چگونه یک رمان علمی تخیلی در سال 2019 با قدرت انتشار پست های انیمه در فضای مجازی منتشر شد

نه، این نام پسر عموی کمتر شناخته شده سیندار الف کماندار ارباب حلقه ها از قلمرو جنگلی نیست. این دست یکی از کاربران توییتر است که در روز یکشنبه، 7 می، تاییدیه کوتاهی از این کتاب را در توییتر منتشر کرد. احتمالاً به دلیل پوچ بودن نامی مانند «Bigolas Dickolas Wolfwood»، همراه با چنین تأیید جدی از رمان، این توییت به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و فروش کتاب را افزایش داد.

منبع: https://www.polygon.com/23718970/this-is-how-you-lose-the-time-war-trigun-viral

رمان علمی تخیلی امل المهتر و مکس گلدستون 2019 این است که چگونه شما جنگ زمان را از دست می دهید آخر هفته گذشته به طور غیرمنتظره ای به ششمین کتاب محبوب آمازون تبدیل شد و همه اینها به لطف «Bigolas Dickolas Wolfwood» است.

برای کسانی که آشنا نیستند، این است که چگونه شما جنگ زمان را از دست می دهید رمانی داستانی درباره دو مامور خرابکار رقیب در سفر در زمان است، با نام های رمز قرمز و آبی، که علیه یکدیگر کار می کنند تا جدول زمانی جناح های مربوطه خود را تغییر دهند. با گذاشتن پیام های تمسخر آمیز یکدیگر در زمان و مکان، این دو عامل شروع به عاشق شدن می کنند، همانطور که شما به خواب می روید. ابتدا به آرامی، سپس به یکباره، آنها را وادار می کند تا به این فکر کنند که بعد از به اصطلاح “جنگ زمانی” که برنده و شکست خورده است، چه آینده ای در انتظارشان است.

این را بخوان. چیزی در مورد آن جستجو نکنید. فقط آن را بخوانید فقط 200 صفحه است که می توانید آن را به صورت صوتی دانلود کنید و فقط چهار ساعت است. همین الان انجامش بده من خیلی جدی هستم pic.twitter.com/Pzb2FWvFlg

— bigolas dickolas woIfwood (@maskofbun) 7 مه 2023