چشم انداز ما برای همه سنین

همانطور که به آینده می نگریم، بر کار با جامعه خود متمرکز شده ایم تا دیدگاه خود را از Roblox به عنوان یک پلت فرم برای همه سنین زنده کنیم. ما تلاش خواهیم کرد تا به سازندگان مسن‌تر اجازه دهیم که با خیال راحت محتوای جذاب‌تر و مختص سن را منتشر کنند، در حالی که متعهد به ارائه بهترین تجربه در ادب، محتوا و ارتباط برای همه در Roblox هستند.


هدف ما یک پلتفرم است که در آن تجربیات متناسب با سن برای هر مرحله زندگی را می توان یافت. این می تواند شامل تجربیاتی باشد که ممکن است در Roblox دیده باشید مانند کنسرت، مد دیجیتال، بازی های همه جانبه و آموزش. اما، در آینده‌ای دور، Roblox می‌تواند انواع مختلفی از تجربیات، مانند قرار مجازی برای گروه‌های سنی بالاتر، نمایش فیلم‌های مستقل و اشکال جدید محتوا مانند اخبار و موضوعات داغ را متصور شود.

تکامل جامعه ما

با تنوع روزافزون افراد در پلتفرم ما، توسعه دهندگان ما می‌خواهند دسترسی خود را از طریق انواع بیشتری از محتوا که تمام بخش‌های جامعه گسترده‌تر ما را هدف قرار می‌دهند، گسترش دهند. با توسعه دهندگان بالای 17 سال اکثر 1000 تجربه برتر ما را ایجاد می کنند، بسیاری به دنبال ایجاد تجربیاتی برای مخاطبان مسن تر هستند تا بتوانند منحصراً با افراد هم سن و سال خود تعامل داشته باشند. ما می خواهیم توسعه دهندگان خود را برای ارائه بهترین و ایمن ترین تجربه کاربری برای هر گروه سنی توانمند کنیم.

بخوانید:   بررسی Strayed Lights – A Spark of Brilliance – WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

دستورالعمل‌های تجربه و سیاست‌های سنی خاص

در روزهای اولیه Roblox، اریک کسل و من بخش‌هایی از هر روز را صرف ساختن و بازی کردن Roblox نمی‌کردیم، بلکه محتوا را مرور می‌کردیم و به نحوه تعامل مردم توجه می‌کردیم. این به ما یک حس اولیه اما آشکار کننده از قدرت پلت فرم برای اتصال داد – و در عین حال – نشان داد که چقدر احساس امنیت برای ارتباط انسانی ضروری است.

(¹),(²) شکل از سه ماهه اول 2023

مهم‌تر از همه، دستورالعمل‌های تجربه به کاربران و والدین کمک می‌کند همچنان آگاهانه درباره محتوایی که با آن در پلتفرم تعامل دارند تصمیم بگیرند. والدین می‌توانند از کنترل‌های والدین برای محدود کردن دسترسی به محتوا بر اساس این دستورالعمل‌های تجربه استفاده کنند و به آنها امکان می‌دهد تصمیم بگیرند چه چیزی برای فرزندانشان مناسب است. همانطور که پلت فرم ما بزرگ شده است، ابزارهای ما و این پیشرفت ها اکنون تجربه کاربری غنی تر، ایمن تر و جذاب تر را برای همه فراهم می کند.

یکی از سیاست های سنی ما این است دستورالعمل های تجربه. محتوای Roblox در حال حاضر با چندین گروه دستورالعمل تجربه مطابقت دارد: از همه سنین تا حداقل سنی مانند 9+ و 13+. این دستورالعمل ها با دادن جهت و پارامترهایی به توسعه دهندگان برای ایجاد محتوای مناسب برای محدوده سنی خاص، به تنوع محتوا کمک می کند. در نتیجه، ما شروع به دیدن تجربیات بیشتری می‌کنیم که برای گروه‌های سنی خاصی مانند سفارشی و مرتبط هستند جنگجویان مبارزه برای 13+ کاربر یا پیگگی برای 9+ کاربر در حالی که پیشنهادات ویژه سنی ما در حال رشد است، بیشتر تجربیات هنوز برای «همه سنین» ارائه می‌شوند و اطمینان حاصل می‌کنند که مخاطبان جوان‌تر ما از شبیه‌سازی‌های آموزشی در همه دوران‌ها مانند ماموریت مریخایجاد شده توسط موزه علوم، به بازی های مسابقه ای رقابتی مانند فرار از زندان برای 9+ کاربر به منظور ایجاد تجربیات فراگیرتر و جذاب تر برای همه سنین، ما روی فناوری هایی مانند گرافیک با کیفیت بالاتر و پوشاک لایه ای.

