ژوئن 2023 است و EA می خواهد NFT ها را به FIFA & Madden اضافه کند

NFT های لعنتی شما را می مکند

جالب ترین چیز در مورد اعلامیهشاید این باشد که حتی نایک و EA نیز از آن خجالت می کشند (یا به عمد مبهم کردن، شما انتخاب می کنید!) حقیقت، به همین دلیل است که شما هیچ اشاره ای به واژه NFT در اخبار یا حتی اشاره ای به Web3 پیدا نمی کنید. در عوض EA به سادگی می گوید شراکت خواهد ساخت “.خلاقیت های مجازی SWOOSH در دسترس است که به اعضا و بازیکنان فرصت های منحصر به فرد جدیدی برای ابراز وجود و خلاقیت از طریق ورزش و سبک امکان می دهد.

Street Fighter 6 بهترین حالت تمرینی را دارد که تا به حال دیده ام

استودیوی مجازی نایک و EA SPORTS امروز همکاری جدیدی را با هدف افزایش و شخصی سازی تجربه ورزش مجازی برای طرفداران در سراسر جهان اعلام کردند. این همکاری دو تا از بزرگ‌ترین نام‌های ورزش و سرگرمی را گرد هم می‌آورد و به همه راه‌های جدیدی برای اعضای .SWOOSH، تجربه جدید جامعه دیجیتال نایک و طرفداران EA SPORTS منجر می‌شود تا سبک شخصی خود را از طریق بازی بیان کنند.

اصلاً به چه معناست؟ این یک NFT است (توکن غیر قابل تعویض) پلتفرم، یک کلاهبرداری با رمزارز مجاور که در سال 2021 منفجر شد و سپس سقوط کرد سخت در سال 2022، یک صعود و سقوط است شاید به بهترین شکل با این گرافیک نشان داده شود:

بازی‌های EA Sports در حال حاضر، البته، گاهی اوقات به شکل باز کردن قفل‌های رایگان، برخی دیگر را ارائه می‌دهند که باید برای استفاده از ارز درون بازی (یا در دنیای واقعی) پول پرداخت کنید.

منبع: https://kotaku.com/ea-sports-fifa-madden-nike-nft-web3-crypto-scam-swoosh-1850505156

این معامله به طور خاص به شرح زیر است:

چکمه های نایک

EA Sports و Nike اعلام کردند دیروز که در نقطه ای در “آینده” بازی هایی مانند فیفا و دیوانه دارای ادغام با .Swoosh است که نایک آن را به عنوان “تجربه جدید جامعه دیجیتال».