پیشرو در Roblox با نیکول گرینستد

مسیر من به Roblox با یک گفتگوی اطلاعاتی با معاون مهندسی امنیت Roblox آغاز شد. او در حال به اشتراک گذاشتن برخی از چالش‌های مربوط به گسترش تیم برای دیدار با پلتفرم و کسب‌وکار به‌سرعت در حال رشد Roblox، و برخی از انواع عوامل تهدید با انگیزه و حملات سایبری که در صنعت رایج هستند، بود. به محض اینکه به خانه رسیدم، شروع به تحقیق بیشتر در مورد شرکت کردم. هرچه بیشتر در مورد پلت فرم، چشم انداز و رهبری یاد می گرفتم، بیشتر می دانستم که می خواهم بخشی از تیم باشم.

چه چیزی به شما انگیزه می دهد؟

حتی به عنوان یک کودک کوچک، همیشه کامپیوتر و فناوری را دوست داشتم. من به کلاس های کامپیوتر کشیده شدم و اولین دوره برنامه نویسی را در دبیرستان گذراندم. به محض شروع دانشگاه، رشته ام را به عنوان علوم کامپیوتر انتخاب کردم و در نهایت با آن مدرک فارغ التحصیل شدم. پس از فارغ التحصیلی، کارم را در مهندسی نرم افزار تمام پشته با تمرکز بر ساخت محصولات آغاز کردم. من در یک شرکت فناوری دره سیلیکون کار می‌کردم که آن‌ها با یک نقض بزرگ داده مواجه شدند و متوجه شدم که مجذوب تمام کارهایی که برای واکنش به این حادثه انجام شده است. اینطوری افتادم تو فضای امنیتی و از اون موقع اینجا هستم! محافظت از کاربران و شرکت ها در برابر بازیگران بد مخرب به علاقه واقعی من تبدیل شده است.

من حدود یک سال پیش به Roblox پیوستم تا تیم امنیت محصول و برنامه خود را در امنیت اطلاعات (InfoSec) رهبری کنم. این بدان معناست که من از هر چیزی از لایه زیرساخت گرفته تا برنامه خود پشتیبانی می‌کنم و اطمینان می‌دهم که به اندازه کافی سخت شده‌اند. گروه من مسئول امنیت پیشگیرانه و همچنین یافتن و اصلاح آسیب پذیری ها و خطرات است.

سفر شغلی خود را شرح دهید. چگونه به جایی که امروز هستید فرود آمدید؟

Roblox خاص است زیرا بسیار باز و متنوع است – انواع تجربیاتی که می توانید روی Roblox داشته باشید یا بسازید بی نهایت هستند و چیزی برای همه وجود دارد. هر خالقی می‌تواند تخیل و ایده‌های خود را در این پلتفرم زنده کند و کاربران از همه اقشار از آن لذت ببرند. ما فقط سطح چیزی را که واقعا ممکن است را می خراشیم. زمان فوق‌العاده‌ای برای کار در شرکت است، و من از آنچه تاکنون دیده‌ام الهام گرفته‌ام.

بخوانید:   معامله اولیه روز اول: یک کارت هدیه ۲۵ دلاری با نینتندو سوییچ دریافت کنید

در پایان، آیا توصیه‌ای برای رهبری وجود دارد که بتوانید به اشتراک بگذارید؟

Leading at Roblox مجموعه ای است که به بررسی سفرهای شغلی رهبران Roblox می پردازد و در مورد نقش ها، فلسفه ها و سبک های مدیریتی آنها بحث می کند. در این نمایه، با نیکول گرینستد، مدیر امنیت محصولات و برنامه های کاربردی در تیم زیرساخت خود آشنا می شویم.

در Roblox چه کار می کنید؟

به عنوان یک رهبر یک تیم جدید، برای من مهم است که در مسیر انرژی ای که افراد جدید به گروه می آورند، قرار نگیرم. پذیرش ایده ها و مفاهیم جدید به تیم ما کمک کرده است تا موفق شود و به اعضای جدید تیم اجازه داده است تا به سرعت بالا بروند و مشارکت کنند.

اگر بخواهید ارزشی را انتخاب کنید که بیشتر با شما به عنوان یک رهبر طنین انداز می شود، آن ارزش کدام است؟

من به عنوان یک رهبر زن در فناوری، مشتاق کشف مشکلات خارج از حوزه امنیتی خود هستم. اگر متوجه سیستم، جنبه فرهنگی، یا محل اقامتی شوم که می‌تواند محل کار زنان و گروه‌های کم‌نمایش را در سازمان ما یا به طور کلی در صنعت بهبود بخشد، مشتاقم از آن دفاع کنم. اینجا در Roblox، ما یک جامعه بزرگ از رهبران مهندسی زن داریم که ماهانه جلساتی را برگزار می کنند. من همچنین با Women@ Affinity Group خود درگیر هستم. طی ده ماه گذشته از زمانی که نقشم را در Roblox شروع کردم، این جوامع مرا به ایجاد پیوندهای قوی با همکارانی در سراسر سازمان سوق دادند که در غیر این صورت ممکن است با آنها کار نکنم.

