چه چیزی بهتر است: مبارزه با چالش‌های دوگانه یا اختیاری که از قبل پاداش می‌دهند؟

دفعه قبل تصمیم گرفتید نوازش سگ بهتر از ورود به فضای مجازی است. من عصبانی نیستم، فقط ناامید هستم. و احتمالاً حتی متوجه نمی‌شوید که من اینجا در فضای مجازی عبوس می‌شوم، زیرا با ذهن یک کودک نوپا مشغول غلغلک دادن یک کیسه بدبوی بد هستید. خوب، خوب، هر چه باشد. این هفته، همه چیز در مورد چالش های خود تحمیلی است. چه چیزی بهتر است: مبارزه با چالش‌های دوگانه یا اختیاری که از قبل پاداش می‌دهند؟

مبارزه با دوتایی خود

وارد میدان رئیس می‌شوید و آنجا می‌ایستند: دشمن شما، قربانی بعدی‌تان،… خودتان؟ من همیشه خوشحال می شوم وقتی یک بازی باعث می شود که با دوبلم مبارزه کنم.

بهترین مثال اخیر، اشک تقلیدی Elden Ring است، یک لکه جیوه ای که به شکل شما در می آید و با سلاح ها و جادوهای شما مقابله می کند. اگر آن را شکست دهید، می توانید آن را به عنوان یک روح دوستانه احضار کنید، شما کوچک خود را در جیب خود قرار دهید. گسترش The Elder Scrolls IV: Oblivions’s Shivering Isles به طور مشابه شما را با سایه خود روبرو می کند. و جستجوی جانبی آینه ای Control کاملاً ارزش ضربه زدن را دارد تا جسی بتواند کت جذاب esseJ را ادعا کند. ادامه بده، نمونه های بیشتری به من بگو.

بخوانید:   قیمت و جزئیات فصل Diablo 4 Battle Pass فاش شد

مسابقه آینه می تواند دشوار باشد. می توانید شاهد اجرای ساخت خود بدون کندی و ناشیانه بودن گوشت خود باشید. از برخی جهات، این اعتبار دارد! ساخت و ساز شما ثابت شده است. این نیز جالب است، زیرا بازیکنان و NPCها به ندرت با ابزارهای مشابه مبارزه می کنند. ما بسیار به داشتن مزایا عادت کرده‌ایم و به سیستم‌های بسیار بیشتری نسبت به این افراد جعلی دسترسی داریم. این چقدر حس هیولایی است که با من روبرو شوی، ها؟ اما می‌تواند کاملاً وحشتناک باشد اگر بازی برای چالش‌های بیشتر یا برای مقابله با هوش مصنوعی مادون‌انسانی طرفدار من باشد (چطور آنها اغلب سلامت بیشتری نسبت به من دارند؟).

در بسیاری از بازی‌ها با دوئل‌های doppelgänger، مردم راه‌هایی برای پنیر کردن آن پیدا می‌کنند. یک روش کلاسیک در بازی‌های RPG این است که قبل از مبارزه از تن بیرون بیایید، زره‌های محکم خود را بردارید و شمشیرهای براق خود را کنار بگذارید تا کلون شما با آنها تولید نکند، سپس به محض اینکه دشمن برهنه‌تان ظاهر شد، عجله کنید. مطمئناً پنیر است، اما بسیار خنده‌دار است: 1) با سیستم درگیر شوید و به NPC یادآوری کنید که دسترسی ویژه‌ای به واقعیت دارید. 2) آن احمق را در شلوار خود ببینید. راه دیگر این است که مهارت‌ها و آیتم‌های مضر را تجهیز کنید، دوقلوهایتان را سمی کنید یا سلامتی را با توانایی‌هایی که بهتر از استفاده از آنها می‌دانید قربانی کنید. اعتراف می‌کنم که ساخت‌های بدی را در Guild Wars تجهیز می‌کنم تا با برخی از شخصیت‌هایم مطابقت آینه‌ای داشته باشم. اگر سرگرمی شما را خراب می کند، خوب، شما فقط خودتان را مقصر هستید و فقط شما و دوقلوهایتان باید بدانید.

بخوانید:   بررسی Evil Dead Rise: گور پر جنب و جوش برای بیماران ترسناک شاد

مسلماً برخی از دوقلوها کاملاً بی فایده هستند، فقط ویترینی از هوش مصنوعی بداخلاق که به طرز ناشیانه ای طلسم ها و حملات را بدون ترکیب ها و ظرافت هایی که به قتل های من دامن می زند، به هم می زند. من کمی برای آنها احساس بدی دارم، اما هنوز از این فکر قدردانی می کنم. و اگر با کمی خودفریبی مشکلی ندارید، بیایید بگوییم این ثابت می‌کند که شما آنقدر باهوش هستید و در بازی‌های ویدیویی خوب هستید که حتی یک هوش مصنوعی با سیناپس‌های سیلیکونی هم نمی‌تواند بهترین شما را داشته باشد.

اگر می‌خواهید، من حاضرم استدلال‌هایی بشنوم که مسابقات آینه‌ای بازی فایتینگ می‌تواند حساب شود. آنها شما هستید، شما آنها هستید، شما حرکات مشابهی دارید—و ممکن است ذهن انسانی داشته باشند که می داند چگونه به درستی شما باشید. ما را متقاعد کنید؟ یا ما را منصرف کند.

