چه کسی مادر بری آلن را در فلش کشت؟ با Reverse Flash آشنا شوید.

فیلم پاسخ های مبهمی دارد. کمیک ها پاسخ های عمیق تری دارند.

اما این موضوع تان را با چالشی روبرو می کند. او نمی تواند بری را بکشد، یا مانع از تبدیل شدنش به فلش شود، زیرا در این صورت خودش دیگر وجود نخواهد داشت. بنابراین فلش: تولد دوباره داستان کاری است که او تصمیم گرفت به جای آن انجام دهد. او به گذشته بازگشت تا مخفیانه تمام لحظات زندگی بری را دنبال کند و آن را بسازد بدترین چیزی که ممکن است باشد، در حالی که هنوز بری را به عنوان یک قهرمان برای الهام بخشیدن به Thawne برای تبدیل شدن به Reverse-Flash باقی می گذارد.

نام واقعی زوم در زمان گم شده بود.  حتی بیوگرافی فلش هم آن را ثبت نکرده بود.  با این حال، اینجا در قرن بیستم، همه چیز رایج بود.

تصویر: مارک وید، گرگ لاروک/دی سی کمیک

فلش معکوس به بری آلن توضیح می‌دهد که او مسئول این است که یک بار در مدرسه از پله‌های مدرسه افتاد و دستش شکست، خانه‌اش سوخت و سگش در فیلم The Flash: Rebirth فرار کرد.

تصویر: جف جانز، ایتان ون اسکایور/دی سی کمیک

نه. تاون است در اصل نقطه اشتعال مینی سریالی که فلش بر اساس آن ساخته شده است، اما او واقعاً آنجاست تا از اینکه بری چگونه به طرز شگفت انگیزی در حالی که سعی می کند جلوی او را بگیرد، خجالت می کشد. به نظر می رسد احتمال دارد که تیم پشت سر فلش احساس می‌کردند که بدون معرفی ایوبارد تاون و این ایده که او با سفر در زمان زندگی بری را ویران کرد، به اندازه کافی تلاش کردند – بنابراین در این فیلم، آنها فقط این سؤال را که واقعاً چه کسی مادر بری را کشته است، کاملاً باز می‌گذارند، گویی واقعاً این اتفاق نیفتاده است. موضوع. و از بسیاری جهات، اینطور نیست: فلش بری درباره مرگ مادرش است که چه کسی او را کشته یا نه، باید این کار را انجام دهد.

بخوانید:   حضور ناوشکن چینی در محل رزمایش موشکی تایوان

سازمان بهداشت جهانی در حقیقت مادر بری آلن را کشت؟

همچنین، بسیار وحشیانه است که بتمن 1989 مایکل کیتون را بیاوریم – که معروف است همان “من شرورم را خلق کردم و شرور من مرا خلق کرد” – و سپس همان طرح را با داستان اصلی فیلم انجام دهیم. پسر هم همینطور

بعید به نظر می رسد که فلش دنباله‌ای مستقیم خواهد داشت و دی سی فیلم‌ها در مسیری بسیار متفاوت حرکت می‌کنند. اما مطمئناً فضا برای رونمایی قدیمی Reverse-Flash وجود دارد. چه کسی می داند، شاید بری آلن دارد با شیطان در نور مهتاب رقصید.

منبع: https://www.polygon.com/23760786/flash-mom-death-comics-barry-allen-eobard-thawne

پیچیدگی آشکار این بود که در تمام مدت آگاتا بود.

و منظورم این است که مرد کاملاً دقیق بود. آیا بری آلن تا به حال توانسته بود یک بادکنک مهمانی داشته باشد بدون اینکه به طور تصادفی آن را در آسمان رها کند؟ آیا او تا به حال توانسته بود یک قیفی بستنی بخورد، بدون اینکه روی چیزی خیلی سریع که نمی‌توانست آن را ببیند و تماشای پیمانه‌ها روی زمین بخورد؟ بعید به نظر می رسد.

(اد. توجه داشته باشید: این قطعه حاوی اسپویلر برای فلش، فیلم.)

بری آلن به عنوان یک شخصیت تقریباً 70 سال است که او همیشه کودکی غم انگیزی نداشته است. این جزئیاتی است که در سال 2009 به او پیوند زده شد فلش: تولد دوباره مجموعه کمیک، نوشته جف جانز و طراحی شده توسط ایتان ون اسکایور. مسائل آنها از آنجا شروع می شود که بری به طور غیرمعمولی درگیر مرگ نابهنگام مادرش و همچنین مرگ پدرش در زندان می شود که تاکنون جزئیاتی از پیشینه او ذکر نشده است.

نسخه های مختلفی از این شخصیت در کمیک ها وجود دارد، اما معروف ترین آنها Eobard Thawne است که به نوعی شبیه جوکر The Flash است.