نیکول گرینستد

نیکول در پردیس روبلوکس در سن متئو، کالیفرنیا

کاری که تیم شما انجام داده است و به آن افتخار می کنید چیست؟

بخوانید:   این هدفون گران قیمت با Waifus بحث برانگیز عرضه می شود

بازخورد بخواهید و با شما صادق باشد! هیچ سبک رهبری وجود ندارد که برای همه کارساز باشد، پس کاری را انجام دهید که به نظر معتبر است، از چیزهایی که بیشتر از رهبرانتان قدردانی می کنید الگوبرداری کنید و در طول سفر بازخورد بخواهید. یکی از مؤثرترین راه‌هایی که برای اطمینان از رسیدن به هدفم پیدا کرده‌ام این است که به سادگی بپرسم – سپس گوش کنم، یاد بگیرم و بر اساس آنچه می‌شنوم تکامل پیدا کنم. درست مانند پلت فرم Roblox، چیزی منحصر به فرد برای همه در رهبری وجود دارد. اصالت و انعطاف پذیری برای من کلیدی بوده است.

روحیه رقابتی نیکول و عشق به چالش های بزرگ هم در داخل و هم در خارج از کار زنده می شود

برخی از ویژگی های رهبری که برای شما موثر بوده است چیست؟

هدف من این است که راهی را که دوست دارم هدایت کنم هدایت کنم. من از توانمند شدن و فضا برای مقابله با چالش‌های دشوار قدردانی می‌کنم، و دریافته‌ام که تیم رهبری اجرایی Roblox این فرهنگ را تقویت می‌کند و از من در تقلید از آن برای تیمم حمایت می‌کند. اعتماد برای اجرا و حل مشکلات دشوار حیاتی است، بنابراین من با اعتماد و شفافیت رهبری تیم خود را به جلو می برم.

تیم InfoSec به سرعت در حال رشد است و بسیاری از اعضای تیم تازه وارد Roblox هستند. من به پیشرفتی که به عنوان یک تیم جدید در مدت زمان بسیار کوتاهی توانسته ایم به دست آوریم بسیار افتخار می کنم. ما همچنین تیم امنیت برنامه (AppSec) خود را ایجاد کرده‌ایم و آن گروه قبلاً تأثیرات زیادی گذاشته است. به روش واقعی Roblox، تیم با ایجاد یک سیستم و فرآیند قوی برای نحوه تعامل بین عملکردی برای شناسایی و رفع آسیب‌پذیری‌ها و خطرات سطح برنامه شروع کرد. ما به هیچ وجه سفر را تمام نکرده‌ایم، اما پیشرفتی که تاکنون داشته‌ایم واقعاً برای من برجسته است.

بخوانید:   سریال انیمیشن Among Us در دست ساخت از Infinity Train Creator و Titmouse

من رقابتی هستم – بیشتر با خودم – و همیشه انگیزه زیادی برای مقابله با چالش های بزرگ و یادگیری چیزهای جدید داشته ام. هنگامی که مشکلی را حل کردم، مشتاق هستم که به مشکل بعدی بروم و خودم را به روشی جدید یا متفاوت به چالش بکشم. من بیش از حد روی بالا رفتن از نردبان متمرکز نیستم، اما برای من مهم است که راکد نمانم. این یکی از چیزهایی است که من در مورد امنیت دوست دارم. دامنه‌های فرعی بسیار زیادی وجود دارد، بنابراین من توانسته‌ام در طول سال‌ها بر روی انواع مختلف مشکلات و چالش‌های امنیتی تمرکز کنم.

نیکول گرینستد پس از دویدن در یک مسابقهاز داستان نیکول الهام گرفته اید؟ او و تیمش در حال استخدام هستند. از … ما دیدن کنید سایت مشاغل برای کشف نقش های باز

منبع: https://blog.roblox.com/2023/04/leading-at-roblox-with-nicole-grinstead/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=leading-at-roblox-with-nicole-grinstead

ارزش Roblox “Take the Long View” برای ما به عنوان یک تیم جدید بسیار مهم است. حتی اگر نیازهای فوری برای مقابله داریم، و از افرادی که تازه وارد می شوند حمایت می کنیم، ما همیشه در مورد چگونگی رسیدن به اهدافمان بسیار استراتژیک هستیم. هنگام تدوین برنامه‌ها و مسیرهای رو به جلو، از خود می‌پرسیم که می‌خواهیم ده سال دیگر کجا باشیم، و به جای تمرکز بر رویکردهای تاکتیکی «چه چیزی در آینده است»، از آنجا برمی‌گردیم.

چیزی که در مورد پلتفرم دوست دارید چیست؟

در کار روزانه خود به عنوان یک رهبر، من این را از طریق اقدامات بزرگ و کوچک که به تیم من قدرت می‌بخشد و استقلال را تقویت می‌کند، زنده می‌کنم. به جای اینکه فوراً نظر یا توصیه خود را ارائه دهم، دوست دارم سؤالاتی بپرسم که به افراد کمک کند تا خودشان به یک راه حل برسند. من همیشه سعی می‌کنم فضایی را برای تیمم ایجاد کنم که احساس کنند می‌توانند کاملاً مالک کارشان باشند.

چگونه به فرهنگ Roblox کمک می کنید؟