چگونه GlüxKind Ella، کالسکه هوشمند مجهز به هوش مصنوعی را ایجاد کرد

این زوج همچنین دیدگاه خود را در مورد آینده لوازم هوشمند کودک و چگونگی امیدواری به بهبود زندگی والدین و مراقبان در سراسر جهان به اشتراک می گذارند.

آنها در مورد اینکه چگونه NVIDIA Jetson قابلیت های خودران Ella، تشخیص اشیا، کنترل صوتی و سایر ویژگی هایی را فعال می کند که آن را از سایر کالسکه ها متمایز می کند، بحث می کنند.

منابع اضافی:

واقعی یا غیر واقعی؟ وکیل استیون فرانک از یادگیری عمیق برای تأیید اعتبار هنر استفاده می کند
استیون فرانک شریک شرکت حقوقی مورگان لوئیس است که متخصص در حقوق مالکیت معنوی و فناوری تجاری است. او همچنین نیمی از تیم زن و شوهری است که از شبکه های عصبی کانولوشن برای احراز هویت شاهکارهای هنری از جمله آثار داوینچی استفاده کردند. سالوادور موندی، با کمک هوش مصنوعی.

GANTheftAuto: هریسون کینزلی در مورد محیط های بازی تولید شده توسط هوش مصنوعی
بازی کردن انسان ها با ماشین ها چیز جدیدی نیست، اما اکنون رایانه ها می توانند بازی هایی را برای مردم ایجاد کنند. هریسون کینزلی، علاقه‌مند به برنامه‌نویسی و تأثیرگذار رسانه‌های اجتماعی، GANTheftAuto را ایجاد کرد، یک شبکه عصبی مبتنی بر هوش مصنوعی که بخش قابل پخش بازی ویدیویی کلاسیک را تولید می‌کند. Grand Theft Auto V.

در این قسمت از پادکست هوش مصنوعی NVIDIA، میزبان نوآ کراویتز با هوانگ و هانگر در مورد سفر آنها از مصرف کنندگانی که به دنبال کالسکه بهتری هستند تا تبدیل شدن به کارآفرینانی که آن را ساخته اند صحبت می کند.

پت گریدی از Sequoia Capital و سونیا هوانگ در مورد هوش مصنوعی مولد
پت گریدی و سونیا هوانگ، شرکای Sequoia Capital، برای بحث در مقاله اخیر خود، “AI Generative: A Creative New World.” نویسندگان به پتانسیل هوش مصنوعی مولد برای فعال کردن اشکال جدید خلاقیت و بیان، و همچنین چالش‌ها و ملاحظات اخلاقی این فناوری می‌پردازند. آنها همچنین بینشی در مورد آینده هوش مصنوعی مولد ارائه می دهند.

بخوانید:   Elden Ring Champ Let Me Solo Her Beats Brutal All-Malenia Run

اشتراک، بررسی و دنبال کردن NVIDIA AI در توییتر
اگر از این قسمت لذت بردید، در پلتفرم پادکست مورد علاقه خود در پادکست هوش مصنوعی NVIDIA مشترک شوید و امتیاز و نظر خود را بگذارید. NVIDIAAI@ را در توییتر دنبال کنید یا به تیم پادکست هوش مصنوعی ایمیل بزنید تا در تماس باشید.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/04/12/smart-stroller/

کوین هوانگ و آن هانگر از بنیانگذاران GlüxKind هستند، یک استارت آپ مستقر در ونکوور که هدف آن آسان کردن فرزندپروری با هوش مصنوعی است. آنها همچنین متاهل هستند و یک فرزند با هم دارند که الهام بخش آنها برای ایجاد Ella است.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کالسکه ای را تصور کنید که بتواند خودش رانندگی کند، به کاربران در بالا رفتن از تپه ها کمک کند، در شیب ها ترمز کند و خطرات احتمالی را هشدار دهد. این کاری است که GlüxKind با Ella انجام داده است، یک کالسکه هوشمند برنده جایزه که از NVIDIA Jetson پلت فرم هوش مصنوعی و رباتیک لبه برای تقویت ویژگی های هوش مصنوعی آن.