تاون دانشمندی از دهه 2400 است که از طرفداران وسواسی ابرقهرمان باستانی فلش بود، به طوری که در آینده تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفت تا دقیقاً شبیه بری شود و با زحمت تصادف بری را با مواد شیمیایی و رعد و برق بازسازی کرد تا به خود سرعت دهد. قدرت ها سپس او به گذشته سفر کرد تا با قهرمان خود ملاقات کند، و تنها نمایشگاهی از شرور Reverse-Flash در موزه فلش سنترال سیتی کشف کرد. به شیوه ای بسیار بد در سفر در زمان، اثبات اینکه ثون قرار بود بدترین دشمن قهرمانش شود – و در نهایت به دست بری آلن بمیرد – روان او را شکست و به داستان منشأ شرور او تبدیل شد.

فیلم‌های مدرن سفر در زمان طبیعتاً بینندگان را با سؤالاتی مواجه می‌کنند، مهم نیست که چقدر سعی می‌کنند داستان را روشن نگه دارند. ممکن است اینطور باشد فلش همچنین، با توجه به چندجهانی پیچیده آن در سفر در زمان. اما یک سوال بزرگ وجود دارد که فیلم به سادگی علاقه ای به پاسخگویی به آن ندارد.

حوادث از فلش این فیلم و همچنین رویداد متقاطع کتاب های مصور نقطه اشتعالزمانی جرقه می‌زنند که بری محدودیت‌های قدرت سرعت خود را برای سفر به گذشته و تلاش برای جلوگیری از قتل مادرش به طور کلی افزایش می‌دهد.

پس چه کسی مادر بری آلن را کشت؟

آگاتا هارکنس در حالی که روی صندلی کارگردانی در WandaVision می‌نشیند، روی شانه‌اش پوزخند می‌زند و احتمالاً جشن می‌گیرد که مانند بسیاری از تبهکاران MCU کشته نشده است.

تصویر: دیزنی پلاس

مانند تجدید حیات فاش می‌کند، یکی از قدیمی‌ترین شرورهای بری، ایوبارد تاون (با نام مستعار پروفسور زوم، با نام مستعار فلش معکوس) به گذشته سفر کرده بود، و او نه تنها مادر بری را به قتل رسانده و پدرش را به خاطر آن متهم نمی‌کند، بلکه اساساً باعث هر بدی دیگری نیز شده است. ، اتفاق غم انگیز یا ناامید کننده ای که تا به حال برای بری اتفاق افتاده بود. بری به دلیل تداخلش با جریان زمانی، همیشه دوران کودکی غم انگیزی داشت.

Reverse-Flash کیست؟

که در فلش: تولد دوبارهیونجه زیادی از این واقعیت ساخته شده است که شخصیت های فلش در سفر در زمان نمی توانند گذشته را تغییر دهند. رویدادهایی که در هر نقطه‌ای از پیوستار اتفاق می‌افتند، مانند داستان منشأ Reverse-Flash، فقط در اطراف خود به وجود می‌آیند. اما به دلایل کمیک که نیازی به دانستن آنها نیست، قدرت سرعت Thawne متفاوت از Barry عمل می کند، و او می توان گذشته را تغییر دهید

اگر دیده اید فلش، فیلم دی سی که یکی از آخرین ورودی های تداوم اسنایدرورس است — یا اگر دیده اید فلش، برنامه تلویزیونی در CW – پس می دانید. داستان منشأ عاطفی بری آلن این است که وقتی او کودک بود، مادرش به قتل رسید و پدرش به این جنایت محکوم شد. بری الهام گرفت تا یک تحلیلگر پزشکی قانونی شود تا شواهدی را برای ابطال محکومیت پدرش کشف کند.

ریورس فلش توضیح می دهد: «من هرگز تو را نکشتم، بری، چون به تو نیاز دارم.»  او به بری نیاز دارد تا تبدیل به فلش شود تا بتواند در آینده از او الهام بگیرد که به فلش معکوس تبدیل شود.

تصویر: جف جانز، اندی کوبرت/دی سی کمیک

بری آلن شاهد دستگیری پدرش به خاطر قتل مادرش در فیلم The Flash: Rebirth است.

تصویر: جف جانز، ایتان ون اسکایور/دی سی کمیک

شوخی کردم

البته تاج همه اینها این بود که تان پدر بری را برای قتل مادرش قاب گرفت، که بری در صفحات کتاب کشف کرد. فلش: تولد دوباره. تلاش بری برای سفر به گذشته و معکوس کردن مداخله تاون در زندگی‌اش – و اینکه چقدر بد پیش رفت – داستان جف جانز و اندی کوبرت بود. نقطه اشتعال مینی سریال، که در آن فیلم 2023 فلش بر اساس.

ایوبارد تاون در فیلم فلش حضور دارد؟