چالش های اختیاری که از قبل پاداش می دهند

در اکثر بازی‌ها، چالش‌های اختیاری پس از آن مورد قضاوت قرار می‌گیرند و در صورت داشتن شرایط، جوایزی به شما تعلق می‌گیرد. این است: کمی خسته کننده. یکی از چیزهایی که من شروع به دیدن بیشتر در Roguelikes کردم برعکس آن است. این چند بازی فوق‌العاده جایزه را از قبل به شما می‌دهند، سپس بگویید: “بسیار خوب، این اسباب‌بازی جدید فانتزی شماست، حالا بیایید ببینیم آیا می‌توانید آن را نگه دارید یا خیر.”

اخیراً من بازی‌های زیادی با بازی Slice & Dice سیاه‌چال-خزنده ساخت تاس بازی کرده‌ام که گاهی اوقات چالش‌های اختیاری را قبل از نبرد ارائه می‌کند. اقلامی را که دریافت خواهید کرد و هیولاهای اضافی که در نبرد با آنها روبرو خواهید شد را نشان می دهد. شما دقیقاً پاداش ها و خطرات آن را می دانید، پس چه احساسی نسبت به این قمار دارید؟ آیا مطمئن هستید که این آیتم ها به اندازه کافی قدرت اضافی را برای شما به ارمغان می آورند تا بتوانید بدهای جایزه را از بین ببرید؟ یا می‌خواهید استخوان‌ها را بچرخانید و آن را شانس دهید؟ اگر نه، هی، جای نگرانی نیست، به مبارزه رسمی ادامه دهید.

بخوانید:   رزمایش هوایی مشترک کره جنوبی و آمریکا با بمب افکنB-۵۲

خرید در اسکرین شات Brotato.

در حالی که آنها به عنوان چالش های رسمی ارائه نمی شوند، بازی سرگرم کننده بقا موج کوچک Brotato این اثر را روی تعداد انگشت شماری از آیتم ها تکرار می کند. آیتم Peacock به شما یک جایزه دائمی 25٪ XP به اضافه یک جایزه موقت 100٪ XP اضافی برای موج بعدی پس از بدست آوردن آن می دهد، اما همچنین در طول آن موج 50٪ آسیب اضافی از دشمنان دریافت خواهید کرد. این یک جسارت عالی به نظر می رسد، به خصوص وقتی می دانید که موج بعدی یک گروه گروهی است. زنده بمانید و از خنده بیرون بیایید. اما اگر بیش از حد اعتماد به نفس داشته باشید یا قدرت دویدن خود را اشتباه محاسبه کنید، به راحتی می توانید بمیرید. و آیتم Bait با هزینه کم، آسیب دائمی را افزایش می دهد، اما در موج بعدی، تعداد زیادی زالوهای گلوله افکن سخت ایجاد می کند که شما را تعقیب می کنند. آنها را شکست دهید و آسیب ارزانی دریافت کرده اید، اما اگر در زمان نامناسبی آن را بخرید، آن زالوها می توانند آزار دهنده باشند. من به هر دوی این موارد مرده ام و با هر دوی آنها پیشرفت کرده ام. قرار دادن این جلوه ها روی آیتم ها روشی هوشمندانه برای مدیریت آن است. مرا در حال جستجوی بیهوده در حال گشت و گذار برای معامله بگیرید و با جسارتی با من روبرو شوید.

من تصور می‌کنم کاربرد گسترده‌تر این ایده حالت‌های دشواری است که در آن شما در سطوح دشواری بالاتر آمار افت یا جایزه بهتری دریافت می‌کنید، اما خب، این خیلی گسترده است. بیایید آن مورد خاص را برای زمان دیگری ذخیره کنیم.

این مورد ممکن است بیشتر به بازی‌های roguelike و بازی‌های دیگر با permadeath (یا حداقل بدون سیو) باشد، اما برای من بسیار جالب‌تر از پاداش‌های بعد از آن است. چیز جالبی را از قبل به من بدهید، هیجان و اعتماد به نفس (بیش از حد) را که با چیزهای جالب همراه است به من بدهید، سپس مجبورم کنید برای حفظ آن بسیار سخت بجنگم. من را مسلح کنید سپس مرا بفرستید تا کتک بخورم. به من فرصت هایی برای غرور بدهید، زیرا هیچ احساسی بیشتر مرا تعریف نمی کند.

اما کدام بهتر است؟

تنها چیزی که می تواند تطبیق آینه را بهتر کند این است که از قبل یک آیتم قدرتمند را به من ارائه دهید که می دانم doppelgänger نیز دریافت می کند و علیه من استفاده می کند. بله، آن را برای من مهر و موم می کند. اما نظر شما چیست خواننده عزیز؟

برنده خود را انتخاب کنید، در نظرسنجی زیر رای دهید و برای متقاعد کردن دیگران در نظرات خود را مطرح کنید. هفته آینده دوباره گرد هم می‌آییم تا ببینیم کدام چیز پیروز است – و مسابقه بزرگ را ادامه خواهیم داد.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/whats-better-fighting-your-double-or-optional-challenges-giving-rewards-upfront