چگونه هر مکان Lightroot را در Zelda پیدا کنیم: Tears of the Kingdom

نقشه مکان های لایت روت

یکی از بزرگترین سورپرایزهای The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom یک منطقه کاملاً جدید از نقشه بود. نه تنها می توانید آسمان های بالای Hyrule را کاوش کنید، بلکه می توانید در The Depths زیر شیرجه بزنید و از یک منطقه به همان اندازه عظیم عبور کنید.

همچنین می‌توانید مکان‌ها و نقاط مورد علاقه زرهی مختلفی را که قبلاً برای شما پیدا کرده‌ایم، پیدا کنید. این نقشه یافتن همه چیز را در Tears of the Kingdom آسان می کند.

شبیه به زیارتگاه های واقع در سراسر Hyrule در بالا، The Depths دارای یک سری نقاط سفر سریع است که می توانید در سراسر تاریکی فعال کنید به نام Lightroots. هر لایت روت مستقیماً زیر یک حرم در بالا قرار دارد، یعنی می توانید آنها را بر اساس مکان های حرم پیدا کنید یا برعکس.

چند لایت روت وجود دارد؟

وجود دارد در مجموع 120 لایت روت واقع در The Depths، که به طور مستقیم با تمام 120 زیارتگاه واقع در سطح Hyrule ارتباط دارد. نه تنها همه لایت روت ها مستقیماً در زیر زیارتگاه ها قرار دارند، نام هر یک در واقع همان نام حرم بالا است، اما به عقب است.

چگونه همه مکان های Lightroot را در Tears of the Kingdom پیدا کنیم

از آنجا که Lightroots مستقیماً در زیر عبادتگاه ها در سراسر Hyrule قرار دارند، ساده ترین راه برای تعیین دقیق مکان آنها این است که نقاط حرم را در نقشه بالا علامت گذاری کنید و به سمت آنها در زیر بروید. از طرف دیگر، اگر لایت‌روت‌هایی در The Depths پیدا کرده‌اید که زیر یک معبد کشف‌نشده قرار دارند، می‌توانید همین کار را برای یافتن جستجوی حرم در بالا انجام دهید. برای یافتن مکان‌هایی که از دست داده‌اید، به راهنمای ما برای همه مکان‌های زیارتگاه در Tears of the Kingdom نگاهی بیندازید.

بخوانید:   چین خواستار حمایت اروپا از توقف جنگ در اوکراین شد

از نقشه تعاملی ما Tears of the Kingdom استفاده کنید

نقشه مکان های لایت روت

به دنبال کمک بازی هستید؟ برای اطلاعات جستجو و راهنماها، به Tears of the Kingdom Walkthrough ما نگاهی بیندازید.

منبع: https://www.ign.com/articles/how-many-lightroot-locations-in-tears-of-the-kingdom

اگر قبلاً همه زیارتگاه‌ها را در سطح Hyrule پیدا نکرده‌اید، می‌توانید از نقشه تعاملی Tears of the Kingdom نیز استفاده کنید تا شما را به هر مکان راهنمایی کند. چه می‌خواهید بفهمید در The Depths به کجا بروید یا امیدوار هستید که همه زیارتگاه‌ها را در سطح و آسمان بیابید، نقشه ما شما را پوشش می‌دهد – از جمله تمام مکان‌های Lightroot.