کاتسوهیرو هارادا از Tekken 8 واکنش بازیکنان را تا کنون “بیش از حد مثبت” می خواند | کامیک کان 2023

KH/MM: سخت است، زیرا همه شخصیت ها این بار نیز بسیار منحصر به فرد هستند. اما، به خصوص لیلی، زیرا یک طراح خاص وجود دارد که او مدت زیادی او را زیر نظر داشت، و این اولین باری است که ما واقعاً با او کار می کنیم. به نظر من اسمش یاسمین از نیوزلند است. و ما در واقع از او خواستیم این بار لیلی را طراحی کند. و بنابراین این یک لباس کاملاً جدید برای او است، بر اساس هنرمندی که او مدت زیادی می خواست با او کار کند. بنابراین، این احتمالا مورد علاقه اوست.

کاتسوهیرو هارادا/مایکل موری: این کاری است که ما در ورودی‌های گذشته انجام داده‌ایم، مانند تگ یا گاهی اوقات Tekken 5. بنابراین بستگی به جفت شدن شخصیت‌ها و آنچه می‌گویند دارد. بنابراین اگر آنها رابطه خاصی داشته باشند، چه خوب یا بد، آنگاه تغییر می کند. و هارادا گفت که مورد علاقه او جون و کازویا هستند.

Tekken 8 در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد، اما یک تست شبکه بسته فقط برای پلی استیشن 5 در حال حاضر تا امروز، 24 ژوئیه در حال انجام است و همه پلتفرم ها (PS5، Xbox Series X/S و PC) از 28 تا 31 جولای دارای یکی خواهند بود. متاسفانه، ثبت نام برای این تست ها قبلا بسته شده است.

نوع کنترل ویژه جدید چگونه به آوردن شخصیت‌های جدید و بازیکنان جدید، نه تنها به Tekken، بلکه در کل بازی‌های مبارزه‌ای کمک می‌کند؟

Stella یک تولید کننده، میزبان و ویرایشگر ویدئو در IGN است. تمرکز گیم پلی او روی بازی های FPS رقابتی است و قبلاً Apex Legends، Hyper Scape، Halo Infinite Multiplayer، و Battlefield 2042 را بررسی کرده است. او مرتباً میزبان مسابقات رقابتی Apex Legends و Halo Infinite است و زمانی که بعد از اتمام تمرین در کانال Twitch خود پخش نمی شود. می توانید او را در توییتر @ParallaxStella دنبال کنید.

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

منبع: https://www.ign.com/articles/tekken-8s-katsuhiro-harada-calls-player-reaction-so-far-overwhelmingly-positive-comic-con-2023

KH/MM: خوب، از آخرین باری که با هم صحبت کردیم زمان زیادی نمی گذرد، بنابراین هیچ تغییر اساسی در گیم پلی، فقط تنظیم دقیق و غیره ایجاد نشده است. بزرگترین تفاوت احتمالا فقط بازی آنلاین است زیرا همه برای اولین بار آن را می بینند. اگرچه ما آن را گفته‌ایم، اما افراد زیادی متوجه آن نمی‌شوند، بازی متقاطع در بازی وجود دارد و مردم می‌توانند آن را امتحان کنند. نه این هفته، اما زمانی که آن را برای سایر پلتفرم‌ها نیز باز کنیم. بنابراین این وجود دارد و پس از آن مردم می توانند فقط تطابق را ببینند و برخی از عناصر دیگر بازی را نیز ببینند.

بخوانید:   توسعه دهندگان Diablo 4 وعده اصلاح "طولانی مدت" برای جواهرات به هم ریخته موجودی می دهند

در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد Tekken 8 بیاموزید و حتماً جزئیات مربوط به نت‌کد متقاطع و بازگشتی و همچنین اولین مصاحبه اختصاصی ما با هارادا در مورد بازی را بررسی کنید.

KH/MM: آره، درسته؟

برای ما، این که واکنش بسیار مثبت است، کمی ما را عصبی می کند.

در اینجا در San Diego Comic Con 16 شخصیت قابل بازی دارید.

آره. پس چه کسی تا به حال محبوب ترین شخصیت بوده است؟

KH/MM: واقعاً سؤال سختی است، اما شاید سؤال کینگ باشد. همه پرتاب های او بسیار خطرناک هستند اگر واقعاً آنها را در زندگی واقعی انجام دهید. اما یک چیز که در ابتدا ممکن است به چشم نیاید، ضربه های پایین روی ساق پا یا سایر نواحی ضربات پایین است. این به این دلیل است که برای افرادی که به آن عادت ندارند بسیار دردناک است. یکی مثل من که موی تای کار میکنه عادت میکنی چون ساق پات سفت میشه ولی میگفت اگه لوکک بزنی و عادت نداشته باشی واقعا باید گزنده بشه.

KH/MM: اول از همه، ما افراد مختلف زیادی داشته ایم که بازی را انجام می دهند. ما آن را در اینجا و جاهای دیگر نیز در دست داریم. ما آن را اعلام کرده‌ایم و پس از آن مردم آن را دیده‌اند و اکنون فرصت داشتند تا آن را بازی کنند. بنابراین ما انتظار داشتیم در مقطعی، مردم به آن عادت کنند و سپس بازخوردهای مختلفی به ما بدهند. برخی از آن ممکن است مثبت نباشد. اینطوری کار می کند. و سپس آن را درست می کنیم و همه چیز خوب است. برای ما، این که واکنش بسیار مثبت است، کمی ما را عصبی می کند. و آخرین باری که با IGN صحبت کردیم، فقط بازی را در مرحله قبلی نشان می‌دادیم، اما در حال حاضر آزمایش شبکه بسته در پس‌زمینه در حال انجام است و توانستیم بازخورد بیشتری از مردم دریافت کنیم. بدیهی است که آنها مکانیک های جدید گیم پلی را دوست دارند، اما همچنین کد نت و تجربه آنلاین تا کنون اولین بار است که آن را امتحان می کنند.

