پیش نمایش Pikmin 4: Pikmin جدید، یک دوست سگ و دوستانه برای تازه واردان

من فقط کمی از زمان خود را صرف آزمایش Ice Pikmin جدید کردم، و دشمنان را منجمد کردم تا آنها را راحت‌تر از بین ببرم، اما متأسفانه نتوانستم کار زیادی با آنها حل کنم.

دارندگان نینتندو سوییچ که اکنون کمبودی در بازی‌های قدیمی‌تر Pikmin برای بازی ندارند، طعم آن را خواهند چشید. Pikmin 4 برای خودشان اواخر این هفته نسخه ی نمایشی بازی در 29 ژوئن در فروشگاه الکترونیکی می رسد. پیشرفت بازیکنان زمانی به بازی کامل منتقل می شود Pikmin 4 در 21 جولای راه اندازی می شود.

منبع: https://www.polygon.com/23773815/pikmin-4-preview-dandori-nintendo-switch-release-date

زمان عملی من با Pikmin 4 روی بخش اولیه بازی تمرکز کردم، بنابراین نتوانستم Night Expeditions جدید یا Glow Pikmin را که منحصر به آن لحظات شبانه هستند، آزمایش کنم. اما من توانستم دو دور از نبردهای رقابتی Dandori را بازی کنم، که در آن بازیکنان با جمع‌آوری هرچه بیشتر گنج – و جلوگیری از جمع‌آوری گنج – در سطوح ویژه با یکدیگر مبارزه می‌کنند. دندوری بتلز است Pikmin 4 در دیوانه‌وارترین حالت، کاوش و تحقیق را به نفع سرعت و استراتژی از پنجره بیرون می‌اندازد. این یک تغییر سرعت نسبت به ماجراجویی تک نفره عمدتاً آرام است.

بر اساس یک ساعت صرف شده با Pikmin 4 در یک رویداد عملی اخیر نینتندو در نیویورک، هسته Pikmin تغییر چندانی نکرده است. شما هنوز یک کاوشگر کوچک و بیگانه هستید که در یک ماموریت نجات، پیکمین گیاه مانند را با رنگ ها و توانایی های مختلف جمع آوری می کنید. با پرتاب تیم های Pikmin به سمت اشیاء گرانبها و هر مانعی که سر راه شما قرار می گیرد، همچنان گنج جمع آوری خواهید کرد، مانند دوربین دوچشمی اسباب بازی یا Game Boy Advance. اما ماموریت این بار متفاوت است. تو اولیمار نیستی، آدم فضایی اصلی که در دو بازی اول پیکمین بازی کرد. در عوض، شما یک استخدام جدید هستید، شخصیتی با طراحی خودتان که وظیفه دارد تیم نجاتی را که نتوانسته اولیمار را نجات دهد، نجات دهد.

بخوانید:   سیم کارت ساخت کلاسیک Factorio اکنون از کنترلر پشتیبانی می کند

Pikmin 4 دارای طیف گسترده تری از ابزارها است که فراتر از انواع جدید Pikmin و Oatchi همیشه در حال تکامل است. در The Lab، بازیکنان می‌توانند اقلام و وسایلی مانند پهپادی که سطوح را بررسی می‌کند، بسازند، که از مواد خامی ساخته شده است که شما و Pikmin شما می‌توانید برداشت کنید.

Oatchi، که به عنوان تانک / زرهی حمل و نقل به پیاده نظام Pikmins عمل می کند، یک افزوده جدید بزرگ و جذاب است. توله سگ فضایی دو پا می تواند اشیاء را با یک حرکت عجله ای قدرتمند از بین ببرد، ارتش کوچکی از Pikmin را بکشد و از روی تاقچه های کوچکی که کاوشگر فضایی شما نمی تواند بپرد. Oatchi همچنین می تواند ارتقا یابد، نیش، توانایی شفا و موارد دیگر را تقویت کند.

و برای بازیکنان پیکمین که از مرگ پیکمین به طور دسته جمعی، یا با غرق شدن یا در آرواره های بولبورب، بر باد می روند، Pikmin 4 به شما امکان می دهد مرگ های غیرضروری – یا حداقل، دردناک ترین آنها را خنثی کنید.

سری بازی‌های استراتژیک دوستانه نینتندو Pikmin دارای عمق و وسعت بیشتری در دنباله مورد انتظار ماه آینده است. Pikmin 4. انواع جدیدی از Pikmin، از جمله Ice Pikmin که می‌تواند دشمنان و آب را منجمد کند، و Glow Pikmin، که می‌تواند در نبردهای کاملاً جدید شبانه استفاده شود، به یکی دیگر از موارد فوق‌العاده می‌پیوندند: سگ فضایی Oatchi.

نبرد Dandori در Pikmin 4، تنظیماتی را نشان می دهد که دو بازیکن در حال مبارزه برای گنج و منابع هستند.

نبردهای Dandori یک استراتژی سریع در صفحه نمایش تقسیم شده است
تصویر: نینتندو

این ماموریت چالش برانگیز توسط برخی از آنها کمتر دلهره آور شده است Pikmin 4در حال ساده سازی است. هدف قرار دادن دشمنان آسان تر است. می‌توانید پیاز خود را – پایه‌ای که به عنوان یک واحد ذخیره‌سازی Pikmin عمل می‌کند – در اطراف سطوح حرکت دهید تا عقبگرد را کاهش دهید. اگر می‌خواهید چالش خاصی را دوباره امتحان کنید (یا اگر تعداد زیادی از Pikmin شما مرده‌اند) می‌توانید زمان را به عقب برگردانید. به طور کلی، تحت محدودیت زمانی بازی های قبلی Pikmin، فشار کمتری برای تکمیل اکتشافات شما وجود دارد.

سطح زیرزمینی در Pikmin 4، Oatchi را نشان می دهد که دسته ای از Pikmin را بر پشت خود حمل می کند.

سطوح زیرزمینی در Pikmin 4 باز می گردند
تصویر: نینتندو