بخوانید:   The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom چقدر طول می کشد؟

(³) شکل از سه ماهه چهارم 2022

منبع: https://blog.roblox.com/2023/05/our-vision-for-all-ages/

در Roblox، ما در حال ساختن یک پلتفرم همهجانبه برای ارتباط و ارتباط هستیم ایمنی و مدنیت در پایه آن، دنیای واقعی را شبیه سازی می کند. در زندگی واقعی، مردم هر روز از مکان‌هایی که برای همه سنین طراحی شده‌اند، از پارک‌های موضوعی گرفته تا پارک‌های شهری بازدید می‌کنند. گروه های سنی بالاتر وارد محیط هایی می شوند که نیاز به تایید سن دارند، از کلوپ های شبانه گرفته تا برخی کنسرت ها یا فیلم ها. در Roblox، ما می خواهیم این پویایی های زندگی واقعی را در فضای مجازی بازسازی کنیم. درست مانند زندگی واقعی، کلید ایجاد انتظارات مناسب برای افراد در Roblox بر اساس تجربیات مختلف است. در حالی که ما به چگونگی این اتفاق در دنیای واقعی عادت کرده‌ایم، برای ایجاد این فرآیندها به صورت دیجیتالی، یک دور جدید از قصد و تلاش لازم است. ما هیجان زده هستیم که راه را برای این دنیای دیجیتال جدید که هم امن و هم مدنی است هموار کنیم.

نوزده سال بعد، با گسترش پلتفرم و بزرگ شدن کاربران ما در کنار ما، جامعه Roblox ما همچنان به تکامل خود ادامه می دهد. بیشتر از 55%¹ کاربران ما اکنون بیش از 13 سال سن دارند و سریعترین بخش جمعیتی ما کاربران 17-24 ساله هستند، با 35%² رشد DAU YOY در سه ماهه اول 2023. اکنون 17 تا 24 کاربر نشان می دهند 22%³ جامعه ما

Roblox مکانی جذاب برای مردم برای معاشرت با دوستان، معاشرت و ارتباط است. و ما به طراحی پلتفرم خود برای باقی ماندن ادامه خواهیم داد محیطی امن و محترم برای همه سیاست‌های پویا و متمایز از نظر سنی، کلید ارائه بهترین تجربه برای همه در یک پلتفرم واحد هستند. علاوه بر پروتکل‌های ایمنی قوی که قبلاً در اختیار داریم، انواع ویژگی‌های جدید ویژه سن را پیاده‌سازی کرده‌ایم که معتقدیم برای پرورش تجربه‌های متفاوت سنی ضروری هستند. دبلیوe یک سیستم تأیید سن را پیاده‌سازی کرد که می‌تواند برای ویژگی‌های آینده مانند تجربیات خاص سنی استفاده شود. به عنوان مثال، کاربران می توانند سن خود را با استفاده از شناسه و نمای سلفی زنده برای ویژگی ها و تجربیات خاص تأیید کنند. علاوه بر این، ما داریم ویژگی‌های ایمنی ارتباطی که به کاربران امکان می‌دهد کاربران را بی‌صدا و مسدود کنند، ضبط‌های صوتی ایمن برای بررسی گزارش‌های سوءاستفاده و سیگنال‌های جامعه برای تعلیق دسترسی صوتی به افرادی که ما را نقض می‌کنند. استانداردهای جامعه. این ویژگی‌ها به ما اجازه می‌دهند تا با خیال راحت اتصال همه جانبه را بهتر از همیشه فعال کنیم.

بخوانید:   PowerWash Simulator در اواخر امسال DLC رایگان بیشتری اضافه می کند

یک سال هیجان انگیز در پیش است