بخوانید:   ژاپن و کره‌جنوبی الحاق مناطقی از اوکراین به روسیه را به رسمیت نشناختند

آیا می‌توانید در مورد برخی از تغییراتی که برای این آزمون بسته ایجاد کرده‌اید، توضیح دهید که مردم در حال حاضر چه چیزی را تجربه می‌کنند؟

در San Diego Comic-Con 2023، ما این شانس را داشتیم که با کارگردان Tekken 8 Katsuhiro Harada و تهیه کننده مایکل موری گپ بزنیم و آخرین جزئیات را در مورد ورود بعدی مورد انتظار فرنچایز مبارزات افسانه ای بدانیم.

اینها پاسخ های خوبی هستند. برای من فقط مثل “من خوبم. هیچ کدوم رو نمیگیرم.” خب خیلی ممنون این خیلی سرگرم کننده بود خیلی ممنون که برای ما وقت گذاشتید

Tekken شامل برخی از عجیب‌وغریب‌ترین و شیک‌ترین شخصیت‌ها در بازی‌های مبارزه‌ای مدرن است. از بین فهرست فعلی نشان داده شده، به نظر شما چه کسی بهترین لباس پوشیده است؟

اوایل امروز، شما در پنلی بودید که من آن را تماشا کردم و شما بچه ها فوق العاده بودید. شما در مورد حرکات واقعی و نحوه نمایش آنها در Tekken بحث می کردید. بنابراین، از بین هر حرکتی که در بازی انجام می‌شود، به نظر شما کدام یک بیشتر آسیب می‌زند؟

KH/MM: سیستمی که شما نام بردید کاملاً جدید برای Tekken 8 است. ما چیزی مشابه به عنوان یک سلف در Tekken 7 داشتیم که در آن شما یک دکمه را فشار می دهید و می توانید دستورات خاصی را به سادگی انجام دهید. اما این بار بیشتر تکامل یافته است. اما یکی از چیزهای جالب این است که، بدیهی است، همانطور که شما گفتید، برای آوردن بازیکنان جدید خوب است، که متوجه شده اید آنها دوست دارند. اما همچنین، حتی اگر یک بازیکن کهنه کار هستید، اگر سعی می کنید شخصیت جدیدی را انتخاب کنید که به آن عادت ندارید، اگر از سیستم های کنترل ویژه استفاده می کنید بسیار آسان تر است. بنابراین، در واقع برای طیف وسیعی از بازیکنان مختلف مفید است. و تا کنون، پاسخ بسیار خوبی به آن داشته است.

بخوانید:   خرید اکتیویژن بلیزارد مایکروسافت ممکن است تا روز سه شنبه به نتیجه نرسد

KH/MM: ما 16 شخصیت در ساخت قابل پخش داریم. ما فرصتی برای بررسی داده‌های بازی نداشته‌ایم، بنابراین نمی‌توانیم از نقطه‌نظر تجربی صحبت کنیم، اما فقط می‌توانیم همه بازی را ببینیم. کازویا، بسیاری از مردم در حال چیدن هستند، کینگ نیز. بنابراین احتمالاً این دو مورد محبوب تا کنون هستند.

در پیش‌نمایش عملی Tekken 8 ما گفتیم، “Tekken 8 فوق‌العاده به نظر می‌رسد، ضربه‌های آن مثل همیشه تاثیرگذار است، و شخصیت‌های نمادین آن به لطف سیستم Heat جدید، حتی منحصربه‌فردتر تعریف می‌شوند. هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که باید ببینیم، اما تا آنجا که برداشت‌های اولیه می‌شود، Tekken 8 یک حذفی است.”

در طول ماه گذشته از زمانی که در تابستان بازی صحبت کردیم، چه بازخوردی درباره بازی دریافت کرده‌اید؟

IGN: همه چه خبر؟ استلا چونگ اینجاست. من خارج از منطقه Tekken 8 هستم و بسیار هیجان زده هستم، زیرا قرار است با توسعه دهندگان، Katsuhiro Harada و Michael Murray صحبت کنیم. بریم داخل ببینیم چی میتونن به ما بگن. بنابراین، با وجود دیالوگ مقدماتی منحصربه‌فرد بین شخصیت‌های خاص قبل از شروع مسابقه، آیا جفت‌ها یا کنایه‌های مورد علاقه خاصی بین دو شخصیت دارید؟

در طول مصاحبه، موضوعات مختلفی را مورد بررسی قرار دادیم، از جمله اینکه تیم چگونه با بازخورد بازیکنان برخورد می‌کند، چگونه این بازخورد آنها را کمی عصبی می‌کند، زیرا “بسیار مثبت” است، بهترین لباس جنگنده در دنیای Tekken کیست، حرکتی که در زندگی واقعی بیشترین آسیب را به همراه خواهد داشت، و خیلی چیزهای دیگر.

KH/MM: باعث خوشحالی ما است.