چهار عنوان کلاسیک SEGA Genesis اکنون در Nintendo Switch Online در دسترس هستند

نینتندو مرتباً مجموعه بازی های موجود برای مشترکین Nintendo Switch Online + Expansion Pack را به روز می کند. همین چند ماه پیش، با معرفی عناوین GameBoy Advance به این سرویس، به شدت گسترش یافت.

با این حال، اکنون چهار عنوان کلاسیک SEGA Genesis را برای بازیکنان اضافه کرده است تا دوباره آن‌ها را ببینند یا برای اولین بار امتحان کنند.

همین جا نگاهی اجمالی به آثار کلاسیکی که در این ماه به NSO می آیند را ببینید.

این بار، چهار عنوان SEGA Genesis که بازیکنان می‌توانند در آنها شیرجه بزنند عبارتند از: Pulseman، Flicky، Street Fighter II: Special Champion Edition و Kid Chameleon. صادقانه بگویم، تنها چیزی که من حتی از راه دور با آن آشنا هستم Street Fighter II است و دلیلش هم این است که خب، این Street Fighter است.

Flicky یک بازی پلتفرمینگ از SEGA است که شخصیت اصلی آن یک پرنده آبی کوچک است. فلیکی باید در نهایت از خود و صدای جیر جیرش در برابر گربه ببر از طریق این اسکرولر جانبی محافظت کند، و طلسم بالدار حتی بعداً در Sonic the Hedgehog ظاهر شد.

منتشر شده توسط SEGA و توسعه یافته توسط Game Freak، Pulseman است، که طرح آن در سال 2023 بسیار مرتبط تر از سال 1995 به نظر می رسد. وظیفه شما به عنوان Pulseman این است که جلوی Doc Waruyama دیوانه هوش مصنوعی را بگیرید زیرا او تروریسم سایبری را در سراسر جهان پخش می کند. کره زمین Game Freak واقعاً می دانست که جامعه با این یکی به کجا می رود.

بخوانید:   چگونه The Mario X Lush Collaboration Bowser Sexy and My Skin Yellow شد

Street Fighter II: Special Champion’s Edition از Capcom نیازی به توضیح زیادی ندارد. این یک بازی آرکید مبارزه ای است که در آن با مردم مبارزه می کنید. همانطور که گفته شد، مجموعه ای از حالت های بازی برای انتخاب وجود دارد، و تعداد زیادی حالت برای سرگرم کردن شما در حالی که منتظر Street Fighter 6 هستید.

آخرین، اما نه کم اهمیت، Kid Chameleon از SEGA است. یکی دیگر از عنوان‌های فرعی با سطوح مختلف، شما نقش Kid Chameleon را بر عهده می‌گیرید که او وارد واقعیت مجازی می‌شود تا شخصیت‌های مختلف را نجات دهد و در نهایت رئیس، Hedy Metal، سقوط کرد. حتی الان هم فوق العاده باحال به نظر می رسد.

آیا هر یک از عناوین بالا را بررسی خواهید کرد؟ اگر چنین است، باید مطمئن شوید که نه تنها برای Nintendo Switch Online، بلکه برای بسته توسعه NSO نیز اشتراک فعال دارید.

منبع: https://www.vg247.com/four-classic-sega-genesis-titles-are-now-available-on-nintendo-switch-online