع مختلفی از رهبری، شرکت‌ها و شرایط جوی وجود دارد – به همین دلیل است که هر چه انعطاف‌پذیرتر باشید، تأثیرگذاری بیشتری خواهید داشت. موثرترین رهبرانی که من دیده ام، انعطاف پذیر و تطبیق دادنسبک های eir بر اساس آب و هوا، تیم و نیازهای شرکت.

آیا چیزی در مورد تجربه شما به عنوان یک رهبر Roblox وجود دارد که فکر می کنید منحصر به فرد است؟

دیمیتری و روبلکسی‌های همکار که بین جلسات به هم می‌رسند

شما به Respect the Community اشاره کردید که یک ارزش اصلی Roblox است. آیا ارزشی وجود دارد که بیشتر با شما به عنوان یک رهبر طنین انداز شود؟

من می بینم که Roblox تبدیل به یک ابزار واقعی می شود که با اجازه دادن به ارتباطات یکپارچه و ایجاد فرصتی برای کاربران برای ایجاد آسان هویت های دیجیتال سفارشی، زندگی مردم را بهبود می بخشد. این هیجان انگیز است که در مورد چشم انداز ما فکر کنیم – یک میلیارد نفر در محل کار، در مدرسه، و هر زمانی در بین آنها وقت خود را صرف Roblox می کنند. من در مورد آینده خود بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم منتظر بمانم تا به نتیجه برسد.

منبع: https://blog.roblox.com/2023/03/leading-at-roblox-with-dmitri-essiounine/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=leading-at-roblox-with-dmitri-essiounine

دیمیتری اسیونین، مدیر مهندسی گروه اقتصادی Roblox

چه چیزی شما را با انگیزه نگه می دارد؟

دو موردی که بیش از همه در من طنین انداز است عبارتند از:

در پایان، Roblox را در آینده توصیف کنید. چه شکلی است؟

Roblox فرهنگ بسیار پایین به بالا دارد و رهبری توسط تیم اجرایی اختیار می شود تا تیم های ما را به روشی که برای ما کار می کند اداره کند. در شرکت‌های دیگر، فرآیندهای زیادی از بالا به پایین وجود دارد – آنها سعی می‌کنند شما را در یک سبک رهبری خاص قرار دهند که لزوماً برای همه افراد در هر گروه کار نمی‌کند. چیزی که من در مورد Roblox قدردانی می کنم این است که این شرکت ما را راهنمایی می کند تا طوری مدیریت کنیم که گویی در حال راه اندازی استارتاپ کوچک خود هستیم. فرآیندها، اندازه گیری ها و تاکتیک هایی که استفاده می کنیم انعطاف پذیر هستند. این به رهبران این امکان را می دهد که سبک خود را در مقابل تحت فشار قرار دادن در جهت خاصی توسعه دهند.

کاری که اخیراً تیم شما انجام داده است و به آن افتخار می کنید چیست؟

هر کسی در جهان می تواند در Roblox ایجاد کند و Robux کسب کند. این قدرتمند است، به خصوص با تعداد خالقانی که داریم. شنیدن داستان‌هایی از توسعه‌دهندگان درباره نحوه کسب درآمد و خلاقیت در Roblox بسیار الهام‌بخش بود و من مشتاق بودم بخشی از این اکوسیستم نوآورانه باشم. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم چگونه می توانیم انجام این کار را آسان تر کنیم تا افراد بیشتری بتوانند ایجاد کنند.

در نقش فعلی خود چه می کنید؟

من در آن زمان تقریباً با شرکت‌هایی در هر مرحله و مقیاسی در دره مصاحبه کرده بودم و به دلیل بزرگی شرکت و کارهای شگفت‌انگیز در حال انجام، ارتباط قوی با Roblox احساس کردم. من ابتدا با ساخت بازی وارد علوم کامپیوتر شدم، بنابراین تعهد Roblox به جامعه توسعه دهندگان و سازندگان در سطح شخصی من طنین انداز شد. ای کاش Roblox داشتم بزرگ میشدم!

اقتصاد Roblox اولین در نوع خود است و واقعاً منعکس کننده اقتصاد جهان واقعی است – مشابه دیگر اقتصادهای بزرگ جهانی، ما در واقع تولید ناخالص داخلی را دنبال می کنیم. گاهی اوقات ما این را GRP یا “محصول ناخالص Roblox” می نامیم.

خارج از محل کار، آبجو دم می‌کنم، از باغ سبزیجات مراقبت می‌کنم، به بازی‌سازی مشغول هستم و نجاری انجام می‌دهم. این سرگرمی ها بسیار رضایت بخش هستند زیرا من قادر به خلق کردن هستم. من اخیراً وارد اتوماسیون خانگی و خانه های هوشمند شدم – اتوماسیونی که زندگی شما را آسان تر می کند. وقتی به حرفه‌ام فکر می‌کنم، قطعاً این اثر خلقت است که به من انگیزه داده است. کار در شرکتی که به همه افراد برای ایجاد قدرت می دهد، عمیقاً رضایت بخش است، و همچنین دلیل این است که من معتقدم Roblox پتانسیل زیادی دارد.

دیمیتری در حال دم کردن آبجو در یک کارخانه آبجوسازی

من کار خود را در Roblox در سال 2016 شروع کردم. در آن زمان، این تیم فقط یک تیم وب 40 نفره بود که همه در یک طبقه نشسته بودند – هیچ چیز شبیه پردیس بزرگ امروز ما نیست. همه ما به عنوان یک سیستم جهانی در حال تماس عمل می‌کردیم، بنابراین اگر چیزی در پلتفرم خراب می‌شد، یکی از ما آماده بود تا بفهمد چه چیزی در هر قسمت از پلتفرم شکسته شده است: احراز هویت، صورت‌حساب، پیوستن به بازی و غیره در زمان واقعی. .

من بر تعدادی از تیم های مهندسی در گروه اقتصادی Roblox نظارت می کنم. تیم های من مسئول خرید واقعی و مجازی، سیستم تبادل توسعه دهندگان و ابتکار تبلیغات فراگیر جدید ما هستند. اساساً، هر چیزی که به پول در Roblox مربوط می شود، چرخ من است.

بخوانید:   فیل اسپنسر از مایکروسافت به صراحت اعتراف می کند که این شرکت در جنگ کنسول ها به رقبا شکست خورده است