چگونه بازی های Tomb Raider را به ترتیب زمانی بازی کنیم

سومین و آخرین قسمت از سه گانه بازمانده، Shadow of the Tomb Raider، لارا را در حال پیاده روی در قاره آمریکا برای یافتن شهر Paititi قبل از اینکه آخرالزمان مایاها کل سیاره را درگیر کند، می کند. با یااکسی هیولا و ترینیتی همیشه حاضر بر پشت او، آیا او قبل از اینکه خیلی دیر شود موفق خواهد شد؟

2. Tomb Raider: The Curse of the Sword (2001)

Rise of the Tomb Raider لارا را وادار می‌کند تا در حال کاوش در سیبری برای شهر افسانه‌ای کیتژ در حالی که با ترینیتی، سازمان شبه‌نظامی که مدام در مسیرهای متقابل قرار می‌گیرد و با لارا سر می‌زند، می‌جنگد. در حالی که هر دوی آنها برای کشف مجدد کیتژ به سرعت می‌دوند، آیا نگهبانان افسانه‌ای جاودانه پادشاهی، آن‌های بی‌مرگ، خود را بسیار بیشتر از یک افسانه نشان می‌دهند؟

2. Rise of the Tomb Raider (2015)

موجود در: کامپیوتر، iOS، اندروید، پلی استیشن، سیستم عامل مک | IGN ها نقد و بررسی Tomb Raider II

بخوانید:   چین: آمریکا از نظر جاسوسی مقام اول را در جهان دارد

4. Tomb Raider III (1998)

موجود در: کامپیوتر، پلی استیشن، سیستم عامل مک | IGN ها نقد و بررسی Tomb Raider III

5. Tomb Raider: The Last Revelation (1999)

در سومین قسمت اصلی حماسه اصلی، لارا به دنبال یافتن سنگ اینفادا، یکی از چهار مصنوعات کریستالی است که هزاران سال پیش از بقایای یک شهاب سنگ ساخته شده است. فهمیدن اینکه دکتر ویلارد شرور قصد دارد از مجسمه ها برای سرعت بخشیدن به روند تکامل استفاده کند. او تصمیم می گیرد تا قبل از اینکه کل سیاره جهش پیدا کند، سه اثر باستانی باقی مانده را پیدا کند.

منبع: https://www.ign.com/articles/tomb-raider-games-in-order

موجود در: Xbox 360، Xbox One، PC، PS4، macOS، Linux، Stadia | IGN ها بررسی Rise of the Tomb Raider

3. Shadow of the Tomb Raider (2018)

این بار لارا در حال شکار خنجر شیان است، سلاحی جادویی که زمانی توسط امپراتوران چین استفاده می شد. یک رهبر فرقه به نام مارکو بارتولی که همچنین به دنبال خنجر برای توانایی جادویی آن برای تبدیل مالک به اژدها است.