چگونه Resident Evil 4 فرانچایز Resident Evil را نجات داد؟

اندازه:

اگر به تازگی در حال پیشرفت هستید، ویدیوی GameSpot History of Legend of Zelda و اولین قسمت از The Kurt Locker را که تمام بازسازی‌های اخیر را بررسی می‌کند، ببینید. همچنین می‌توانید ویدیویی در مورد اینکه چرا دارید به خودتان آسیب می‌رسانید تنها با یک بار پخش نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 تماشا کنید. ما همچنین یک ویدیوی دقیق داریم که در آن یک متخصص شمشیر به شمشیرهای نوری Star Wars Jedi: Survivor واکنش نشان می دهد.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.

سری Resident Evil در سال 1996 شروع به کار کرد و به تعریف ژانر ترسناک بقا کمک کرد و دنباله های آن بر اساس فرمول گسترش یافتند و به رشد فرنچایز به ارتفاعات جدید کمک کردند. در اولین اپیزود، «چگونه رزیدنت اویل 4 رزیدنت اویل را نجات داد»، دیو به تفصیل درباره این موضوع صحبت می‌کند که چگونه بازی سال 2005 به تغییر اوضاع پس از کاهش سرعت سری از نظر فروش کمک کرد.

ثبت نام کنید یا هم اکنون وارد شوید!

دیو می‌گوید: “رزیدنت اویل 4 مشعل رزیدنت اویل را با کاهش علاقه به فیلم‌های ترسناک بقا حمل کرد. این مجموعه کاملاً احیا کرد، آن را به طرفداران جدید معرفی کرد و توانست مسیری را برای رزیدنت اویل تا بازگشت بزرگ بعدی‌اش هموار کند.” در ویدیو «رزیدنت اویل 4 ممکن است برای برخی تفرقه‌انگیز باشد، اما من فکر می‌کنم شکی نیست که فرنچایز Resident Evil را نجات داد».

می‌خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه‌هایتان به خاطر بسپاریم؟

هفته ویدیوی جدید گیم اسپات با اولین قسمت از «چگونه ذخیره شد» ادامه دارد. این یک سریال تکراری است که در آن، دیو کلین، تهیه‌کننده ارشد، مستند می‌کند که چگونه بازی‌های خاص فرنچایزها را از لبه پرتگاه خارج کرده‌اند، یا در برخی موارد، چگونه به نجات استودیوهای بازی کمک کرده‌اند تا همچنان فعال باشند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/how-resident-evil-4-saved-the-resident-evil-franchise/1100-6513878/?ftag=CAD-01-10abi2f

با کلیک روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید