کارگردان Batman: The Brave and the Bold، اندی موشیتی، کارگردان The Flash خواهد بود

شجاع و جسور زمانی توسط گان و سافران اعلام شد که روسای جدید استودیو دی سی اولین فهرست پروژه های خود را در اوایل امسال رونمایی کردند. این بر اساس یک مجموعه کمیک گرانت موریسون است که در آن بتمن بروس وین توسط پسر بیولوژیکی او دامیان – یک قاتل آموزش دیده، به دلایل دلایلی – به عنوان رابین همراه می شود. گان گفت که این آغاز نوعی خانواده خفاش در (دنیای دی سی) خواهد بود. هنوز هیچ فیلمنامه نویسی به فیلم پیوست نشده است.

فلش حداقل دو بتمن (بن افلک و مایکل کیتون) را در خود جای داده است، بنابراین موشیتی، اگر هیچ چیز دیگری، با این شخصیت تمرین کرده است.

در حالی که ممکن است همه موافق نباشند فلشبا کیفیت، موردی وجود دارد که موشیتی برای آن مناسب باشد شجاع و جسور. رفتار او با بتمن مایکل کیتون به عنوان یک فرد تنهای کمتر عذاب دیده و بیشتر به عنوان یک فویل پدرانه برای قهرمانان سرکش جوان تر یکی از این موارد است. فلشموفق ترین عناصر است، و به نظر می رسد به خوبی با بازگشت بتمن و رابین به پرده های سینما برای اولین بار پس از فیلم شوماخر جوئل شوماخر در سال 1997 مطابقت دارد.

مقدم بر فلشموشیتی برادران وارنر را ساخت. اقتباس دو قسمتی بسیار موفق از استیون کینگ آی تی، و شکست وحشتناک مامان.

“ما دیدیم فلش، حتی قبل از اینکه کنترل استودیو دی سی را به دست بگیریم، و می دانستم که ما نه تنها در دستان یک کارگردان بینا، بلکه یک طرفدار بزرگ دی سی هستیم.» گان و سافران به ورایتی گفت در بیانیه ای در مورد استخدام جدید خود. «این یک فیلم باشکوه است – خنده‌دار، احساسی، هیجان‌انگیز – و علاقه و علاقه اندی به این شخصیت‌ها و این دنیا در هر فریم طنین‌انداز می‌شود. بنابراین، زمانی که زمان پیدا کردن یک کارگردان برای شجاع و جسور، واقعاً فقط یک انتخاب وجود داشت. خوشبختانه اندی گفت بله.»

بخوانید:   Xbox Live Gold به پایان می رسد، با Game Pass Core جایگزین می شود - WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

اندی موشیتی، فیلم جدیدش فلش به تازگی در سینماها اکران شده است، برای کارگردانی آماده شده است بتمن: شجاع و جسور، که اولین فیلم بتمن در تداوم جدید و رسمی استودیو دی سی جیمز گان و پیتر سافران خواهد بود (برخلاف دنباله رابرت پتینسون بتمن، که اکنون تحت برچسب غیر متعارف DC Elseworlds وجود دارد).

پروژه های دیگر ریبوت استودیو دی سی با عنوان «فصل اول: خدایان و هیولاها» هستند. میراث سوپرمن (به نویسندگی و کارگردانی خود گان) مقامات، آ سوپر دختر فیلم، چیز مرداب، و برنامه های تلویزیونی کماندوهای موجود، والر، طلای تقویت کننده، فانوس هاو پیش درآمد Wonder Woman بهشت از دست داده. با توجه به اینکه برنامه‌هایی برای قهرمانان سوپرمن و بتمن در حال انجام است، به نظر می‌رسد که گان و سافران اولویت‌های خود را مشخص کرده‌اند.

منبع: https://www.polygon.com/23763230/batman-dcu-the-brave-and-the-bold-the-flash-andy-muschietti