چقدر برای شکست دادن جزیره مرده 2

ثبت نام کنید یا هم اکنون وارد شوید!

برای یک، این تخمین یک بازی را در نظر می گیرد که در آن کمپین اصلی را تکمیل می کنید و مقداری مطالب جانبی 24 ماموریت اصلی در داستان، در کنار 33 ماموریت جانبی و 15 ماموریت درجه سوم که مجموعاً گمشده و پیدا شده نام دارند، وجود دارد. اگر می خواستید تکمیل کنید همه از این موارد، بازی شما شما را به آن نزدیک تر می کند 30 ساعت یا حتی کمی بیشتر، مشابه زمان پخش بررسی Dead Island 2 ما.

بخوانید:   Lord Of The Rings Online در این ماه شانزدهمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد

با کلیک روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

Dead Island 2 در حال حاضر منتشر شده است، و اگر می‌بینید که حاضرید هزاران نفر زامبی‌ها را در یک بازی کامل روی سرتان بکوبید، احتمالاً می‌خواهید بدانید که بازی چقدر طول می‌کشد. ما آن را به طور کامل بازی کرده ایم و می توانیم به این سوال پاسخ دهیم. مثل همیشه، پاسخ تا حدودی به این بستگی دارد که چه نوع سبک بازی را به آن خواهید آورد. اما ما تمام این رویکردهای مختلف را بررسی خواهیم کرد و شما می توانید تصمیم بگیرید که کجا فرود بیایید. اگر تعجب می کنید که جزیره مرده چقدر طول دارد، پاسخ عمیق شما در اینجا است.

Table of Contents

بازی Dead Island 2 چقدر است؟

ما چیزهای بیشتری درباره Dead Island 2 برای نشان دادن به شما داریم، بنابراین حتماً آن را در مرکز راهنمای ما بررسی کنید. از طرف دیگر، اگر چشمتان به یک بازی بزرگ دیگر در این ماه دوخته شده است – شاید یکی با شمشیرهای نوری – گالری زیر از بزرگترین بازی های آوریل را ببینید.

لطفاً از یک مرورگر با قابلیت ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.